Μετάβαση σε περιεχόμενο

ετοιμη φρουτοκρεμα εμποριου


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας τελικα δεν την γλυτωσαμε την ετοιματζιδικη φρουτοκρεμα....... ο μπεμπουλης ειχε δυσανεξεια στο φρεσκο φρουτο και τελικα του δωσαμε ετοιμη τον πειραζουνε οι ινες των φρουτων και μου εκανε εμετους παλι τωρα ησυχασαμε

post-7176-13873934690248_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει Αναστασια... εστω κι'ετσι τουλαχιστον θα τρωει φρουτα και θα παιρνει τις βιταμινες που πρεπει... κι'εγω με ετοιμη φρουτοκρεμα μεγαλωσα... να μου τον φιλησεις...:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE έγραψε:

ετοιματζίδικη φρουτοκρεμα ?/???:angry: :angry:

α πα πα...:blink:

ξερεις τι εννοω ε? ;) ;)

Ειρηνακι σε βλεπω ετοιμοπολεμη...;) σηκωσες τα μανικια...:P χιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α πα πα ντροπη καλα κοπελα μου βαριεσε να καθαρισεις τα φρουτα ; τι παει να πει δυσανεξια καλα τα μαθατε εχετε κολλησει με μια καραμελλα και τη λετε ολες . Αντι να του δωσεις το φρουτο ετοιμο στο χερι ετσι με τη φλουδα να παρει ολες τι βιταμινες καιμην ακουσω τη δικαιολογια θα πνιγει ς χτυπατον στη πλατη !

Κια ας σοβαρευτω καλα εκανες κοριτσαρα μου μια χαρα ειναι οι ετοιμες και εγω οταν πηγαιναμε για μπανιο γεννηθηκε μαρτιο και ιουνιο ειχαμε κανει το πρωτο μας μπανιο ετοιμη του επαιρνα και τωρα ειναι 5 ετων και τρωεει ακομα καμια φορα του αρεσει τρωει ακι φρουτα αλλα αυτη η φρουτοκρεμα εδικα η Νουνου ειναι η αγαπημενη μου την τρωω και εγω, οταν ερθεις ξερεις εγω θα ταισω τον σπυρακο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κάτι μου θυμίζει αυτό!!! Μην σκας κοριτσάκι μου! Αφού το μωρό έχει δυσανεξία, είναι προτιμότερο να πάρει την έτοιμη κρέμα για να πάρει έστω κάποιες βιταμίνες, παρά να του δίνεις φρέσκα και να μπαίνει στην διαδικασία να κάνει εμετό! Είναι πολυ χειρότερο αυτό και μπορεί να προκαλέσει πρόβλημα στο πεπτικό του σύστημα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετοιμη φρουτοκρεμμα; τι λες τωρα , απο που θα παρει το παιδι της βιταμινες απο τα ετοιμα που δεν εχουν βιταμινες και μας παραμυθιαζουν, ντροπη στην παιδιατρο,χιλιες φορες να κανει να χωνεψει παραπανω το παιδι παρα να τρωει αυτες τις βλακειες, ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μια χαρα κανεις μην σε απασχολει, και η ετοιμη φρουτοκρεμμα μια χαρα ειναι αφου ο μπεμπακος δεν μπορει να φαει φρεσκα δεν εχεις και αλλη επιλογη, μην νιωθεις τυψεις ασε να ηρεμησει το στομαχακι του αργοτερα εξαλλου μπορει να τα δεχευται τα φρουτα και να του δωσεις τοτε φιλιαααααα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλη μου μην το σκεφτεσαι..το θεμα ειναι το παιδι να παιρνει καποιες βιταμινες και οι ετοιμες μια χαρα ειναι..

και αργοτερα θα φαει και φρεσκα φρουτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ! ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΡΟΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑΣ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΗ. ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΡΕΛΕΝΟΤΑΝ!! ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΤΟΙΜΗ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΤΡΩΓΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΕΙ Κ ΦΡΕΣΚΑ ΦΡΟΥΤΑ Κ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΟΤΡΥΝΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΦΡΕΣΚΙΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΦΑΓΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΜΕ ΟΡΕΞΗ Κ ΓΕΛΙΑ... ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ... ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ???

ΠΑΝΤΩΣ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΕΤΟΙΜΗ ΜΕΓΑΛΩΣΑ.... ΦΡΕΣΚΑ ΦΡΟΥΤΑ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ...Κ ΑΥΤΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ! ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ! ΣΕ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpempouli mou kalimera agapi mou...

Min anisixeis tha sou elega egw...

Afou den mporei to paidi sta freska...

Asen tou emporiou...

Para na min trwei katholou enne???

Sas euxwme ta kalitera...

Kai o theoullis mazi sas PANTOTE...

FIlakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...