Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ MAMMYLAND!!!

EIMAI H NASTAZIA KAI EIMAI NEΟ ΜΕΛΟΣ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ..ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Nastazia

καλώς μας ήρ8ες

και εύχομαι να περάσεις τόσο όμορφα στη

παρέα του mammyland

όσο περνάμε όλες μας!

8α χαρώ να τα λέμε.

Είμαι η Έλενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου ημέρα φίλη Nastazia και καλώς μας ήρθες. Είμαι η Πηνελόπη κι εγώ σχετικά νέο μέλος. Ό,τι θες ρώτα μας. Ό,τι μπορούμε θα κάνουμε. Ελπίζω να τα λέμε. Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....ΕΙΜΑΙ Η ΡΟΥΜΠΗ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ...ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΛΥΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΛΥΣΕΙΣ ΤΙΣ ΔΙΚΙΕΣ ΜΑΣ....ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕΣ...:woohoo: :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες Ναστάζια! Εγώ είμαι η dallia ή Έλενα, 27 χρόνων από Αθήνα κι εγκυούλα στο πρώτο μου παιδάκι! Περιμένω αγοράκι! Ότι χρειαστείς.. εδώ είμαστε..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραιο ονομα!!!!!!!!!!!!! γεια σου καλως ορισες κι εσυ ελα να γινουμε πολλεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

οτι χρειαστεις εδω ειμαστε ολες φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΛΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ.ΜΕ ΛΕΝΕ ΛΙΤΣΑ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΔΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασταζια καλως όρησες στην παρεα μας κ πρεπει να σου πώ οτι εχεις υπεροχο ονομα...σου ευχομαι γρηγορα να γινεις μανούλα κ να μην χρειαστεί να προσπαθήσεις πολύ....ειμαι η Ειρήνη 29 χρονών κ εχω ενα αγοράκι 4 μηνών...πολλά φιλάκια...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ.ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ 28 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ 50 ΗΜΕΡΩΝ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΙΛΗ.ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ.ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...