Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλημέρα!


Recommended Posts

Καλημέρα!

Είμαι η Φαίδρα και νέο μέλος στην όμορφη παρέα σας:P

Είμαι μανούλα τριών αγγέλων και περιμένω και το τέταρτο αγγελάκι μου με ΠΗΤ 13/12/09:laugh:

Θα χαρώ πολύ να τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φαιδρα κ καλο μηνα εγω ειμαι η κατερινα εγκυος στο πρωτο μου μωρακι,καλως ηρθες στην παρεουλα μας κ με το καλο το τεταρτο μωρακι σου θα χαρω κ εγω πολυ να τα λεμε εξαλου οι συμβουλες απο μια μαμα 4 παιδιων ειναι παντα χρησιμες....;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα Φαιδρα(τι ωραιο ονομα!).Εγω ειμαι η ζουμπι(Πετρουλα),εχω μια κορη 5,5 ετων κ ειμαι στη προσπαθεια για 2ο...αλλα αυτη τη φορα επειδη υπαρχουν καποια προβληματα σε λιγο καιρο θα ξεκινησω εξωσωματικη.

Εισαι απιστευτα τυχερη που εχεις τοσα παιδακια.Το ονειρο μου ηταν παντα αυτο,να κανω μια μεγαλη οικογενεια αλλα....τελος παντων,σου ευχομαι με το καλο να δεχτεις το 4ο μωρακι σου,να σου ζησουν τα αλλα 3 κ να εισαι παντα καλα κ ευτηχισμενη.

Θα τα λεμε σιγουρα!!!Μαμαδες σαν κ σενα....ειναι απιστευτα εμπειρες!!!!Θα εχεις πολλα να μοιραστεις μαζι μας.

Πολλα φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα Φαιδρα.

Ειμαι η ολια και προσπαθω για παιδακι.Να χαιρεσαι τα τρια αγγελακια σου και με το καλο να ρθει και το τεταρτο !!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΑΙΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!!

ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΔΑΚΙ.

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ!!!!:woohoo:

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ...ΑΞΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μαμακα!!!Καλως μας ηρθες!!!Πω πω ευλογια και χαρα!!!3 και περιμενεις και 4ο!!Φοβερο!!!Να στε παντα καλα!!Να σου ζησουν τα αγγελουδακια σου!Να ναι παντα καλα κι ευτυχισμενα!!!!Με το καλο να φερεις στον κοσμο και το νεο μελος!!!Αχ τι ωραια κι εμενα παντα μου αρεσε και θα ηθελα να κανω μεγαλη οικογενεια...βεβαια ακομα δεν εχω ουτε ενα αλλα που θα παει θα γινει η αρχη!χα χα αχ!!!Ειμαι η Κωνσταντινα!Χαρηκα!Θα τα λεμε!!Εχεις να μας συμβουλεψεις πολλα....:)Καλη συνεχεια!!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πετρούλα να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!:laugh:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με την εξωσωσματική και να χαρίσεις στην μικρούλα σου ένα αδερφάκι:)

Το να έχεις μια μεγάλη οικογένεια έχει πολλές ευθύνες,κούραση(ειδικά όταν τα παιδιά έχουν μικρή ηλικιακή διαφορά)αλλά πίστεψε με οι χαρές είναι περισσότερες και μεγαλύτερες!

Μακάρι το όνειρο σου να γίνει πραγματικότητα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολια,Άννα(έχεις το όνομα της κόρης μου!),Κωνσταντίννα με το καλό να γίνεται μανούλες!!!Χαρηκα πολύ που σας γνώρισα!:P

Ευχαριστώ για την θερμή υποδοχή και για τα καλά σας λόγια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Φαιδρα!

Καλως ηρθες στο μαμμυ!

Ειμαι η Νατασα και εχω μια μπεμπα 2,5 μηνων!

Να χαιρεσαι τα παιδακια σου και με το καλο να υποδεχτεις το νεο μελος της οικογενειας σου!

Μπραβο σου που εκανες μια τοσο ομορφη οικογενεια!

Υ.Γ Εχεις τελειο ονομα!Ετσι ηθελα να βαπτισω την κορη μου αλλα τελικα το ονομα της γιαγιας ειναι επικρατεστερο.Αν το επομενο παιδακι μου ειναι κοριτσακι ετσι θα το βγαλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλως τηνα την πολυτεκνη μαννουλα!!!!!:woohoo: Συγχαρητηρια κοριτσι μου,να τα χαιρεσαι τα ζουζουνια σου και με το καλο και το τεταρτο!!!!!!!

Εγω εχω τον μεγαλυτερο γυιο εδω μεσα[23 χρ!!!!],εχω και μια ανηψουλα μπουμπου 16 μηνων που εξαιτιας της μπηκα στο μαμυ!!Θα χαρω να τα λεμε συχνα!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Φαιδρα!Είμαι η Βάσω 26 χρονών.

Χαίρομαι απίστευτα όταν ακούω για πολύτεκνες οικογένειες!Είμαι κι εγώ μέλος πολύτεκνης οικογένειας, είμαστε 4 αδερφές και είμαι τρισευτυχισμένη!Δεν έχω ακόμα παιδάκι αλλά εύχομαι να μου χαρίσει κι εμένα ο Θεούλης πολλά παιδάκια!

