Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτωματα;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 333
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ elpro μου, εύχομαι να υπάρχει σποράκι και γι' αυτό να το νιώθουμε αυτό!

Τετουλινα μου, εγώ κορίτσι μου μόνιμα νυστάζω ( χιχι! ) και δεν μπορώ να ξέρω εαν είναι λόγω εγκυμοσύνης!!!!

Ο καλός ο Θεούλης που μας ακούει πιστεύω οτι θα βάλει το χεράκι του και σε εμάς!!!!!!!! που θα πάει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maryloo μακάρι να γίνει το θαύμα και να έρθει το σποράκι και σε εμάς.Τetoulina μου και εγω νιωθω κουραση αλλά πιστεύω ότι είναι επειδή κουράζομε λίγο στην δουλειά.Δεν ξέρω κορίτσια μάλλον είναι η ιδέα μου με τα συμπτώματα.Το μυαλό μου φαίνεται μου παίζει παιχνίδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή θα κάνουμε κοριτσάρες μου 2-3 μέρες ακόμα! Δεν είναι τίποτα! Την Δευτέρα θα ξέρουμε!!!! Εύχομαι καλά αποτελέσματα αγαπούλες μου και μην ξεχάσετε την Δευτέρα να ενημερώσετε ε; Πάω να ετοιμαστώ για βολτίτσα με τον άντρα μου!

Φιλάκια πολλά σε όλες και αν δεν ξαναμπώ.... καλό τριήμερο και καλή Πρωτομαγιά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maryloo μου καλα να περάσεις με τον αντρούλη σου.Εννοείται πως την Δευτέρα(μεγαλη μέρα)θα ενημερωσουμε η μία την αλλη για τα αποτελέσματα.Και ελπίζω ανα όχι όλες τουλάχιστον οι περισσότερες να έχουμε μία καλή ανακοίνωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααα για να μην παρεξηγηθω για το "αν οχι ολες" εβγαζα το εαυτο μου έξω γιατι ειμαι απαισιόδοξη λιγουλάκι.μην με παρεξηγήσετε ζουζουνες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια υπομονη!!!!!!!!!!....και ολα θα πανε καλα!Tetoulina μου αφου ο κυκλος σου ειναι 28-30 μερες νομιζω οτι πρεπει να περιμενεις ως το Σαββατο και μετα κανε ενα τεστακι (εχω ακουσει τα καλυτερα για το clear Blue)!!Το ξερω οτι ειναι δυσκολο, αλλα που θα παει θα περασουν οι μερες!!!!!!!!

Elpro σε καταλαβαινω απόλυτα. ετσι ακριβως νοιωθω κι εγω!ομως ειμαι πολυ ηρεμη σημερα δεν ξερω, παρα το γεγονος οτι εχω πιο εντονους πονους χαμηλα. Σκεφτομαι οτι ότι ηταν να γινει εγινε και δεν μπορω να κανω κατι..για να το αλλαξω!Οποτε κοριτσια οτι και να δειξει το αποτελεσμα δεν προκειται να πτοηθουμε ετσι;;;;;Πολλα φιλια σε ολες τις συμπασχουσες και σας ευχομαι να εχετε θετικοτατα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpro kai gw apaisiodo3h eimai makari na eiste eseis...

re exw kati polu periergo...

mia stigmh lew twra mou rthe periodos kai thn allh stigmh de niwthw tipota/////ti exw pathei ta xw pai3ei mou fainete.polu kourash...

eutuxws aurio xalarothta!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera pos pane ta simptomatakia?? egw kati ponoys stin koilia xamila.. poy dn exw otan einai periodos(mporei na einai ola apo tomyalo omow eipame )tpt allo idiaitero aaa k extes bgikame exw k enw epina kanena bacardi twra dn to ithela na to piw... elpizw na einai se kalo.. tha xtipiso kanena to sabato testaki na doyme... allios dn ptooymaste ton allo mhna me perissotero sex hhihihihihi

a xexasa KALO MHNAAAAAAAAAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia kalo mhna!!!

an kai edw voreia de mas vohthaei o kairos polu vroxh kai den phgame pouthena......

elaxista kafe ugra exw egw mallon einai promunhma ths periodou...

