Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ!!!!!!!


Recommended Posts

JUNO έγραψε:

Κοριτσάκι μου, επειδή είμαι εξπέρ του ... αρνητικού τεστ σε ΟΛΑ τα τεστ που έκανα ανεξαρτήτως μάρκας μου έβγαινε ένα καθαρότατο - χωρίς κανένα ίχνος + πουθενά.... Άρα...

Σου εύχομαι ολόψυχα εαν υπάρχει κι άλλη γραμμούλα να σημαίνει πως το μωράκι σου είναι στο δρόμο!!! Κάνε και τη χοριακή αύριο για να σιγουρευτείς!!!!

Ελπίζω να έχουμε ευχάριστα νέα σύντομα!!!! Καλή επιτυχία!!!

JUNO, αυτά τα έγραφες πριν μια βδομάδα...!!!! ΕΙΣΑΙ ΦΟΥΛ ΕΓΚΥΟΣ!!!!

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Junoooo!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν έχω ξανακούσει για λάθος θετικο...οπότε;;;;;

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ:laugh: :laugh: :laugh:

Αντε να δούμε και τα επίσημα αποτελέσματα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε πειτε της τα και εσεις για να το πιστεψει γιατι εχει παθει αυτο που λεμε....ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!

αμ πως???τσαμπα εκανε τις μετανοιες και τα σταυροκοπηματα και τις λαμπαδες????? που της πας τις λαμπαδες???!!!!!!!!!!!! μια μια θα εχουμε σπορακι!!!!!!!! ειμαι σιγουρη!!!!!!! εδω με σενα κωσταντινα μου δεν το πιστευα!!!ελεγα και ξαναελεγα συγχαρητηρια για να το πιστεψω!!!!!!!! ειναι απιστευτη η χαρα οταν μαθαινεις για καποια κοπελα εδω, ειναι σαν να εχω θετικο τεστ εγω !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι με τοσο παρακαλητο που εχει πεει απο ολες μας ,ημαστε ετοιμες για την αρχιεπισκοπη!!!!!!!!! μακαρι να παμε ολες τελειακαι συντομα να εχουμε σπορακι και να χαιδευουμε τις κοιλιτσες μας σαν τις μουρλες,και να κανουμε ονειρακια για το νινι μας,και να τρεχουμε στα μαγαζια με τα μωρουδιακα και να κλαιμε μολις πιανουμε κανενα φορμακι στα χερια μας(παλι σαν τις μουρλες!!), και οταν γεννησουμε να μας δωσει το πιο γλυκο φιλι ο αντρας μας και να μας πει ευχαριστω για το θαυμακαι που του χαρισαμε........ ποπο.....και μετα να καθομαστε στον καναπε με το μωρακι αναμεσα μας και με μια κουβερτουλα και να παιζουμε σαν χαζα και να κλαιμε απο τη χαρα μας!!!!!......να αυτα ονειρευομαι καθε μερα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juno μου σου ευχομαι μια ΚΑΤΑΠΛΗΤΚΙΚΗ εγκυμοσύνη γιατί σίγουρα ειναι εγκυμοσύνη με θετικό τεστ....Και αφού το ήθελες τοσο πολύ σου ευχομαι να πανε όλα καλα κ πανω απ ολα να προσέχεις....να μας πεις τις απαντησεις της εξετασης αν κ ειμαι σιγουρη,,πολλά φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλα μου ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Πρεπει να ειναι καταπληκτικο το συναισθημα μετα απο τοσο καιρο απογοητευσεων...

Σου ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα υγειεστατο μωρακι...ο πονος αυτος ειναι κατι φυσιολογικο μην ανησυχεις..

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΛΥΚΙΑΜ ΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤ,ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΡΙΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ!!!

ΝΑ ΕΥΧΙΘΩ Κ ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι σου ευχομαι μια ευκολη εγκυμοσυνη γιατι απο οτι φαινεται απο το τεστ σιγουρα εισαι εγκυουλα..

Περιμενουμε τα αποτελεσματα της χωριακης σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!να εχουμε μαζι τα μωρακια μας και να ανταλλασουμε εμπειριες!!!!!!!ολα καλα θα ειναι!!!!!περιμενουμε νεα!!!!

φιλακια!!!!!:laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΣΠΑΝΙΑ ΛΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΛΑΘΗ ΤΑ ΤΕΣΤ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και είναι σίγουρο ότι είσαι εγκυούλα... Το αρνητικό αλλάζει, το θετικό ποτέ!! Θα σκάσω μέχρι την Δευτέρα να ακούσω και τα τελικά!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου, όλα να είναι τέλεια και να έχεις μια τέλεια, και ήρεμη εγκυμοσύνη!! Πολλά φιλάκια και συγχαρητήρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακι. Εγω λεω να μη σκασεις καθολου γιατι εισαι εγκυος κανονικοτατα. Πολλα συγχαρητηρια. Καλε που συχναζεις να ερθω κι εγω να κολλησω το "μικροβιο" της εγκυμοσυνης:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!

Π Ι Σ Τ Ε Ψ Ε ΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχομαι τα καλυτερα με μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!!

Αντε να ρθει κ η σειρα μας επιτελους σε μας τις ξεφουσκωτες ρε κοριτσια!!!!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...