Μετάβαση σε περιεχόμενο

Gia oles esas!!


Recommended Posts

Koritsakia mou geia sas!!!

Aformi autou tou post einai ola ta koritsakia pou exoun meinei eguoules ton teleutaio kairo!!:woohoo: :woohoo:

Pairnw polu kouragio apo oles sas k eidika oses prospatheite kairo

i exete talaipwrithei arketa!!:cheer:

Perimenw pws k pws na arxisw pali tis prospatheies mou!!;)

Tha ithela na pw se oles sas kales egkumosunes na exete k me to kalo na parete ta mwrakia sas agkalitsa!!:kiss:

Fusika pote den ksexname k oses einai sta misa tis egkumosunis tous k se sas me enan pono!!:)

K se oles tis manoules na xairestai ta mwrakia sas

k se mas pou prospathoume grigora oles fouskwmenes!!:kiss: :kiss:

Filakia polla polla!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια.και εγω απο αυτο το site παιρνω πολυ κουραγιο και πολυ ενεργεια για να συνεχισω...ευχομαι σε οσες προσπαθουμε αυτο το μηνα να γινουμε φουσκοτουλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranini μου εισαι πολυ πολυ γλυκια σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια και ευχομαι συντομα να σε δω στις ανακοινωσεις εγκυμοσυνης:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ranini μου,

Να είσαι καλά για τις ευχές που δίνεις για όλα τα κορίτσια!!

Χαίρομαι πολύ που σε βλέπω τόσο θετική και θα δεις που θα ανταμοιφθείς για την καλοσύνη σου!!

Εύχομαι κι εγώ σε ΟΛΑ τα κοριτσάκια να φουσκώσουν οι κοιλίτσες τους και κυρίως... όχι πεσιμισμός και αποθάρρυνση!! Όλες εδώ στο mammy με τον ένα ή τον άλλο τρόπο έχουμε ταλαιπωρηθεί, άλλες περισσότερο άλλες λιγότερο, αλλά δεν έχει σημασία. Μακάρι να σταματήσει αμέσως η όποια ταλαιπωρεία για όλα τα ζευγάρια και να νιώσουμε όλοι μας τη χαρά του να γίνεσαι γονιός.

Καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας, καλή εγκυμοσύνη στις "φουσκωτούλες" και καλή λευτεριά στα κοριτσάκια που έφτασαν στην τελική ευθεία.

Να είσαι καλά Ranini μου!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ranini μου γλυκια..σε ευχαριστουμε για τις ευχες!!

Ενα μωρακι εχει τοσο μεγαλη αξια κ γιαυτο το λογο...Γιατι μερικες φορες περναμε πολλα,προσπαθουμε να το αποκτησουμε!!

Κ να ξερεις οταν προσπαθεις συνειδητοποιημενα εννοω χωρις να τυχει.. ,οταν περασεις δυσκολες καταστασεις..οπως πολλες απο εδω μεσα....τοτε η χαρα ειναι διπλη..κι οταν ερθει με το καλο ειναι τρομαχτικα μεγαλη!

Ολοι σου οι κοποι ,οι στεναχωριες ,τα κλαματα,ξεχνιουνται στη στιγμη...

Σου ευχομαι να σου συμβει γρηγορα καλη μου!!

και σε ολες τις κοπελες μεσα απ την καρδια μου να δουν το ονειρο τους στον.........υπερηχο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JUNO mou s'euxaristw polu gia ta kala sou logia opws k oles sas!!(argisa na apantisw giati mageireuw me pateritses :laugh: xaxaxaxa exw polu plaka)

I alitheia einai oti otan vlepeis mwrakia na erxontai elpizeis olo k perissotero oti tha erthei k se sena!!

Etsi k egw elpizw na stamatisw grigora ta xapia gia na arxisw pali na xairomai eleuthera ton erwta mou!!

Giati gia na pw tin alitheia prin to xeirourgeio pou eprepe na prosexw mou tin edine ligo :angry: :laugh: :P !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΣΤΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΜΩΡΟ.

ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΗΝ KIDER ΕΚΠΛΗΞΗ

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΠΑΝΩ ΑΠΌΛΑ........

ΠΟΠΗ-ΘΟΔΩΡΑΚΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανινι σε ευχαριστούμε όλα τα κορίτσια για τα καλά σου λόγια και τις ευχές σου.Θέλω λοιπόν κ εγώ να σου ευχηθώ μ΄σα από τηνκαρδία μου να αποκτήσεις το συντομοτερο ένα πολυποθητο παιδάκι!!!(πως γίνεται μετά k αυτά τα πολυπόθητα παιδάκια γίνονται οι τύραννοι μας ...δεν ξέρω!!!! :D )γρηγορα γρήγορα να γίνεις μανούλα λοιπόν!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...