Μετάβαση σε περιεχόμενο

eimai stenoxorhmenh..[shmera kommatia]...to exasa


Recommended Posts

MΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ !!!!!εγω δεν σου γραφω τιποτα αλλο αν δεν αλλαξεις τον τιτλο,καλα λεει η Ρουλα,Λινακι γρηγορα γραψε ειμαι χαρουμενη!!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 191
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λινααα

τελεια νεα!!!Πολυ χαρηκα, μπραβο...:)

Αντε σιγα σιγα ολα παιρνουν το δρομο τους!:cheer:

Καλη συνέχεια να εχεις, ολα καλα!!!;)

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Λινάκι !!! Τέλεια νέα!!! Είμαι πολύ χαρούμενη... για σένα!!!

Επιτέλους σου έστειλα πμ... Και συγνώμη για την καθυστέρηση... Σου εξηγώ στο μήνυμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο !!

σου αξιζουν τα καλύτερα συναισθηματα!!!

μπορείς επιτελους να ηρεμησεις και να χαρείς!!

ευχομαι την καλυτερη εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ.ΤΩΡΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΛΛΑΞΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΟ ΠΙΑ!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινα συγχαρητηρια και παλι!!!!!!!!!

Παντως εγω δε θα αλλαζα τιτλο αφου αυτος( ο μαυρος κι αραχνος) απ οτι βλεπω σου φερνει γουρι!!! Μπορεις να προσθεσεις βεβαιa "eimai stenahorhmenh...eimai eggyos" Αστα..εχω γινει κι εγω προληπτικη:laugh:

Σου το πα Αυτο το μωρο ηρθε για να μεινει!!!!!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε λινακι μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαρηκα πολυ με τα νεα σου.......ειδες ολα πανε καλα!!!!!!

:woohoo: :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!ΕΙΔΕΣ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΤΩΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινάκι μου :woohoo: :woohoo:

είδες που όλα πήγαν καλά;;;

Και θα συνεχίσουν να πηγαίνουν μέχρι

να κρατήσεις αγκαλιά το μωράκι σου!!!

Πολύ χάρηκα καρδούλα μου!!!

φιλακιααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Βασουλα :laugh:

Λινα μου επιτελους ...αλλαξες τιτλο!!!!!Αντε και επισημα τωρα πια τα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ μου για την επισημη εγκυμοσυνη σου!!!!!:laugh: Σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη κι ενα γερο μωρο!!!!και να εισαι πιο χαλαρη:P;) :laugh:

φιλακιαααααααα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε πια ελεος με γκαστρωσες με ολη την σημασια της λεξης καλα να παθεις για να μην ακους την παλια χαχα αντε χαζουλα επιτελους ηρεμησες να ηρεμησουμε και εμεις:P με το καλο να κρατησεις αγκαλιτσα το μωρακι σου φιλια πολλα εγκυουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias έγραψε:

geia sas koritsia.. telika o titlos pronoitikos apo thn arxh... telika h kardoula stamathse na xtypa..shmera den akousame tipota.. mia eyteia gramh..oute katalaba pos efyga apo to iatreio... thn paraskeyh tha kano apoksesh...tha steiloume to embryo gia istologikh.. olo to apogeyma hmaste kommatia... o de antras mou phge na kopsei tis flebes tou me ksyrafi giati thn stigmh pou tou thl ksyrizotan...hrta spiti k ton brhka na klaiei san mikro paidi...kapoies tetoies stigmes mas fernoun poio konta...eyxomai pote kamia sas na mhn biosei kati tetoio....filakia polla se oles sas k sas efxaristo gia tis eyxes sas pou mou dinate k to kouragio k thn dynamh...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορεί να συμβαίνει αυτο...αστερία μου κοπέλα μου δεν ξερω τι να πω, πραγματικά δεν ξέρω υπομονή κοριτσάκι μου. Σήμερα είναι μια εφιαλτική μέρα...να πάει και να μη γυρίσει...

Ο Θεός είναι μεγάλος κοριτσάκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινα λυπαμαι πολυ! Ειχα μερες να μπω και ειδα τον προηγουμενο τιτλο και χαρηκα και τωρα ειδα αυτον και επαθα σοκ! Τι να πω δεν ξερω. Λυπαμαι ... :( Λες και το ηξερες και ησουν επιφυλακτκη απο την αρχη.

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε λινα οχι ρε κοριτσι μου δεν ειναι δυνατον τι να πω,τι στο καλο εγινε σημερα,λυπαμαι παρα μα παρα πολυ αλλα σε παρακαλω μην το βαζεις κατω θα ερθει να εισαι σιγουρη γι αυτο και θα πανε ολα καλα θα γινει πιστεψε το!!!!!υπομονη και κουραγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινακι μου γλυκο οτι και να σου πω ειναι λιγο δεν υπαρχουν λογια ,λυπηθηκα παρα πολυ, φανταζομαι πως θα νιωθεις, κουραγιο κοπελα μου, υπομονη κουκλα μου πολλα φιλια και μια ζεστη αγκαλια απο το μαμμυλαντ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...