Μετάβαση σε περιεχόμενο

7η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ || 10-5-2009


Crazy

Recommended Posts

Σισσυ μου σ'ευχαριστω παρα πολυ... βαζω κι'εγω μερικες φωτο... πρωτη και καλυτερη η Σισσυ με την μπεμπουλα της...:laugh: Η Aristina και η crazy...!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 193
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπράβο σας ρε κορίτσια, αχ ζηλεύω, πόσο θα θέλα να ήμουν κι εγώ εκεί!!! Καμιά Καβαλιώτισα ρε παιδιά να κάνουμε κι εμείς συνάντηση ... έτσι για να τους μπούμε στο μάτι... χιχιχιχιχι

Να χαίρεστε τις οικογένειές σας κ τα παιδάκια σας τα κουκλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζηλεύω! Ζηλεύω! Ζηλεύω!

Υπέροχες φατσούλες μικρών και μεγάλων! Υπέροχες οικογένειες!!

Μπράβο βρε παιδιά, πολύ σας χάρηκα! Να είστε πάντα καλά και να χαίρεστε τις οικογένειές σας!

Όλες είστε κούκλες βρε κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!! Λοιπον ξεκιναω με ........ φτου!φτου!φτου!φτου! φτου!φτου!φτου!φτου!φτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!στα κακα ματια! υπεροχες φωτογραφιες!!!! Υπεροχες οικογενειες!!! Υπεροχες φατσουλες!!!! Τελικα οντως μια εικονα χιλιες λεξεις!!!! περασατε τελεια και χαιρομαι!! απλα ακομα ειμαι μεσ την απογοητευση που δεν τα καταφερα να σας βρω!!!!!!:( [b]ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Δυστυχως δεν ηξερα πως να στειλω π/μ για να δωσω σε καποια απο σας το τηλεφωνο μου και ουτε ηξερα το ονομα της καφετεριας για να σας αναζητησω καπου συγκεκριμενα!!!!!!! το μονο δεδομενο που ειχα ηταν να κοιταω τις κοπελες που εβλεπα στο στηθος μηπως και δω το μαμμυλαντ στο μπλουζακι τους......... Κριμα ρε γμτ!!!!!Ελπιζω στην επομενη συναντηση να τα καταφερω!!!! Καλα RUBELA τα μπλουζακια και τα καπελακια ειναι τελεια!!!!!! Ισχυει η δικη μου παραγγελεια! τι χρωμα ομως σου εχω πε? δεν θυμαμαι!!!!!! Ασε αλτσχαιμερ!!!! σε ολο του το μεγαλειο!!!! Αν δεν τα εχεις ετοιμασει ακομα θα τα ηθελα σε ροζακι!!! Αχ!!!!! κοριτσια χαιρομαι ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ που εγινα μελος της παρεας σας!!!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Μαρινακι μου είστε τέλεια οικογένεια!:kiss:DSC04492.JPG

Σε 6 μέρες από σήμερα, την εικόνα αυτή θα την έχω απέναντί μου! Λάιβ όμως!

Πωπω ανυπομονησία!

Φτου σκόρδα! Ο Μάικ τζούνιορ μεγάλωσε πολύ Μαρινάκι! Πάω να δω το πμ σου και να σου γράψω κι εγώ οδηγίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Ιφιγενεια μετραμε τις μερες αναποδα... χιχιχι... ευχαριστω για τις πληροφοριες... θα σε ξαναπαρω τηλ. παντως πριν φυγουμε... φιλακια...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα ειναι υπεροχη η παρεα και για αλλη μια φορα λυπαμαι που ο γνωστος φίλος μου ο Μερφι με αυτον τον ρημαδο - νόμο του εφερε τα πανω κατω και αναγκαστικα να κατσω μονο 10 λεπτακια στην φοβερη αυτη παρεα.

Δεν πειραζει ομως.... next time (ελπιζω).

Εχω ομως να πω οτι εισασταν οοοολες κουκλες και τα ζουζουνια σας ακομα ομορφοτερα. Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Και τελος εγω με τον Μιχαηλ Αγγελο μου...:laugh: :kiss: :kiss: :kiss:10052009630.jpg

Ιφιγενεια που εισαι; σου αφιερωνω τη φωτο...!!!

Εδώ είμαι, εδώ είμαι.. και καμαρώνω!

Αχ έχει να φάει ζούληγμα το μάγουλο του Μιχαλάκη! :P

Σου ζητώ συγνώμη από τώρα Μαρινάκι, αλλά θα τον ξεκάνω!! :woohoo:

Τι παιδί είναι αυτό! Χαμογελαστό χαμογελαστό... Μην ξεχάσουμε να τα βγάλουμε φωτο μαζί με το Μαράκι! Θα είναι το πρώτο επίσημο ζευγαράκι του Mammy! :P

Ότι άλλο χρειαστείς, πάρε με τηλ! Μη σκέφτεσαι ότι ενοχλείς!

