Μετάβαση σε περιεχόμενο

7η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ || 10-5-2009


Crazy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 193
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια!!!!!!!!!!!!

να ρωτησα κατι χαζο????????????

αν παω στο συνταγμα παιρνω την γραμμη Τ1 και κατεβαινω στο φλοισβο?

και κατι αλλο καροτσι στο τραμ μπαινει??? γιατι μπορει να εχω και τον μπεμπουλη μου μαζι αν δεν το παρω θα ερθω απευθειας με το αυτοκινητο

λεει ο αντρας μου μπλουζακια θα βγαλουμε και για τους αντρες μας?:laugh: :laugh: :laugh: αλλα εκεινος το θελει με την φωτογραφια του μπεμπη μπροστα χαχαχαχαχα:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλης μου στο τραμ μπορεις να βαλεις καροτσι!Ειναι πιο ανετα απο το λεωφορείο!:kiss:

Τραμ

ΣΤΑΣΗ: ΠΑΡΚΟ ΦΛΟΙΣΒΟΥ

ΟΔΟΣ: Λεωφ. Ποσειδώνος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

γεια!!!!!!!!!!!!

λεει ο αντρας μου μπλουζακια θα βγαλουμε και για τους αντρες μας?:laugh: :laugh: :laugh: αλλα εκεινος το θελει με την φωτογραφια του μπεμπη μπροστα χαχαχαχαχα:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

To βλέπω να'ρχεται...ποιο;; το daddyland καλέ!!! :P :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!!!!! θελω και εγω να ΞΑΝΑδηλωσω συμμετοχη!!!! ειπε και ο αντρουλης μου οτιθελει να ερθει!!!!!!! να κοιταξετε να τον βαλετε στο κλιμα ε????? να πειτε στους αντρες σας να του λενε για τα καλα που εχουν τα μωρα!!!!! ιχιχιχιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, μόλις γύρισα! Είχα πάει στο Φάληρο σινεμά στα Village!! Πέρασα από τον Φλοίσβο και σκέφτηκα την συνάντηση που θα κάνουμε την άλλη Κυριακή!! Θα περάσουμε τέλεια!! Θα είναι υπέροχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

αχ πολυ θα ηθελα να ερχομουν και εγω αλλα η Κοπεγχαγη πεφτει λιγο μακρια.....αν συνεχισετε τις συναντησεις προς τα μεσα ιουλιου δηλωνω συμμετοχη απο τωρα..και θα ερθω με το γιο μου;)

Franitaki, τι μου θύμησες!!! Όταν πήγαινα έκτη δημοτικού, έγραφα στην Γεωγραφία εξετάσεις για τις πρωτεύουσες!! Κι έπρεπε να τις διαβάζω από ένα χάρτη! Λίγο που είχαν κουραστεί τα μάτια μου, λίγο που ήταν τα γράμματα πολύ μικρά, φτάνοντας στην Δανία, αντί να διαβάσω Κομπεγχάγη, δίαβασα Κατεγχάκη!!:laugh: :laugh: Όταν τα έλεγα μετά στην μαμά μου έσκασε σε κάτι γέλια!! Σε πληροφορώ ήταν κι η μοναδική που θυμόμουν την επόμενη στο διαγώνισμα!!

Έλα εσύ με το καλό και σίγουρα θα κανονίσουμε συνάντηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!Η αληθεια ειναι οτι δεν καταφερα να παω στο Φλοισβο διοτι ειχα παει τριημερο Καρδιτσα-Τρικαλα!Το πρωι ομως πηγα στην μανάβισσα και εντελως συμπτωματικά αρχισε να μου λεει για τον Φλοισβο που ειχε παει η κορη της με την μπεμπουλα και οτι ειναι πολυ ωραια!:P Είδατε παρ ολο που έλειπα έκανα δουλειά!:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου για οσες χρησιμοποιήσετε τον ηλεκτρικό δείτε το άρθρο:

Σύμφωνα με ανακοινώσεις του ΗΣΑΠ, από το απόγευμα της Παρασκευής 8 Μαΐου έως και την Κυριακή 10 Μαΐου θα υπάρξουν τροποποιήσεις στα δρομολόγιά του.

Συγκεκριμένα:

Από το απόγευμα της Παρασκευής έως και τη λήξη των δρομολογίων του Σαββάτου, οι συρμοί θα εκτελούν τα δρομολόγια μόνο μεταξύ Πειραιά-Ταύρου και Ομόνοιας-Κηφισιάς.

Για τη κάλυψη του τμήματος Ταύρου-Ομονοίας αναμένεται να δρομολογηθούν λεωφορεία της ΕΘΕΛ.

Την Κυριακή 10 Μαΐου, τα δρομολόγια θα εκτελούνται μόνο μεταξύ Πειραιά-Ταύρου και Ν. Ιωνίας- Κηφισιάς. Προσοχή, επίσης, πρέπει να δοθεί από τους επιβάτες, καθώς από την Κυριακή και για αρκετό καιρό οι σταθμοί Αγ. Ελευθέριος και Κάτω Πατήσια θα παραμείνουν κλειστοί.

Για περισσότερες πληροφορίες, το επιβατικό κοινό θα μπορεί να επικοινωνεί με το 210-3293000.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...