Μετάβαση σε περιεχόμενο

7η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ || 10-5-2009


Crazy

Recommended Posts

ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΘΑ ΕΡΘΩ Κ ΕΓΩ ! ΜΟΝΗ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ....ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙΣ Κ ΕΧΩ ΜΕΛΛΟΝ ΑΚΟΜΑ.... ΟΥΦ! Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ....ΧΙΧΙΧΙ!

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΩΩΩ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 193
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια σας περιμένουμε!!!

Quinta με το καλό να μας έρθεις, όλο και κάτι θα κανονίσουμε και τον Ιούνιο!

Sweety στείλε μου τηλ. για να'χουμε επικοινωνία!

Και όποια άλλη κοπέλα θέλει να'ρθει αλλά δεν έχει στοιχεία επικοινωνίας με μένα ή την Δημητρούλα, ας μας στείλει πμ για να ανταλλάξουμε τηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ενημερωσω τα κοριτσια που θελουν να χρησιμοποιησουν τον ηλεκτρικο την κυριακη θα υπαρχουν αλλαγες συα δρομολογια λογω των εργων παραθετω το σχετικο αποσπασμα για αποφυγη εμποδιων .

http://www.isap.gr/filesup/dromologia_8_9_5_2009.pdf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλεπω πολλες συμμετοχες... θα ειναι απο τις μεγαλυτερες συναντησεις μας... ;)

Δημητρα ασχετο...:blink: τελικα τον βρηκατε αυτο το ερπετο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν ξέρω ακόμη,αφού ενδέχεται να είμαι σε ρομαντικό τριήμερο με τον άντρα μου.

Αν δεν είμαι,ΑΠΑΙΤΩ να με βάλετε να κάτσω ανάμεσα σε γκαστρωμένες μπας και με κολλήσουν και μένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, αν και είναι σε αρκετά βολικό σημείο για μένα αυτή τη φορά... λέω να μην έρθω! Δεν είμαι ακόμη έτοιμη! Κάτι που θα είναι η ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ (που δεν είμαι ακόμη και με πονάει πάρα πολύ!) κάτι που από την προηγούμενη Κυριακή που πήγαμε στη βάφτιση, ακόμη... είμαι κάπως (ως συνήθως πάλι έκλαιγα...) κάτι που οι μανουλίτσες οι ευτυχισμένες θα έχουνε μαζί τους τα μπομπιράκια τους... δε νομίζω πως θα είμαι και στα καλυτερότερά μου ως παρέα! Άλλη φορά!!! Καλά να περάσετε πάντως όσα κορίτσια πάτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Κορίτσια, αν και είναι σε αρκετά βολικό σημείο για μένα αυτή τη φορά... λέω να μην έρθω! Δεν είμαι ακόμη έτοιμη! Κάτι που θα είναι η ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ (που δεν είμαι ακόμη και με πονάει πάρα πολύ!) κάτι που από την προηγούμενη Κυριακή που πήγαμε στη βάφτιση, ακόμη... είμαι κάπως (ως συνήθως πάλι έκλαιγα...) κάτι που οι μανουλίτσες οι ευτυχισμένες θα έχουνε μαζί τους τα μπομπιράκια τους... δε νομίζω πως θα είμαι και στα καλυτερότερά μου ως παρέα! Άλλη φορά!!! Καλά να περάσετε πάντως όσα κορίτσια πάτε!!!

Πιπιτσαζουζουνα μου συγνωμη που παιρνω το θαρρος αλλα πιστευω πως τα κοριτσια θα σε κανουν σιγουρα να αισθανθεις καλυτερα και ισως αν το σκεφτεις να ειναι μια ευκαιρια για να αρχισεις να το ξεπερνας αντιμετωπιζωντας το... πιστευω πως μονο ετσι, αν ηρεμισεις και το δεις με αλλο ματι θα ερθει εκει που δεν το περιμενεις... ετσι δεν γινεται παντα; εγω παντως πολυ θα ηθελα να σε γνωρισω... βεβαιως δεν σε πιεζω να κανεις κατι που δεν θελεις... πολλα φιλια και να περνας καλα...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπιτσαζουζουνα θα συμφωνήσω απόλυτα με την sweetmammy-Μαρίνα μας!

Κι εγώ δεν έχω παιδάκι ακόμα κι αυτό με πληγώνει, αλλά αυτό είναι ένας λόγος παραπάνω για να είμαι με παιδάκια και να παίζω μαζί τους και να ασχολούμαι! Βγάζω το άχτι μου βρε αδελφέ!! :P

Μην το βλέπεις από την αρνητική του πλευρά, δες το από τη θετική. Δες το ως "προϋπηρεσία"! Δες το ως ευκαιρία να νοιώσεις έστω και λίγο πως είναι να'χεις παιδάκι, μέχρι να κάνεις κι εσύ το δικό σου!!!

