Μετάβαση σε περιεχόμενο

αποτελεσματα πρωτης φυσικοθεραπειας!!


Recommended Posts

κοριτσια σημερα ο μπεμπουλης εβαλε τα γυαλια στους φυσικοθεραπευτες!!!

ηταν η πρωτη μας συνεδρια και τα αποτελεσματα ευνοικα απο τωρα σημερα εκατσε για πρωτη φορα χωρις υποστηρηξη καθιστος για 5 λεπτα!!! εκλαιγα απο την χαρα μου που τον ειδα ετσι και επησης στο μπουσουλιτο αρχισε να χρησιμοποιει τα χερια του εναλλαξ

σας βαζω μια φωτο να δειτε.

post-7176-13873934692152_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο σας...:laugh: πολυ χαιρομαι για τα καλα σας νεα...;) το μπεμπακι σου ειναι πολυ γλυκο παιδακι και ειμαι σιγουρη οτι θα τα παει μια χαρα...:) πολλα φιλακια στα ζουμερα μπουτακια...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο γλυκιά μου!!!:laugh:

Συγχαρητήρια στον μικρούλη σου,που ειναι ένας κούκλος!

Να είναι υγιής και να σας χαρίζει πάντα τέτοια ευτυχία!:P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααχ!!Η αγάπουλα μου!!!Ενα κουκλι ειναι!!!Σας στελνω οοοοοοοολη την θετικη μου σκεψη και την αγαπη μου!!!!!Ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!:P Μπραβο στον Μπεμπουλη μας!!!!!Πολλα πολλα πολλα πολλα φιλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

κοριτσια σημερα ο μπεμπουλης εβαλε τα γυαλια στους φυσικοθεραπευτες!!!

ηταν η πρωτη μας συνεδρια και τα αποτελεσματα ευνοικα απο τωρα σημερα εκατσε για πρωτη φορα χωρις υποστηρηξη καθιστος για 5 λεπτα!!! εκλαιγα απο την χαρα μου που τον ειδα ετσι και επησης στο μπουσουλιτο αρχισε να χρησιμοποιει τα χερια του εναλλαξ

σας βαζω μια φωτο να δειτε.

________________-67612d349b19c960e3ecd6a72d953f39.JPG

Κοπέλα μου μπράβο!!!!!!!!! :cheer::cheer::cheer:

Πραγματικά έχω συγκινηθεί απίστευτα! Είναι υπέροχο μωράκι κι εσύ η πιο γλυκιά μανούλα!!!

Και πού είσαι ακόμα!!! Οι φυσικοθεραπευτές θα τρίβουν τα μάτια τους!!! :woohoo:

Είναι μαχητής ο μπεμπούλης, το έχει ήδη αποδείξει!!!

Σας φιλώ και εις ανώτερα!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ο μπεμπούλης που τους έβαλε γυαλιά B)!!!

Εύχομαι να είναι πάντα έτσι...ένα βήμα μπροστά από τους φυσικοθεραπευτές τους κι αυτοί να τρίβουν τα ματάκια τους!!!

Είναι πολύ γλυκός στη φωτό...κι εσύ μια πολύ γλυκιά και περήφανη μανούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο καλή μου!!! Πάντα τέτοια!!! Τέλειος ο μικρούλης σου, πολύ-πολύ φατσουλίνι!!! Καλή συνέχεια και να είσαι πάντα στο πλευρό του... να βλέπει τη μανούλα και να τα καταφέρνει περίφημα πάντα!!! Φιλιά κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλα μου, αν και δεν ξέρω την ιστορία σου κατάλαβα ότι έχετε κάποια κινητικά προβλήματα? Ή μάλλον καλύτερα αργήσατε να μπουσουλίσετε και να κάτσετε στον ποπό.

Μπράβο για την πρόοδό σας.:P :P :P

Μίας γνωστής μου το παιδάκι άργησε να τα κάνει όλα αυτά μέχρι τα 2,5 χρόνια. Πολύ μεγάλο διάστημα, όμως το είχαν παραμελύσει το παιδί...και με τους ειδικούς επανήλθε στα φυσιολογικά του σιγά-σιγά.

Και πάλι ένα μεγάλο μπράβος σας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

κοριτσια σημερα ο μπεμπουλης εβαλε τα γυαλια στους φυσικοθεραπευτες!!!

ηταν η πρωτη μας συνεδρια και τα αποτελεσματα ευνοικα απο τωρα σημερα εκατσε για πρωτη φορα χωρις υποστηρηξη καθιστος για 5 λεπτα!!! εκλαιγα απο την χαρα μου που τον ειδα ετσι και επησης στο μπουσουλιτο αρχισε να χρησιμοποιει τα χερια του εναλλαξ

σας βαζω μια φωτο να δειτε.

________________-67612d349b19c960e3ecd6a72d953f39.JPG

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ολα θα πανε κατ'ευχην.......πολλα φιλια στο μπεμπουλη σου!!!!!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη δυναμη του ο μπεμπουλης την αντλησε απ την υπεροχη μαμακα του που τον υπεραγαπαει κ τον τρεχει παντου!!

εγω εκτος απο ενα μεγαααλο μπραβο κ στους δυο σας..θα πω ο Θεουλης να χει καλα κ δυνατη τη μανουλιτσα που χωρις παραπονα κανει τα παντα για το θησαυρο της!!

Μπραβο σας μαμα κ μπεμπουλη!!!και εις ανωτερα!!

σας καμαρωνουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανστασια θυμασαι τη σου ειχα πει τη πρωτη φορα που τον εφερες στα μποουλιγκ; μην ακους κανενα το παιδι ειναι μια χαρα απλα θελει λιγο βοηθεια ; αν υπλογιζεις όλα αυτα που περασε και συν το γεγονος οτι ειναι προωρο ειναι αψογος.

Κοριτσι να τον βλεπατε πως γυριζε στο καροτσι και πως μας κοιταγε ο Σπυρακος ειναι μαγκας και δεν κολλαει σε τετοια .Αναστασια κρτα γερα και συνεχισε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια απ'τον παιδαρο ολα να τα περιμενουμε!!!!Εγω σου ειπα...Σε ενα μηνα θα τον δεις να περπαταει!!!!!!!Φτου φτου να'ναι παντα ετσι γερο και χαρουμενο το μανουλομανουλο σου!!!!!!Συγχαρητηρια!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Στο ειπα και θα στο λεω συνεχεια κουκλα μου!!!!Ο μπεμπουλης σου ειναι αντρακι αγωνιστης και γεννημενος νικητης,μη τον φοβασαι,ολα θα πανε τελεια!!!!

Αρκει να ακολουθεις με συνεπεια τα οσα σου λενε οι γιατροι!!!Πολλα πολλα φιλακια στον παιδαρο απο μενα!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...