Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτωματα;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 333
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tetoulina καλησπέρα!

παρακουλουθώ τόσες μέρες αυτα που γράφεις κ είμαι σχεδόν σίγουρη οτι είσαι έγκυος.. γι αυτό μην διστάζεις, πάρτο το ρημάδι, να σου φύγει έστω η αγωνία.. εδώ σκέφτομαι να κάνω εγώ που δεν έχω καθυστέρηση!!!! (σε άλλο θέμα θα σας πω κ εγώ τον πόνο μου..)

άντε άντε!!!!!!!! κ αρνητικό να βγει που δεν σου το εύχομαι, θα πάρεις δυνάμεις κ βουρ στο ψητό πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!

άντε άντε, περιμένουμε νέα...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalhspera sas!!! eimai nea sto forum kai parakolou8w edw kai meres thn kouventoula sas.

kat'arxas polla polla sugxarhthria sta koritsia pou 8a ginoun manoules. me to kalo koritsia. kalh lefteria kai me ena ugiestato mwraki oles sas.

sta koritsia pou perimenoun euxomai na ma8oun polu suntoma to pio uperoxo neo ston kosmo kai

sta upoloipa koritsia (sta opoia anhkw kai egw): koritsia mhn apogohteuomaste. pame gera ton epomeno mhna!!! exei o 8eos kai gia mas.

oso gia sena tetoulina mou aporw pws kratiesai akomh kai den exeis parei ena testaki? toulaxiston 8a sou fugei ligo to agxos vre kopela mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyxaristo !!! poly makari na eimai ... k an den eimai mazi ton epomeno mina!!! exw kathisterisi 3 meres!!!! alla o kyklos m kanei kati trela gia ayto fovame entometaxi simera prepei na bro k efimereyon farmakeio... dn xerw makaariiiiiiii

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thetikh skepsh koritsia!!!

doritaki kaloshrthes!

koritsia to thema pou anoi3ame polu perash eixe 3634 emfaniseis.. parousiazoume endiaferon!!!!

tetoulina an oxi pame ton allo mhna gia polu sex pou 3ereis mporei na rthei kai to mwraki!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulinaki, περιττο να σου πω οτι μας εχει φαει η αγωνία!!!!!!!!!!!!Βρηκες φαρμακειο; εκανες το τεστ;;τι εδειξε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Μακαρι να σου πανε ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσακια εγω πάλι εχω τρομερη αγωνια και λαχταρα, αυριο εχω ραντεβου με το γιατρο (πρωτη επίσκεψη) να δουμε αν σε πρωτη φαση ειναι ολα οκ).Ευχομαι να πανε ολα καλα!Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia to ekana bgike arnitiko :( moy tin edwse k den girisa spiti piga mia bolta giati ama imoyn spiti tha epiza !!! k tha stenaxoriomoyn!!!

ston antra moy den eipa tpt... na doyme poy tha katalixi!!

sas eyxaristw gia ola k sygnomi poy kathisterisa glikes moy filenades!!

ton epomeno mina na eimaste kala!!

filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετουλίνα μου, μην στενοχωριέσαι γλυκιά μου. :( Μην σε παίρνει από κάτω. Σκέψου ότι ίσως και να κάνει λάθος το test. Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία εξάλλου. Καλού κακού πήγαινε αύριο το πρωί να κάνεις μια χοριακή. Έτσι θα ξέρεις σίγουρα. Έχω περάσει κι εγώ από την ίδια φάση τον προηγούμενο μήνα και ξέρω τα συναισθήματα. Αλλά δεν το έβαλα κάτω. Ο αγώνας δρόμου συνεχίζεται... κοίτα να χαλαρώσεις και όλα θα πάνε καλά!!! Είμαι σίγουρη!!! Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου μην μου στενοχωριέσε τον επόμενο μήνα θα τα δώσουμε όλααααα!!!!Βέβαια μην το δέσεις κιόλας διότι καμιά φορά τα τέστ κάνουν λάθος...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετουλίνα μήπως να πήγαινες για χοριακή;

Έχω κακή εμπειρία με τα τεστ. Με τρεις μέρες καθυστέρηση είχα αρνητικό και η κολλητή μου με πέντε μέρες καθυστέρηση επίσης αρνητικό. Αμάν πια κι αυτά τα τεστ! Ένα κάρο λεφτά και δεν ξέρεις και τι σου γίνεται στο αρνητικό.. :(

Ελπίζω να'χει κάνει λάθος το τεστ σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...