Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΤΡΙΧΩΤΙΚΕΣ ΚΡΕΜΕΣ???


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΜΕ ΚΡΕΜΑ ΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΗΔΗ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΣΑ 5 ΛΕΠΤΑ 1 2 ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.

ΕΙΜΑΙ ΕΥΕΣΘΗΤΗ ΣΤΟ ΚΕΡΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΜΟΥ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ 2 3 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΟ ΚΕΡΙ?ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ.ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΧΕΡΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΟ.ΟΥΦ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nansu mou geia sou agapi mou...

Kai kali sunexeia me tin egkumwsini sou...

Poso eisai???

Agapi mou den eimai sigouri,,,

Kai min me pareksigiseis,,,

wmos lene pws oi kremes den einai kala gia tin egkumwsini...

Epidi einai olo ximika...

Pisteuw tha se voitheisi mia alli mas filenada tou mammy kalitera...

Filia apo mena...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Νάνσυ

εγώ δε κάνω με κρέμες...

λόγω αυτού που είπε η Τζοάννα, είναι χημικά και καταστρέφουν και το δέρμα.

εγώ κάνω κερί, ρολλέτα και τελευταία έβαλα πάλι τη silk epil

έχεις δοκιμάσει κάτι παρόμοιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΟΝΑΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΧΗΜΙΚΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ! ΕΔΩ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕ ΒΑΨΙΜΟ ΜΑΛΛΙΩΝ ΚΑΙ ΝΥΧΙΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΖΕΡ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 3Ο ΜΗΝΑ! ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΚΕΡΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ ΑΦΟΥ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΦΟΥΝΤΩΣΕΙ!!!!ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΨΑΛΙΔΑΚΙ ΚΑΘΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ! ΤΟ ΚΕΡΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΚΜΗ! ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΞΥΡΑΦΑΚΙ ΑΠΛΑ!

ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΟΣ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΑ ΝΥΧΙΑ!ΕΓΩ ΤΑ ΒΑΦΩ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΔΙΑΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΝΥΧΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ?Η ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΠΝΕΟΥΜΕ ΑΣΕΤΟΝ ΚΤΛ?ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΑΙΔΙ Κ ΝΕΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙΝ ΑΠΛΑΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑ ΜΟΛΥΝΣΗ ΜΕ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΕΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΧΩΡΟΣ!

ΕΝΤΑΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ Κ ΧΑΛΙΑ ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΚΑΙ ΝΥΧΙΑ ΧΑΛΙΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ!ΧΑΧΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΠΑΛΙΤΣΕΣ..

ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΠΕΟΥΜΕ ΚΑΥΣΑΕΡΙΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nansi m

kalitera na kanis apotrixosi me keri

kai dikio exis to ena min to kanume to allo min top kanume sto telos tha trelathume

kai tha xasoume kai ton antrouli mas(tha ton skotoso)

:side: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΤΡΙΧΩΤΙΚΗ ΚΡΕΜΑ.ΑΛΛΑ ΟΧΙ Κ ΜΕ ΤΑ ΜΑΝΟ.ΒΑΦΕΣ ΜΑΛΛΙΩΣ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΕΙΔΑΤΕ ΤΗΝ ΜΕΝΕΓΑΚΗ Η ΤΗΝ ΘΡΑΣΚΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΙ ΡΙΖΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ?

ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΟΤΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ ΚΟΙΤΑΖΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ.

ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΙΒΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΤΑΣΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗΣ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗΣ.ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΕΓΚΥΕΣ ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ.

Κ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ Η ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΙ ΑΠΕΞΩ..

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΒΛΑΒΕΡΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΗΜΑΣΤΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΙ ΜΕ ΟΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κάνω απότρίχωση με silkepil και είμαι πολύ ευχαριστημένη!

Βέβαια δεν ξέρω αν θα μπορώ να συνεχίσω για πολύ ακόμη...

Η κοιλίτσα δε θα με αφήνει!

Στο πρόσωπο είναι καλό να μην πειράζετε τις τρίχες με ψαλιδάκια, τσιμπιδάκια και κρέμες!

Εγώ τα κάνω ριζική!

Η γιατρός μου απαγόρευσε το βάψιμο μαλλιού για τις πρώτες 12 βδομάδες, αλλά δεν τα έχω βάψει ακόμη!

Παρόλο που τα άσπρα μου είναι αρκετά!

Τα νύχια μ' αφήνει να τα βάφω!