Και φυσικά, δες το ως ευκαιρία να μπεις και στην παρέα των συναντήσεων!!! ;) :laugh: Έλα να γνωριστούμε!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Δημητρα ασχετο...:blink: τελικα τον βρηκατε αυτο το ερπετο;

Μαρινακι μου εννοειται!:P Δες τον:

http://www.drakotrypa.gr/index.php?opti ... Itemid=142

Ειναι πολυ ομορφα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Κορίτσια, αν και είναι σε αρκετά βολικό σημείο για μένα αυτή τη φορά... λέω να μην έρθω! Δεν είμαι ακόμη έτοιμη! Κάτι που θα είναι η ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ (που δεν είμαι ακόμη και με πονάει πάρα πολύ!) κάτι που από την προηγούμενη Κυριακή που πήγαμε στη βάφτιση, ακόμη... είμαι κάπως (ως συνήθως πάλι έκλαιγα...) κάτι που οι μανουλίτσες οι ευτυχισμένες θα έχουνε μαζί τους τα μπομπιράκια τους... δε νομίζω πως θα είμαι και στα καλυτερότερά μου ως παρέα! Άλλη φορά!!! Καλά να περάσετε πάντως όσα κορίτσια πάτε!!!

καλη μου φιλη το ξερω οτι ειναι δυσκολο να εισαι παρων σε ενα χωρο που θα ειναι πολλα παιδακια και θα κανεις τη συγκριση μα πρεπει να βαλεις τον ευατο σου να ξεκκολησει απο την ιδεα αυτη .Δεν ειναι λιγες οι φορες που εχουμε και άλλες κοπκλες οι οποιες δεν εχουν αποκτησει ακομα παιδακι οπως ειπες και η κραζυ και δεν νομιζω να νιωθουν αναμεσα ασχημα τουλαχιστον εγω δεν εχω εκλαβει ακομα κατι τετοιο .Τωρα βεβαια κανε οτι εσυ αισθανεσε πανρως ενα βημα τη καθε φορα ειναι αρκετο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα.... καλα Δημητρα εισαι φοβερη... σ'ευχαριστω πολυ για την εφιερωση... Ο Δημητρακης πρεπει να το χαρηκε πολυ ε; ελπιζω την Κυριακη να τον δω και απο κοντα... μου ειναι πολυ συμπαθες το παιδακι σου οσο ζωηρουλι και να'ναι... χιχιχι :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( :( :( :( κλαψ κλαψ.......παλι δεν θα ερθω.....ειμαι με αποκολληση οποτε ειναι κομματακι δυσκολο........αχ!!!!!!!ποτε θα τα ξαναπουμε απο κοντα;;;;;;;;;;:(
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα να ειναι Γιωτακι μου εσυ να εισαι καλα και το μωρακι και θα υπαρξουν και αλλες συναντησεις, φιλια πολλα και να προσεχεις κουκλιτσα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτούλα μου, μη μου στεναχωριέσαι!

Εσύ και το μωράκι σου να'σαστε καλά! Αυτό έχει τώρα προτεραιότητα!

Κι από συναντήσεις.. ουουυυ.. άλλο τίποτα! Να προσέχεις όσο περισσότερο μπορείς κι όλα να πάνε καλά κοριτσάκι μου!

Φιλάκια πολλά πολλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μου, αν και θέλω πολύ να σε γνωρίσω από κοντά, σου εύχομαι γρήγορα να πάνε όλα καλά και να έρθεις στην επόμενη συνάντηση! Καλή ξεκούραση κι όχι στενοχωριά! Όλα καλά θα πάνε!

Καλά κορίτσια... άπαιχτη φωτογραφία με το ιγκουάνα!! :laugh:

Pipitsazouzouna, μακάρι να ερχόσουν! Αλλά καταλαβαίνω ότι μπορεί να μην αισθάνεσαι καλά! Όπως και να'χει εύχομαι σύντομα να έρθεις και θα δεις πως θα περάσεις τέλεια!

Κοριτσάκια ανυπομονώ να σας ξαναδώώώώώώώώώώώώώώώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχω μια απορια!!! :dry: εχουμε διευκρινησει που ακριβως θα συναντηθουμε; αυτο το μερος τελικα ειναι στον Φλοισβο η στο Τροκαντερο; :huh: μην μπερδευτουμε και αλλες πανε στον Φλοισβο και αλλες στο Τροκαντερο... λυστε μου την απορια γιατι εγω το εχω στο αιμα μου να χανομαι...:P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα!Μαρινακι μου άργησα λίγο να σου απαντήσω(για το καλο σου:P ) περίμενα να έρθει ο Γιάννης να με βοηθήσει. Καταρχήν να σας πω οτι ετσι οπως μελετήσαμε το χάρτη όσοι έρθουμε με αμάξι θα παρκάρουμε στο Τροκαντερό. Το πάρκο φλοίσβου είναι δίπλα απο το Τροκαντερό συνεχίζοντας για Γλυφάδα.Επειδή το Πάρκο Φλοίσβου εχει πολλές εισόδους θα συναντηθούμε μέσα στην καφετέρια. Σας παραθέτω και τον χάρτη να ρίξετε μια ματιά!Ότι θέλετε ρωτήστε!

http://www.attiko-prasino.gr/Default.as ... uage=el-GR

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...