Μετάβαση σε περιεχόμενο

γιατι σερνεται??


gilie

Recommended Posts

η αληθεια ειναι οτι υπαρχει αυτο το προβλημα εδω και παρα πολυ καιρο..και πιστεψε με καπως εχει βελτιωθει..

αλλα θελω να ρωτησω κατι αλλο..

τελευταια γενικα με το ιντερνετ δεν υπαρχει μια καθυστερηση ή τελικα φταει η συνδεση μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο εμένα !

Πράγματι, θα συμφωνήσω μαζί σου. Το μαμμυλαντ είναι ιδιαιτέρως αργό...Μάλιστα ένα ανάλογο ποστ για το ίδιο πρόβλημα είχε ξανανοίξει. Μα τι κατάσταση είναι αυτή ? Μέχρι να μπεί κανείς στο μαμμυλαντ κάνει μια ώρα, για να μην αναφερθώ για την ώρα που πρέπει να περιμένουμε μέεεεεχρι να ανοίξει ένα ποστ για να το διαβάσουμε κ αν θέλουμε να γράψουμε και κάτι ! Πολύ κουραστικό και σου φεύγει και όλη η διάθεση στην αναμονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Αναλογα θεματα ειχαν ανοιχθει κ παλιοτερα ομως τοτε υπηρχε πραγματι προβλημα!

Τωρα εγω το βλεπω μια χαρα εκτος απο 2 ωριτσες το μεσημερι που προφανως απο την πολυ κινηση κολλαει αρκετα!Εγω κοιταζω να αποφευγω εκεινες τις ωρες αιχμης και κατα τ'αλλα μια χαρα!

ΥΓ.Μη με παρεξηγησετε αλλα οι διαφημισεις δεν μπορουν να φυγουν...Ας μη ζηταμε παραλογα πραγματα!Εχετε δει πολλα σαιτ τοσο γεματα και με τοση επισκεψιμοτητα που να ειναι αδεια απο διαφημισεις???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε κορίτσια... τί πράγμα είναι αυτό σήμερα? Μέχρι να ανοίξει το κάθε post (μ΄ελάχιστες εξαιρέσεις!) ξεχνάς πού θέλεις να γράψεις και τί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματι σέρνεται το forum παιδιά. Η pink έχει δίκαιο. Η ταχύτητα είναι απογοητευτική. Εκτός από κάποιες ώρες πολύ πρωί που πάει πάλι αργά αλλά είναι κάπως ανεκτό...

Ας δει κάπως ο Administrator !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια,είναι πολύ κουραστικό!

Είναι το πιο αργό site και είναι το μόνο με το οποίο έχω πάθει εξάρτηση. Εκτός από τη λύση προβλημάτων και αποριών, ψάχνω να βρω την παρεούλα μου!

Είναι κρίμα κάποιος να προσπαθεί να μπει τόση ώρα, να αργεί να ανοίξει και τελικά να βγαίνει. Κι αυτό δεν το λέω μόνο για τα μέλη αλλά και για τους επισκέπτες πουν έχουν κάποιο πρόβλημα ή για κάποιους που θέλουν να γίνουν μέλη της ξεχωριστής αυτής παρεούλας.

Άχ κύριε admin βοηθείστε παρακαλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα να φοβάσαι λόγω ιστορικού - δυστυχώς όταν σου χει συμβεί το χειρότερο είναι κάπως αναπόφευκτο να το βγάλεις απ' το μυαλό σου... Απλά θα σου πω κάτι που λέω κι εγώ στον εαυτό μου όταν πάει και γυρνάει το μυαλό στις τρομακτικές σκέψεις και εικόνες του άσχημου παρελθόντος: μέσα μου μεγαλώνει ένα νέο μωράκι και δε του αξίζει να μην το γιορτάζω κάθε μέρα που είμαι έγκυος σ αυτό ❤️ Ολα καλά θα πάνε στο ραντεβού σας, περιμένουμε νεακια 🙏 
    • Μπράβο ειλικρινά που τα καταφέρνεις μόνη σου τόσες πολλές ώρες σερί. Είσαι μάχιμη και αγωνίστρια. Δεν είναι εύκολο ούτε ψυχολογικά, ούτε σωματικά, ειδικά τώρα που έχουν μειωθεί οι ημερήσιοι ύπνοι - εμένα πχ κοιμάται το πολύ 2-3 ώρες κατά τη διάρκεια της ημέρας, που σημαίνει ότι είναι δύσκολο να προλάβω να κάνω τα πάντα σε αυτό το μικρό χρονικό παράθυρο.  Ο δικός μου άντρας λείπει από τις 9.00 και επιστρέφει στις 17.30. Δεν είναι το καλύτερό μου να μένω σπίτι τόσο πολύ και έτσι κάνω τουλάχιστον 2 βόλτες με το καρότσι στη γειτονιά και μάλιστα τη μία επιλέγω να πηγαίνω σε φούρνο ή καφετέρια, γιατί εκεί συνήθως ξοδεύουμε λίγο περισσότερο χρόνο~ @Eliza Kats @peacock Ρε παιδιά, σήμερα ξεμύτισε και το έβδομο (7ο) δοντάκι.... Επειδή με δαγκώνει αρκετά πλέον (έχει βαρεθεί όλα τα μασητικά του), σε σημείο τέτοιο που πονάω ΠΟΛΥ, θα ξεκινήσω άμεσα τα πατημένα, μήπως πάμε και σε κομματάκια πριν κλείσουμε το έτος.. Το έτος.. πόσο απίστευτο, πόσο ονειρεμένο.  Ακόμα συνέρχομαι ψυχικά, νοητικά, σωματικά από την κύηση, τον τοκετό, το νεογέννητο. Πόσο πανδύσκολο ήταν και είναι, μα και π΄όσο ανταμειφτικό. Ένας παραμυθένιος, συγκλονιστικός χρόνος... ❤️❤️❤️❤️❤️               
    • Με το καλό κορίτσι μου!! Η γλυκουλα πλέον συνήθισε ❤️❤️ ο ύπνος γιατί; Ο βραδινός; Εμείς καλά! Αρχίσαμε εδώ κ μια βδομάδα λαχανικά κ σιγά σιγά κάτι τρώει η μπουμπου μου. Είχε κ παλινδρόμηση με το γάλα κ ελπίζουμε τώρα με τις τροφές να στρώσει. Γενικά το θέμα γάλα, δεν μας πάει καλά απ την αρχή 😂 κατα τα αλλά καλά…εγώ αρχίσει κ κουράζομαι λίγο παραπάνω πλέον, γιατί βαριέται εύκολα κ θέλει συνέχεια ενασχόληση, ενώ ήταν αρκετά ανεξάρτητη. Την μέρα κάνει 3 μισαωρους ύπνους κ δεν προλαβαίνω καθόλου να ξεκουραστώ…
    • Νομίζω ότι αυξάνονται και οι ανάγκες τώρα όσο προχωράει η εγκυμοσύνη οπότε αν είχες χαμηλό κι από πριν λογικό τώρα να κατεβαίνει κι άλλο  Εμένα ο γιατρός μου είχε πει ότι λογικά κάποια στιγμή θα χρειαστεί να αυξήσουμε τον σίδηρο, οπότε ίσως και σένα να παίρνεις παραπάνω. Τώρα που θα πάω κι εγώ θα μου γράψει εξετάσεις να δούμε πού είμαστε 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...