Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτωματα;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 333
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

HELENAKI ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΎΤΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΕΝΝΕΑ ΜΗΝΕΣ!!!!AX ΧΑΡΗΚΑ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΟΟΟΟΟΟ ΠΟΛΥ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helenaki sugxarhthria o theos na exei kala esena kai to mwraki sou!!!!

kalh kai hremh egumosunh euxomai...

na sas pw ta nae mou kai gw telika hrthe h triskatarath apo shmera to vradu ki olas.....

kala aotelesmata se oles tis kopeles me polla ++++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ ολες!!!!!!!!!!!!!και ευχομαι να ειστε και εσεις εγκυουλες!!!!!!Παντως κοριτσια το mammyland σταθηκε πολυ γουρλιδικο για μενα :με το που εγινα μελος, εμαθα τα νεα της εγκυμοσυνης μου!!!!!!!!!!!Anthy moy μη μου στεναχωριεσαι who knows; Ισως τον επομενο μηνα μας γραψεις τα ευχαριστα (τι ισως δηλαδη, ειμαι σιγουρη πολυ συντομα!!!!!!!)

Σας φιλω- και θα παρακαλουθω με αγωνια τα νεα σας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ λέω να περιμένουμε μέχρι την δευτέρα και αν δεν έρθει(που να μην ερθει)να παμε πρωι-πρωι για χοριακη...τι λες???θα αντέξουμε μέχρι τοτε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου Ελενάκι μου πολλά-πολλά συγχαρητήρια! Άντε να παίρνουμε κι άλλα κορίτσια σειρά! Άντε μπράβο..... και ναι, κοριτσάκια, προσπαθείστε να περιμένετε ως Δευτέρα... μην σας έρθει καμμιά απογοήτευση! Φιλιά σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina και εγω εχω πονακια περιοδου στην κοιλιτσα μου...γι αυτο θελω να περιμενω μεχρι την δευτερα που θα ειμαι στην 29 μέρα και θα αρχιζω να εχω ελπίδες(δεν θέλω να δω το αρνητικό στο τεστ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ οτι εχω διαβασει σε καποια αλλα κοριτσια στο φορουμ καποια πονακια και καποια τραβηγματα ειναι σημαδια εγκυμοσυνης.Τωρα κοριτσακι μου δεν ξερω και εγω σου λεω οτι εχω διαβασει απο εδω.Μακαρι παντως να σου πανε ολα καλα.Είμασταν 9 που ξεκινήσαμε πρεπει να κάνουν και καποιες παρέα στο helenaki...δεν νομιζεις?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!κι εγω ακομα τιποτα.32η μερα σημερα,ομως δε θα κανω τεστ ακομα.θα περιμενω τη δευτερα,αν δε ερθει μεχρι τοτε.το στηθος μου δε με ποναει καθολου.μονο τραβηγματα εχω χαμηλα και καπου καπου ενοχλησεις στον αφαλο.μετρησα και τη θερμοκρασια.ειναι 37.

συγχαρητηρια ελενη για την εγκυμοσυνη σου!ολα να σου πανε καλα και να φερεις στον κοσμο ενα γερο μωρακι.

υπομονη σε ολες τις κοπελες που ανυπομονουν να μαθουν τα ευχαριστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια σας παρακαλώ πείτε μου τη γνώμη σας,

έχω κύκλο 28-30 μέρες. Τώρα είμαι στην 30η μέρα και από την 27η μέχρι σήμερα έχω καφέ υγρά όταν σκουπίζομαι. Τόσες μέρες μόνο με υγρά δεν είχα ποτέ. Έχω και τσιμπήματα περιόδου και πολύ πρησμένο στήθος αλλά κανονική περίοδο όχι ακόμα. Τι λέτε;:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας παρακολουθώ με αγωνία τόσες μέρες!! ευχομαι σε ΟΛΕΣ τη Δευτέρα με τα πιο ευχαριστα νεα!

εγω αδιαθέτησα 9/4 άκομα εχω πολλές μερες μεχρι να (μην) μου έρθει η ακατανόμαστη. Δεν έχω κανενα σύμπτωμα αλλα εχώ αγωνια πολύ γιατι θέλω ΤΟΣΟ να υπάρχει σποράκι!!

φιλιά σε όλες!!! ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maru μου!! δεν ξέρω να σου πώ, αλλα πάντως εμένα ο γιατρός μου , μοθ είπε οτι θα καταλάβω οτι θα ειμαι έγκυος απο το πρησμένο στήθος.Νομίζω βέβαια οτι σε καθε γυναικα ειναι διαφορετικα.

Ευχομαι υα καλυτερα!!!!B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maru μου καλή σου ημέρα κι από μένα. Να μην σου δώσω και ψεύτικες ελπίδες, δε θέλω, αλλά καλό μου ακούγεται! Κράτα μία πισινή! Για ευνόητους λόγους! Περίμενε όμως ως τη Δευτέρα κι αν δεις πως δεν έχεις ίχνη περιόδου... μίλα στο γιατρό σου και ψάξτο! Ναι? Φιλάκια!

Misha Tetoulina Elpro Περιτα27 εύχομαι σε όλες σας ολόψυχα να έχετε σποράκια στην κοιλίτσα σας! Πολλά-πολλά φιλάκια στα μαγουλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΑΚΙ.... ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.... ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.. ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 7 ΜΗΝΕΣ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ.. ΤΩΡΑ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΝ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΕΧΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ... (ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ.....) ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ... ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ Κ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ... ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου γλυκο συγχαρητηρια γλυκια μου!με το καλο σου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη και ηρεμη εγκυμοσυνη και σε 9 μηνες να κρατας ενα υγιεστστο μωρακι στην αγκαλιτσα σου!

κοριτσακια μου γλυκα κι εγω ακομα περιμενω!ειμαι στην 36η μερα σημερα αλλα τιποτα ακομα!μακαρι να μην ερθει!απο συμπτωματα εγω βρε κοριτσια σχεδον τιποτα!μονο πρησμενο στηθος χωρις να ποναει πολλυ,λιιιιγα πονακια κατω χαμηλα και πονοι στη μεση.ο,τι και στην περιοδο δηλαδη.αντε να βγαλεις συμπερασματα!

αντε σιγα σιγα να ακουμε και για αλλα ++++++++!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...