Θα τα λέμε!!!Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα μου να χαίρεσαι την ...παρα λίγο συνονόματη μπουμπού σου,που απ ότι βλέπω είναι και μια κούκλα!:laugh:

Υβόννη να χαίρεσαι τον ''μικρό''και την ανιψούλα σου!:silly: :P

Βάσω εγώ έχω δυο αδερφές με τις οποίες έχουμε κάτι παραπάνω απο τέλεια σχέση.;) Οι όμορφες αναμνήσεις απο τα παιδικά μου χρόνια ήταν ένας απο τους κυριότερους λόγους που με οδήγησαν στο να γίνω πολύτεκνη μανούλα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΦΑΙΔΡΑ!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΣΟΥ!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamaka4, καλως μας ηρθες!!!:cheer:

να τα χαιρεσαι τα υπεροχα μικρουλια σου και με το καλο να ερθει στο κοσμο και το 4ο αγγελουδακι!!! πω, πω κι εχουν ΠΟΛΥ μικρες διαφορες μεταξυ τους ε???:woohoo:

και παλι καλως ορισες αξιοθαυμαστη μανουλα!!:)

εγω ειμαι 22 χρονων και εχω μια μικρουλα ενος ετους!!

θα κολλησεις (ειναι σιγουρο!!):lol: και θα τα λεμε συχνα!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Φαίδρα και από μένα!

Είμαι η Νίκη και προσπαθώ κι εγώ για ένα μωράκι!

Τι τέλειο να έχεις τόσα παιδιά!!! Μπράβο σου!

Εμείς είμαστε 4 αδέλφια και θα ήθελα κι εγώ να κάνω πολλά παιδιά!

Φιλιά και καλώς όρισες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μitsaki να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου:P Ναι έχουν μικρές διαφορές τα ζουζούνια μου και ευτυχώς τώρα που μεγαλώσανε λίγο παίζουν όλα μαζί χωρίς πατράγουδα:laugh:

Νίκη σου εύχομαι γρηγορα να αποκτήσεις την οικογένεια που ονειρευεσαι!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες κι από μένα.. Εγώ είμαι η Έλενα, 27 χρόνων, εγκυούλα στο πρώτο μου παιδάκι, που είναι αγοράκι! Συγχαρητήρια για την μεγάλη οικογένεια που έχεις! Να τους χαίρεσαι και να σε χαίρονται! Και με το καλό να υποδεχτείς και το μικρό σου το μωράκι! Εγώ ήθελα από μικρή 3 παιδάκια! Αν τα καταφέρουμε θα προσπαθήσω να το πραγματοποιήσω τ'όνειρό μου!! Θα χαρώ να τα λέμε! Η γνώμη σου και η εμπειρία σου θα είναι πολύτιμη για μας τις νέες μαμάδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντάλλια με το καλό να υποδεχτείς τον μπεμπάκο σου!:P

Μακάρι να πραγματοποιήσεις και εσύ τα όνειρα σου:)

Βλέπω οτι πολλές κοπέλες θέλουν να γίνουν τρίτεκνες/πολύτεκνες μανούλες,ε;:P Ευχάριστο αυτό:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera fedra mou...

Vre esu eisai mia dunami...

Pws ta kataferneis me 3 paidakia kai twra erxetai to 4...

Pantos re agapi mou mpravw sou eee...

Na sou ziseoun kai na ta xeresai...

Kalos hrthes stin paraioulla mas...

Egw eimai i joanna...

Exw ena giokka 14 minwn sxedwn {{[Kwnstantino}}}

Kai eimai egkuws pali stin korassa mou {{{eleana}}}

Pou se liges meroulles tha ne ston kwsmo ton diko mas...

Filia agapi mou...

Kai euxwme se oloi tin oikogeneia sou ta kalitera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Τζοαννα !

Να χαίρεσαι το αγοράκι σου και με το καλό να υποδεχτείτε την μπουμπού σας!Να είναι πάντα γερά και ευτυχισμένα!:laugh:

Παρεπιπτόντως,πολύ ωραία ονόματα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Φαιδρα... να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου... συγχαρητηρια για την αποφαση σου να κανεις πολλα παιδακια... κι'εγω θελω να κανω τουλαχιστον 3... μακαρι να μπορεσουμε και να ειμαστε καλα να τα μεγαλωσουμε...:) εγω ειμαι η Μαρινα και εχω προς το παρον ενα αγορακι 10 μηνων... φιλακια πολλα...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα καλημέρα!Να χαίρεσαι τον μπεμπάκο σου!:laugh: Σου εύχομαι να καταφέρεις να κάνεις την οικογένεια που ονειρευεσαι:kiss:

Τζοάννα μου,όλα ξεκινάνε απο σωστό προγραμματισμό και θέληση.Τα μικρά πηγαίνουν στον παιδικό σταθμό γιατί εγώ και ο σύζυγος εργαζόμαστε.

Οι δουλειές του σπιτιού είναι μοιρασμένες(ε...εντάξει κάνει λίγο περισσότερα ο συζυγος:blush: ):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...