Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΤΡΙΧΩΤΙΚΕΣ ΚΡΕΜΕΣ???


Recommended Posts

Nancy μου κατά τη γνώμη μου μην ξαναβάλεις στην κοιλίτσα σου χημικά.Εδώ εμένα μου απαγόρευσε όταν πόναγε η μέση μου να βάλω μυοαναλγητική κρέμα (στη μέση και στο πόδι μου)μόνο depon μου επέτρεεψε.Εντάξει για μια φορά δεν έγινε τίποτα.Αλλά απόδω και στο εξής καλύτερα χρησιμοποίησε άλλη μέθοδο.Οσο για το λειζερ ρώτησα πρόσφατα το γιατρό μου, γιατί κάνω λίγα χρόνια λέιζερ στο πρόσωπο και μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, απλώς την περίοδο της εγκυμοσύνης και μέχρι 6 μήνες μετά τη γέννα που βρίσκεται σε έξαρση η τριχοφυϊα, είναι λίγο δώρον άδωρον το λέιζερ για ριζική με λέιζερ αποτίχωση, δηλ.αναποτελεσματικό. Αλλά όταν τον ρώτησα ''δηλ. καλύτερα κερί μέχρι να γεννήσω;'' μου είπε ''Οχι, καλύτερα λέιζερ τότε από το κερί'' και μου έκανε εντύπωση αλλά δεν τον ρώτησα γιατί είναι προτιμότερο.Και για τα μαλλιά μου είχε προτείνει ανταύγειες που πιάνουν μόνο την τρίχα κι όχι το κρανίο όπως η βαφή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Δημητρα, θυμησε μου την επομενη φορα που θα βρεθουμε να σε ρωτησω... (γιατι τελευταια δεν θυμαμαι τιποτα)... χιχιχι...:woohoo:

Ναι Μαρινακι μου!Θα κανουμε πηγαδακι!Εγω, εσυ και η pink!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...