Και επείδη μέχρι τώρα ήμουν εντελώς εκτός θέματος, ας επανέλθω στο προκείμενο...

Ζ Η Λ Ε Υ Ω !!!!!!!!!!!!!!!!! Είστε χλαρμα οφθαλμών κι εσείς και τα μωράκια σας αλλά και οι άντρες σας! Και τι γλυκό που σας ακολουθούν στις συναντήσεις...

Να τους χαίρεστε!

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσια ..

Ολες ειστε πολυ γλυκες και τα παιδια σας κουκλια.

Να στε καλα και να χαιρεστε τα παιδακια σας ....Φιλακια απο Θεσσαλονικη :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου!!!!!:)

Τι να πρωτοπωωωωωωωωω :P περασα υπεροχα χθες!!!!Ολες σας εισαστε φοβερες!!!Γλυκητατες!Κουκλιτσες!Τα παιδακια ηταν ενα κι ενα!!!Για ζουλιγμα και αγκαλιτσες!!!Λυπαμαι που δεν καταφεραν καποιες κοπελες να ερθουν να της γνωρισω,ευχομαι την επομενη φορα που θα ερθω να ειμαστε ακομα πιο πολλες!!!

Βρε Δημητρουλα!!!Εισαι ολα τα λεφτα!!χα χα χα!!!Να σου ζησει ο Δημητρακης!!:laugh: :laugh: Ευτυχως που με εφτυνες γιατι το μαλλι ειχε αρχισει και φουντωνε πολυ :laugh: :laugh: :laugh:

Σισσιω μου τιποτα καλε!!Μην το ξαναπεις χαρα μου ηταν!Χαρηκα πολυ που σε γνωρισα εισαι πολυ γλυκια!!!Και κουκλαρα οπως φυσικα και η μπουμπου η οποια ειναι για πολλες αγκαλιες :) !!!Βρε σιγουρα δεν ειμαστε ξαδερφες?:P :laugh: :laugh: :laugh:

Μαρινα μου εισαστε μια πολυ ομορφη οικογενεια και γιος τρελα απιστευτη φατσουλα!!:woohoo: να ειστε παντα καλα!!!

Βανια μου το ιδιο κι εσεις να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!Οπως και η γλυκια μας Μαριαντα με τον κοινωνικοτατο υιο Σωκρατη :laugh: :laugh:

RUBELA μου σου ευχομαι οτι καλυτερο!Ευχαριστουμε και για τα μπλουζακια!Ασπα μου με το καλο να μας ερθεις!

Ελενα μου εισαι πολυ ωραιος τυπος!!!:P;) :laugh: Να χαιρεσαι την οικογενεια σου και με το καλο να ερθει το λουλουδακι σου!!!Εισαι φοβερη!!

Για το Ρουλακι μου τι να πω!Εισαι η αδυναμια μουουουουου!!!Τραβατε με κι ας κλαιω ειμαι με τα σκορπακια χα χα χαχα!!!

Μπεμπουλης μου πολυ ηθελα να σε δω!!Δεν πειραζει την επομενη φορα!:)

quinta00 ευχαριστω πολυ :blush:

Εχω να πω κι αλλα αλλα εχει κολλησει ο υπολογιστης και δεν μπορω να διαβασω ολες τις απαντησεις!Ειστε και τσακαλια!!ΠΟτε απαντατε :P :laugh:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: σε ολες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ....ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ....ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΠΑΛΙ (ΕΣΤΩ Κ ΑΠΟ ΔΩ)...

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ...ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΙΓΟΥΡΑ...

ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ Κ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΛ...ΑΧ ΖΗΛΕΨΑ ΠΟΛΥ,:blush: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μουυυυυ ΣΥΓΝΩΜΗ....που δεν ηρθαμε, γυρισα αθηνα 11 το βραδυ εχθες!!!!! προσπαθησαπολυ αλλα δεν γινοταν με τιποτα... ειδα ομως φωτο και σχολια και ΖΗΛΕΨΑ!!!!!!!!!!!! περιμενω να ξυπνησει ο χρηστος απο τον μεσημεριανο υπνο να του δειξω φωτο!!!! επιφυλασσομαι για την επομενη συναντηση!!!! χιλια συγνωμη πραγματικα εκανα τα παντα μηπως τα καταφερουμε αλλα.....που τετοια τυχη!!!!! ουφ!!!

εισαστε ολες κουκλες στις φωτο και με τους αντρες σας και τα πιτσιρικια σας(και τις κοιλιτσες τις ομορρφες.....dallia μουυυυυ) !!!!!!! εγω λεω να αφησουμε το μαμυ και να παμε για μοντελα!!!!!!!!!! αφου το χουμε βρε παιδι μουυυ!!!! και τα πιτσιρικια τα αγαπαει ο φακος, γιατι να το κρυψομεν αλλωστε???????!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!!:( :( :( ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΕΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ;) ;) ;) ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ( ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ :cheer: ) :) :) :) :) SEE YOU NEXT TIME!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...