Μετάβαση σε περιεχόμενο

eimai stenoxorhmenh..[shmera kommatia]...to exasa


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 191
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λινάκι σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιτσαααααα!:kiss:

Είδες που όλα πάνε καλά!!! :woohoo:

Θα ακούσεις και την καρδούλα και θα ηρεμήσεις!

Μόνο σταμάτα να αγχώνεσαι για το καθετί γιατί

θα σε μαλώσω...;)

ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

Φιλάκιαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΕΙΝΕ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ....

ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΙΠΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΤΑΞΙΔΑΚΙ 5 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ....ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινακι τοσες μερες δεν σου εχω μιλησει αλλα θελω να θυμασαι κατι .Αν εχεις τοσο αγχος πως θα καταλαβεις συμπτωματα ; αλλωσρε ειναι πολυ νωρις για να εχει συμπτωματα κοιτα λοιπον να χαλαρωσεις και να σκεφτεσε οτι η χορικαη ανεβαινει τιποτα αλλο εγω πιστευω οτι όλα θα πανε καλα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias έγραψε:

koritsia na rothso an gnorizetai;; otan den exis entona symptomata shmainei oti kati den paei kala me thn egymosinh;;;

KALIMERA ASTERIA!

GIATI AGXONESAI TOSO POLI KORITSI MOY?EGO DEN EIXA KANENA APO TA SYMPTOMATA APO TIN ARXI MEXRI TO TELOS!MONO H KILIA POY FOYSKONE K TO MORO POY KLOTSOYSE:laugh:

OSO GIA TIN XORIAKI AFOY ANEBAINEI MIN AGXONESAI.EGO OTAN EKANA XORIAKI,STA APOTELESMATA EGRAFE DIPLA POSO PREPEI NA EINAI SE KATHE EBDOMADA.ESENA DEN TO GRAFEI?AN K AFOY O GIATROS SOY LEEI OTI OLA EINAI MIA XARA HREMISE K OLA THA PANE TELIA.ME TO KALO TO MORAKI SOY!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ ΛΙΝΑΚΙ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ Κ ΓΩ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ....ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΕΦΟΣΟΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΚΑΙ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΓΧΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΟΛΙΣ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΜΑ ΤΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias έγραψε:

korotsia kalhspera.. makari na perasoun 2-3 ebdomades me kalh ekseliksh sthn kuish mou k na allakso telika ton titlo.. phga ston giatro.. o giatros efxaristhmenos apo thn eikona mou se sxesh mia ebdomada prin.. prepei na eimai gyro stis 6 ebdomades k as elpisoume thn allh deftera na akousoume kardoula....ayta ta nea mou..

Αγαπη μου εγω θα ελεγα τον τιτλο να τον αλλαξεις απο σημερα!!!!!Η πραγματικοτητα σου ειναι αυτη,εισαι εγκυος!!!!!!:woohoo: Το πως θα εξελιχθει μια εγκυμοσυνη μεχρι τελους, κανεις δεν το ξερει, κι ουτε μπορει να το εγγυηθει!

Αυτο ισχυει για ολες τις γυναικες!Αυτο που κανουμε η που πρεπει να κανουμε ειναι να ειμαστε ηρεμες και να σκεφτομαστε οτι ολα θα πανε καλα!!!Γι αυτο να χαιρεσαι αυτες τις στιγμες και να πιστευεις οτι ολα θα πανε καλα Λινα μου!Και θα πανε!!!!Φιλακια πολλα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia..kala eiste;; ego mia apo ta idia.. na sas rothso kati.. ypothermia exete noiosei pote;;; ego to brady kapoia stigmh arxisa na tremo appo to kryo k epsaxna gia pitzames eno o antras mou dipla koimotan misogymnos...ti na einai arage ayto;;; pantos kryomenh den eimai..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακι μου δεν λες να ηρεμησεις ε??ολο για κατι ψαχνεσαι...τιποτα δεν ειναι χτες ειχε ψυχρουλα και προχτες και σημερα το βραδυ...και εγω με την πυτζαμα κοιμηθηκα κ ο αντρας μου τελειως ξεσκεπαστος και με το μποξερακι...οι αντρες γενικα ζεσταινονται περισσοτερο....μην τρελαινεσε αγαπη μου ΧΑΛΑΡΩΣΕ!!!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalhspera... prin pou phga toualeta eida ligo aima sto xarti otan skoupistika k sth lekanh 2-3 stagones... mou kanei entyposh giati den exo katolou pono k enoxlhsh... ti mporei na einai ayto;;;;; na anhsyxiso;;; thl sto giatro k mou eipe na meino ksapla k xalara os thn deftera pou tha pao na me dei k oti den prokeite gia apobolh k oti den anhsyxei.... ax xriste mou tha treleto apo thn agonia mou... eixe kamia sas paromoio peristatiko;;;;epishs mou eipe poles egyes exoun aima.. ti na po... den ksero...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινούλα μου, συμβαίνει καμιά φορά στην αλλαγή του μήνα να δεις λίγο αίμα. Ελπίζω να'ναι αυτό! Για πάρ'το χαλαρά μέχρι τη Δευτέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινάκι μου μην αγχώνεσαι...

Συμβαίνει!

Πολύ πιθανόν να σου δώσει ο γιατρός

utrogestan για το αιματάκι...

Δεν είναι τίποτα καρδούλα μου...

Ξάπλωσε, χαλάρωσε, κάνε χαδάκια

στο σποράκι σου στη κοιλίτσα

και ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti na po bre roulaki makari na exeis dikio... mou eipe pantos na mhn paro ayrio thn enesh os thn deftera pou tha me dei... alla mou ekan entyposh xoris pono xoris tipota entelos ksafnika.. ola ta alla xapakia mou eipe kanonika k oti polles egyes to patenoun...tora mou mpainoun poio polles idees... zoulao sthtos, bazo thermometro... eimai trelhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh..........basoula ta outrogestan ta pairno hdh...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινα μου να χαιρεσαι που δεν πονας......αν ειχες αιμα σε συνδυασμο με εντονους πονους αυτο ειναι ασχημο........τωρα που απλα εχεις αιμα λιγο ξεκουραση θελει...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου εξηγήσω γιατί σου είπε να μην κάνεις την ένεση. Η ένεση έχει αντιπηκτική δράση. Αν λοιπόν υπάρχει μια μικρή αποκόλληση ή κάποια άλλη αιτία γι'αυτήν την μικρή αιμορραγία, σου είπε να κόψεις την αντιπηκτική ένεση για να μην βοηθάει το αντιπηκτικό στην αιμορραγία! Μη φοβάσαι Λαμπρινούλα μου, έχε εμπιστοσύνη στο γιατρό σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ.

ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ.

ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalhspera.. eimai poly xaroumenh tora... phga shmera ston giatro k akousame kardoula...tromero synaisthma... eyxomai oles sas na to noiosete.... o giatros einai efxaristhmenos apo thn ekseliksh mou k thn allh tetarth tha pao pali... filakia polla se oles sas..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Λαμπρινούκο!!!! Αλλαξε πια αυτό το θέμααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

Βάλε καινούριο επιτέλους!!!!! Αμάν πια!!!!!! :P :p :laugh:

Όλα θα πάνε καλά, με το καλό σε μερικούς μήνες να κρατήσεις το μωρό σου αγκαλιά!!! Δεν ξέρεις πόσο χάρηκα με τα καλά νέα!! :) Με πήραν τα ζουμιά στο λεωφορείο όταν κλείσαμε το τηλ... :blush: Φιλάκιααααααααααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...