Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η 3η μας συναντηση στη Θεσσαλονικη...Ζηλεψτε!!!


Recommended Posts

Βρε κορίτσια μου.. Συμφωνώ... Είμαι κουρασμένη.. Τα μάτια μου βλέπουν κοτσίφια... Αλλά για πείτε μου.. η supermama που είναι στις φωτογραφίες? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φτου σκορδα τι κοριτσαρους βγαζει η θεσσαλονικη!!!!!!!!

αλλα και τι μωρα το ενα καλυτερο απο το αλλο μπραβο σας περασατε καλα

αναστασια μου μια κουκλιτσα εισαι και η υβονη θεομαμα και ολες super φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia..:laugh: H Supermama εφυγε πριν βγαλουμε τις φωτο,εχει 2 μικρα παιδακια και επρεπε να φυγει γι αυτο δεν την βλεπεις μαζι μας!!!!!

Μαριμαριιιιιιιιι που εισαι βρε,μου ελλειψες παλιοκοριτσο γιατι δεν γραφεις στο μαγαζι μας να το στολισεις??????????:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπράβο!!! :) Πάντα τέτοια! :)

Είσαστε μια πολύ όμορφη παρέα, μικροί και μεγάλοι!!! :P:)

Φτου φτου φτου σας!!! :laugh: :P :woohoo:

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα καταφέρατε!!!;) Εγώ πάντως ΖΗΛΕΨΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ!!!:blink:

Χαίρομαι που περάσατε τόσο όμορφα, δεν υπήρχε βέβαια περίπτωση για το αντίθετο...:silly:

Σας πεθύμησα παλιοκόριτσα, για τις παλιές το λέω, και ποΛύ θα ήθελα να συναντησω και τις καινούριες.:)

Ελπίζω να ξεσηκωθούμε για την επόμενη συνάντηση όσο γίνεται πιο γρήγορα!:cheer:

Φιλάκιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα έγραψε:

Κορίτσια τα καταφέρατε!!!;) Εγώ πάντως ΖΗΛΕΨΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ!!!:blink:

Χαίρομαι που περάσατε τόσο όμορφα, δεν υπήρχε βέβαια περίπτωση για το αντίθετο...:silly:

Σας πεθύμησα παλιοκόριτσα, για τις παλιές το λέω, και ποΛύ θα ήθελα να συναντησω και τις καινούριες.:)

Ελπίζω να ξεσηκωθούμε για την επόμενη συνάντηση όσο γίνεται πιο γρήγορα!:cheer:

Φιλάκιαααααα

που ησουν βρε γλυκα?αρρωστησε το μαγδουλινι?

περαστικα στο κοριτσακι σου το ομορφο

να ξερεις παντως κι εσυ μας ελλειψες.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χοχοχο!!!

Να μαι και γω!

Κοιμησα τη μπεμπα και ηρθα!!!

Περασα παραπαραπαρ πολυ ωραια μαζι σας!

Να στε καλα!!!

Να κανω και γω τα σχολια μου!

Μαμα Μελινα αν και αβαφη(χαχαχα)μια χαρα βγαινεις στις φωτο!

Ολυμπια εχεις τελεια ματια!Τωρα τα παρατηρησα!

Θεη σε καμαρωνω παντα!Κουκλα!Αντε καλη ορκομοσια αυριο και καλη στιοδρομια!

Αναστασια υποκλινομαι!!!!!!

Βενετια πιτσιρικα να καμαρωνεις των μακρυμαλλη σου!

Μαρια για σενα δε λεω.....

Αθηνα supermama χαρηκα πολυ που τα ειπαμε!Εισαι πολυ γλυκεια μικρη μανουλα!

Κοριτσια μου η Αθηνα μας εκανε σημερα εγγραφη στο μαμμυ και ηρθε κιολας στη συναντηση!

Μπραβο σου,εγω δε θα το εκανα!!!!!!!

Φιλια πολλα και να το καθιερωσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!χίλια συγνωμη που δεν μπήκα εχθές να σας πω πόσο τέλεια περάσαμε !!!!!όλα τα κορίτσια ήταν θεές!!!!:P :P:P

φυσικά για άλλη μια φορά τα ζουζουνάκια της veni,lovie και mariah κλέψανε την παράσταση....ειδικά ο μικρός Δημήτρης ήταν φοβερός!!!:) :)

η ¨καινούργια¨στην συνάντηση Αναστασία κουκλάρα!!!!!μιλάμε δεν έχετε δει τέτοια ομορφιά!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: φτου φτου κοπελάρα μου,θα βγάλεις φανταστική κόρη!!!!!:silly: :woohoo: :silly: :woohoo:

και φυσικά η supermama που παρόλο που είναι πολύ φρέσκο μέλος,φρόντισε να έρθει να μας γνωρίσει από κοντά...και έχει 2 τέλεια μπουμπουκάκια 2 και 4 ετών!!!!!πρέπει να βάλει φωτογραφία να τα δείτε....

για τις υπόλοιπες γνωστές άγνωστες τα λόγια είναι περιτά!!!!απλά ΦΟΒΕΡΕΣ!!!!!