tetoulina esu na kaneis testaki polla thetika sumptwmata akouw kai na prosexeis sth vaftish...mh 3epatwtheis sto xwro glukeia mou!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και καλη πρωτομαγια.κι εγω δεν εχω κανενα νεο ακομα.ειμαι στην 31η μερα του κυκλου και εχω περιεργα πονακια χαμηλα και στον αφαλο.πολλη υπνηλια.το στηθος μου ειναι πρησμενο αλλα δε με ποναει πολυ.δε ξερω τι να πω.περιμενουμε και θα δουμε.εγω εχω κυκλο 28-30 μερες.ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εύχομαι τη Δευτέρα όλες σας να μας ανακοινώσετε ότι έχετε σποράκι!!!!!!!!!!!!Ο Θεός να βοηθήσει όλα τα κοριτσάκια....Μην έχετε άγχος,γιατί χάνετε στιγμές που δεν πρόκειται να ξανάρθουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia k ego sthn idia moira me esas eimai... astatos o kuklos mou k xtes sthn 34 mera ekana xoriakh k bghke molis 20... elpizo na ftaiei o megalos mou kuklos k oxi oti yparxei kapoio problhma me thn egymosinh. o giatros mou milhse gia bioxhmikh egymosinh alla tipota den einai sigoypo akomh.. perimeno thn deftera na kano ksana h xoriakh k na exei anebei... pros to paron pairno kati xapia k kano ypomonh...apo symptomata mono kati tsimpimatakia, dekata k to sthtos mou katolou prismeno... elpizo ayto na mhn einai kako simadi... oyte na xaro den mporo.. efxomai ta kalytera nea gia oles mas...filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ..Κ ΓΩ ΣΗΜΕΡΑ 32 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Κ ΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΗ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΟΜΩς ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ Κ ΑΡΝΗΤΙΚΟ:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΧΕΤΕ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!!

ΟΜΩΣ ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΑΛΛΑ Κ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΔΕΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!!!ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΤΗΝ ΠΡΟΗΓ ΦΟΡΑ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΤΩΡΑ ΑΝΙΣΘΗΣΙΑ ΣΚΕΤΗ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias έγραψε:

ax koritsia k ego sthn idia moira me esas eimai... astatos o kuklos mou k xtes sthn 34 mera ekana xoriakh k bghke molis 20... elpizo na ftaiei o megalos mou kuklos k oxi oti yparxei kapoio problhma me thn egymosinh. o giatros mou milhse gia bioxhmikh egymosinh alla tipota den einai sigoypo akomh.. perimeno thn deftera na kano ksana h xoriakh k na exei anebei... pros to paron pairno kati xapia k kano ypomonh...apo symptomata mono kati tsimpimatakia, dekata k to sthtos mou katolou prismeno... elpizo ayto na mhn einai kako simadi... oyte na xaro den mporo.. efxomai ta kalytera nea gia oles mas...filakia

θΑ ΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΡΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΛΛΛΛΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ σε ολα τα κοριτσια που περιμενουν να γινουν μανουλες!!!!!!!Να σας πω κατι;;;ΤΗν Πεμπτη το απογευμα πηρα ενα διπλο Clear Blue αλλα κρατηθηκα και το εκανα σημερα το πρωι (περιμενα από 29/4-2/5)......

...............ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Καλη επιτυχια κοριτσια μεσα απο την καρδια μου να παθετε το ιδιο συντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πηρα το γιατρο μου ειπε ειναι πολυ νωρις να παω για χοριακη και αφου βγηκε + λεει δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειμαι και τεσπα, απο Δευτερα μου εδωσε να παρω ασβεστιο και σιδηρο και μου εκλεισε ραντεβου την Πεμπτη για να τδουμε ολα στον υπερηχο!!!!!!!!!Ετσι μου ειπε!κοριτσια ειμαι τρισευτυχισμενη, ο δε αντρας μου δεν σας περιγραφω, νομιζω στο τελος θα το πει μεχρι και στον περιπτερα απο τη χαρα του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη κοπέλα μου.Τι χαρά είναι αυτή.Όλα τα κοριτσάκια του μαμμυ=εγκυούλες.Επιτέλους έσπασε η γκαντεμιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helenaki συγχαρητήρια!!!! καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι και με το καλό να γίνεις μια γλυκιά μανούλα έχοντας στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!

να προσέχεις πολύ τώρα και να ξεκουράζεσαι..αυτά βέβαια θα στα πει και ο γιατρός σου. Άντε να περνουμε ολες σειρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοσοσρισες στο club!!Σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη να περασουν γρηγορα οι μηνες και να μας γραφεις κρατωντας αγκαλια το μωρακι σου!! Συγχαρητηρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!φανταστικά τα νέα σου..σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να φέρεις στον κόσμο ένα γερό μωράκι!!!φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...