Κάνω φυτικό τζελ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ?ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΑΜΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΧΑΛΙΑ ΟΥΤΕ ΜΑΛ...ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ!ΧΑΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΣΤΑΝΟΚΟΚΚΙΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ Η ΡΙΖΑ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΒΑΨΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΛΛΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

franita επειδη ειπες για το veet που εγω το εχω χρησιμοποιησει στα ποδια,στην ευαισθητη περιοχη ειναι οκ 'η δημιουργει ερεθισμους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω,θα το δοκιμασω σε ενα μικρο σημειο,κι εγω με κερι μονο που το σκεφτομαι ανατριχιαζω,με το ξυραφι δημιουργουνται σπυρακια,αχ αυτες οι τριχες,δεν μπορουσαν να υπαρχουν μονο στα μαλλια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?Κ ΕΓΩ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ..Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΚΕΡΙ ΕΧΩ ΑΣΧΗΜΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΤΑΚΑΛΗΣ ΔΕΝ ΓΙΝΟΜΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α,εγω για το μουστακι ειχα παει και μου το εβγαλαν με κλωστη,ποναει λιγο,πιστευω οχι οσο το κερι,δεν κοστιζει πολυ και δεν ερεθιζει το δερμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακι μου!το μονο που με προβληματιζει ειναι αυτο που ειπαν και τα κοριτσια, οτι αυτες οι κρεμες ειναι χημικες.Παρ ολα αυτα βρηκα αυτο στο ιντερνετ:

Είναι ασφαλές να κάνω αποτρίχωση με κρέμες κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνής;

Δεν υπάρχει γνώση ότι αυτά τα προϊόντα αυξάνουν τον κίνδυνο γενετικών ανωμαλιών. Τα περισσότερα σκευάσματα που χρησιμοποιούνται τοπικά απορροφούνται πολύ λιγότερο από όσο τα προϊόντα που καταπίνονται ή είναι ενέσιμα. Από τοπικά προϊόντα η επίδραση στο έμβρυο είναι ελάχιστη. Εάν αποφασίσετε να χρησιμοποιήσετε ένα απο αυτά τα προϊόντα προσπαθείστε να μειώσετε την επίδραση του χρησιμοποιώντας το σε καλά εξαεριζόμενο χώρο και περιορίζοντας στο ελάχιστο την επαφή του με το δέρμα.

Εγω θα σου ελεγα να ρωτησεις το γιατρο σου. Πριν κανα μηνα πηγα να κανω λειζερ στον δερματολογο μου και ρωτησα αν μπορω να συνεχισω τη θεραπεια κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης. Η απαντηση του ηταν θετικη. Τωρα τι να σου πω στο ιντερνετ διαβασα οτι δεν ενδεικνύεται.

Εγω στην εγκυμοσυνη συνεχισα το κερι γιατι απλα το αντεχα!:P

Pink μου αφου δεν εχεις θεμα με εγκυμοσυνη γιατι δεν ξεκινας λειζερ. Οι τιμες εχουν πεσει παρα πολυ. Εγω σώθηκα!Στην επόμενη συνάντηση θύμισε το μου να το συζητήσουμε!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Pink μου αφου δεν εχεις θεμα με εγκυμοσυνη γιατι δεν ξεκινας λειζερ. Οι τιμες εχουν πεσει παρα πολυ. Εγω σώθηκα!Στην επόμενη συνάντηση θύμισε το μου να το συζητήσουμε!:woohoo:

Δημητρα σοβαρα εκανες λειζερ; εχω κανει κι'εγω πριν λιγα χρονια αλλα τιποτα... τσαμπα τα λεφτα... με κοροιδεψαν κανονικατατα... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΝΩ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ , ΜΕ ΚΕΡΙ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ ΜΟΥ ΑΛΑ ΧΩΡΙς ΤΟΝ ΚΑΥΤΗΡΙΑΣΜΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΤΑ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΦΥΤΙΚΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ!!1ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!Α!!1ΝΥΧΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΙ ΑΠΑΓΟΕΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Δημητρα σοβαρα εκανες λειζερ; εχω κανει κι'εγω πριν λιγα χρονια αλλα τιποτα... τσαμπα τα λεφτα... με κοροιδεψαν κανονικατατα... :angry:

Μαρινακι μου ακομα κανω!Οταν ημουν μικρη δεν ειχα τριχες. Τουλαχιστον ειχα σε λογικα πλαισια. Αργοτερα επρεπε να κανω μια θεραπεια για την κυστικη ακμη με αποτελεσμα να γεμισω τριχες. Καποια στιγμη ξεκινησα κερι. Σαφως και το κερι δεν εχει καμια σχεση με το ξυραφι αλλα βαρεθηκα και αποφασισα να ψαχτω για λειζερ. Εχω ξεκινησει λοιπον και εχω βρει την ησυχια μου. Παω καθε 2 μηνες και πληρωνω 50 ευρω για στηθος, κοιλια και προσωπο. Επειδη το εχω ψαξει πολυ το θεμα απο γυναικα σε γυναικα διαφερει η θεραπεια και επισης απο σημειο σε σημειο. Μπορει να χρειαζόταν να κανεις περισσότερες θεραπειες. σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρα, θυμησε μου την επομενη φορα που θα βρεθουμε να σε ρωτησω... (γιατι τελευταια δεν θυμαμαι τιποτα)... χιχιχι...:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Δημητρα σοβαρα εκανες λειζερ; εχω κανει κι'εγω πριν λιγα χρονια αλλα τιποτα... τσαμπα τα λεφτα... με κοροιδεψαν κανονικατατα... :angry:

Μαρινακι μου ακομα κανω!Οταν ημουν μικρη δεν ειχα τριχες. Τουλαχιστον ειχα σε λογικα πλαισια. Αργοτερα επρεπε να κανω μια θεραπεια για την κυστικη ακμη με αποτελεσμα να γεμισω τριχες. Καποια στιγμη ξεκινησα κερι. Σαφως και το κερι δεν εχει καμια σχεση με το ξυραφι αλλα βαρεθηκα και αποφασισα να ψαχτω για λειζερ. Εχω ξεκινησει λοιπον και εχω βρει την ησυχια μου. Παω καθε 2 μηνες και πληρωνω 50 ευρω για στηθος, κοιλια και προσωπο. Επειδη το εχω ψαξει πολυ το θεμα απο γυναικα σε γυναικα διαφερει η θεραπεια και επισης απο σημειο σε σημειο. Μπορει να χρειαζόταν να κανεις περισσότερες θεραπειες. σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΙΧΕΣ?ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΒΑΦΕΤΕ?ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΒΑΜΜΕΝΑ ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ.ΣΕΞ ΟΧΙ,ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΟΧΙ,ΒΑΨΙΜΟ ΜΑΛΛΙΩΝ ΟΧΙ,ΒΑΨΙΜΟ ΝΥΧΙΩΝ ΟΧΙ, ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΟΧΙ,ΤΑΞΙΔΙΑ ΟΧΙ,ΠΟΤΑ ΟΧΙ.ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΟΧΙ,ΚΑΦΕΔΕΣ ΟΧΙ.ΤΙ ΑΛΛΟ?ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΨΩΝΙΑ!ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΠΑΛΙΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ.ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ ΝΥΧΙΩΝ,ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΕΛΑΣΑΝ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΦΩ ΑΜΑΝ ΠΙΑ!ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟ 1οΤΡΙΜΗΝΟ ΟΧΙ.ΜΕΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ααα τότε λαθος θυμάμαι θέλει να κλεισεις και την 37 εβδομάδα τότε 
    • Πρόωρο ονομάζεται κάθε μωρό που γεννιέται πριν τις 37 εβδομάδες κύησης. Μεγάλο (ή όψιμο) πρόωρο είναι το 34-36 εβδομάδων, πολύ πρόωρο είναι το 28-32 εβδομάδων και εξαιρετικά πρόωρο το <28 εβδομάδων κύησης. Συνήθως τα πρόωρα μωρά έχουν και χαμηλό βάρος γέννησης, δηλαδή ζυγίζουν λιγότερο από 2,5 κιλά. Εν έτη 2023 ένα μωρό μπορεί να γεννηθεί στις αρχές του 6ου μήνα της εγκυμοσύνης (ή την 22η εβδομάδα κύησης) με εξαιρετικά χαμηλό βάρος γέννησης 500 γραμμάρια ή και λιγότερο και να επιβιώσει. 
    • Αν γεννήσεις πριν την 36 εβδομάδα θεωρείτε πρόωρο  Αν γεννησεις μετα την 36 είναι τελειομηνη έτσι κατάλαβα γιατί μετά την 36 εβδομάδα μπορούν να σου σπάσουν τα νερά οποιαδήποτε στιγμή 
    • Ναι λαθος μου από την βιασύνη μου δεν το έγραψα σωστά μπερδεύτηκα 😅 Όταν μπήκα στην 31 εβδομάδες  (8ο μήνα )  πηγαινα 1 επίσκεψη κάθε 2 βδομαδες δηλαδή μέσα σε ένα μήνα πήγαινα 2 φορές  μετα όταν μπήκα στον μήνα μου στις 36 εβδομάδες πήγαινα μια φορά την εβδομάδα 
    • Να μη χαλιέσαι καθόλου κοριτσάκι μου! ΣΠΩ και εγώ και προσπάθειες ενάμιση χρόνο! Έκανα δυο σπερματεγχυνσεις και έμεινα έγκυος και τις δυο φορές απλά εμένα δεν πήγαν καλά και είχε μια βιοχημικη και μια παλινδρομη στην 9η εβδομάδα! Τώρα περιμενω να αδιαθετησω μετά την απόξεση και να κάνω και Τρίτη σπερματεγχυνση! Καη επιτυχια σου ευχομαιιιιι🙏❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...