θα προσπαθήσω να βάλω και λίγες φωτο,μην με μαλώσετε που είναι τόσο λίγες...δεν είχα βάλει την κάρτα μνήμης στη μηχανή...:blush: :blush: :blush:

και ξεκινάω με την πρώτη....lovie kai supermama

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω?? αν και γυναικα μενω αφωνη!!!Τι μαμαδες ..τι παιδια...Ουτε απο διαφημιση να βγηκατε!!! α ρε μανα Σαλονικη..που λεει κ το τραγουδι!!

ειστε κουκλαρες!! Παντα τετοια κ παντα με χαμογελα!!!:)

αναστασια μου...για σενα ειδικα..λεω στο θεμα μας....!!:ohmy: ακου τρως σα γουρουνα!!!! εγω τοτε ειμαι....αγελαδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!Βλεπω ξυπνησες Θεουλα μου!!!Σ'ευχαριστω για τα γλυκα σου λογια και ανταποδιδω!!!

Ευχαριστω και τα υπολοιπα κοριτσια!Χαρηκα πολυ για αυτη τη συναντηση!Μακαρι να μπορουσαμε να ειμαστε περισσοτερες και απο ολη την Ελλαδα,Κυπρο και οχι μονο!

Οταν γυρισα,μετα απο πολλες ωρες απουσιας και με το χαμογελο καρφωμενο στα χειλη ο αντρας μου ειπε: "Καλα βρε σουρτουκι,ποοοοοσα ειχατε να πειτε???" Του μιλουσα για σας λες και εισασταν οι φιλες μου απ'το δημοτικο!!!

Εχουμε φτιαξει μια πολυυυυ ωραια παρεα κοριτσια!Ειναι στο χερι μας να την κρατησουμε ετσι χωρις τιποτα να την χαλασει!!!!Σας στελνω τα φιλια μου και ελπιζω να σας ξαναδω συντομα!

Και οι τελευταιες καλημερες:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε κορίτσια... εκπληκτικές μανουλίτσες... πανέμορφα μπεμπουλινάκια... μπράβο σας που το κανονίσατε και περάσατε πολύ καλά! Πάντα τέτοια... να βουλιάζει η Θεσσαλονίκη από φωνούλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεηηηηηηηηηηη χαχαχααχχαχαχαχααχχαα!Καλεεεεεε σαν ζαβλακωμενο ειμαι!!!!χαχαχαχχαχαχαχχα Και δεν εφτανε η μια ζαβλακα στα "ξαπλα",την εβαλες και στο ορθιο να την απολαυσω!!!!!χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχχαχαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ είσαστε τυχερές που έχετε η μια την άλλη...

εγώ εδώ πάνω δεν έχω κάποια για παρέα,

δυστυχώς...

δεν έχω τις φιλίες που είχα στη Κατερίνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομορφες μανουλες πανεμορφα μωρα καληπαρεα σε μια αναμφισβητητα ξεχωριστη πολη ξερετε στη θεσσαλονικη ειχα παει μονο μια φορα και αυτο ηταν σαν εκδρομη μονοημερη καναμε διακοπες κατερινη και ειπαμε ας παμε . Ο αντρας μου ειχε ξανααει το ασχημο ηταν οτι δεν μπορεσαμε να κατσουμε νυχτα για να δουμε τη νυχτερινη ζωη ουτε στο πυργο του οτε ανεβηκαμε για καφε εκαναν καποιες εργασιες και επειδη ειχε προβλημα με το παρκινκ γιατι εμεις μπορει να κανμε διακοπες αλλα καποιοι εργαζονται καταληξαμε σε μια πλατεια νε τρωμε απο τα goodys ,μετα πηγαμε και αγορασαμε τριγωνα τε κοριτσια τι ειναι αυτο επαθα πλακα να φανταστειτε ειχαμε παρει και τους φιλους μας που ηταν κατερινη και αντεξαν και ητα τοσο νόστιμα οπως κια η μπουγατσα.

Μια χαρη μπορει μια κοπελα απο τη θεσσαλονικη να μας δωσει τη συνταγη για τα τριγωνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην κυριολεξια ζηλευουμε ...:dry: Ειστε όλες μια και μια ... Αναστασάκι είσαι πανεμορφη την κορη σου την θέλω για το γιο μου ... Τη διεκδικούμε και εμεις !!!:laugh: :laugh: :laugh: Τι να πρωτοπω είστε όλες υπέροχες Βένη, Νατάσα, Μαρια και οι υπόλοιπες είστε κούκλες !!! Φτου μη σας ματιασω !!! Αλλα τα άστερια της συνάντησης είναι τα μωράκια σας ... ειναι κουκλια .:kiss: Σαν σε διαφήμηση είστε !!!B) Την επόμενη φορά θα προσπαθήσω να ερθω κι εγώ . Λυπήθηκα πολύ που δεν μπόρεσα :( ... Αλλά οι οδηγίες του γιατρού πλέον είναι νόμος :lol: Αλλά δεν θα χαθούμε θα το κανονίσουμε κι άλλη φορά εεε? Και μια φορά τη βδομάδα όπως είπε κι η mariah .

Σας φιλώ όλες ματς μουτς:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss

Ελπίζω να τα πούμε καποια στιγμή απο κοντά !!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...