Μετάβαση σε περιεχόμενο

μαιευτηριο γυναικολογος


Recommended Posts

θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποια απο σας τι συμβαίνει οσο αφορά το τοκετο στο μητερα. Προκειται να γεννησω τελη Ιουνιου μαλλον στο μητερα. Ειμαι απο επαρχια και δεν εχω αρκετες πληροφοριες για το νοσοκομειο αυτο. Μου εχουν συστησει καποιο γυναικολογο, κ. Μιναρεντζή. Εχετε καποια σχολια για το γιατρο αυτο; Οτιδηποτε θα με βοηθουσε απιστευτα. Ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, προσωπικά δεν έχω άποψη για το συγκεκριμένο μαιευτήριο αλλά για διάβασε το παρακάτω ποστ να πάρεις μια ιδέα για το "Μητέρα"!

http://mammyland.com/index.php?option=c ... 4&id=96203

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να γεννήσεις το μωράκι σου!

Για το "ΜΗΤΕΡΑ" δε ξέρω να σου πω κάτι.

Η μητέρα μου όμως έχει γυναικολόγο το Μιναρεντζή και είναι πολύ ευχαριστημένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ.ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΜΑΙΑ.ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Mikela μου. Για το συγκεκριμένο μαιευτήριο δε γνωρίζω περί τοκετών, η μαμά της παλιάς κολλητής μου είχε κάνει μία γυναικολογική επέμβαση εκεί κι ήταν κατευχαριστημένη και η μάνα μου είχε παλιά έναν γυναικολόγο που εργαζόταν εκεί και ήταν πάρα πολύ ευχαριστημένη. Εάν θέλεις, μπορώ να σου στείλω pm με τα στοιχεία του. Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά, τώρα θυμήθηκα πως γνωρίζω εξ ονόματος κι άλλον γυναικολόγο στο ίδιο μαιευτήριο. Αν θες σου στέλνω τα ονόματά τους (θα ψάξω να βρω κι άλλα στοιχεία τους) σε pm. Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...