Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτωματα;


Recommended Posts

xa xa xa :laugh: :laugh: άκου να ανοίξουμε θέμα εναντίον της, γέλασα πολύ!!! Αλλά μάλλον έχεις δίκιο, αυτή η απαίσια κοκκινοσκουφίτσα πιστή πάντα στο μηνιαίο ραντεβού της!! Απαπα!!! Δεν πειράζει elpis, εμείς πάντα θα ελπίζουμε!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 333
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια!γυρισα κι εγω!τετουλινα μου μην απογοητευεσαι κοπελα μου γιατι κι εγω στην κορουλα μου 2 τεστ εκανα με 1 μηνα καθηστερηση και εδειξαν και τα 2 αρνητικα!οποτε οπως καταλαβαινεις δεν τα εμπιστευομαι καθολου!

οσο για εμενα εχω μπερδευτει βρε κοριτσια!στην αθηνα επειδη πηγα για δουλεια 2 ολοκληρες μερες περπατουσα ασταματητα για να προλαβω,και μου ειρθε λιγο ροζ,τη μια μερα και το γυρισε σε καφε την αλλη..τωρα εχω λιιιγο καφε και δεν ξερω τι να υποθεσω.ειμαι στην 44η μερα του κυκλου και υποτιθεται οτι περνω και τα σερπαφαρ για να μου ερχεται κανονικα η τρισκαταρατη.τι να κανω?θα μου ερθει αραγε η ειναι απο την κουραση?οσο για συμπτωματα...πρησμενο στηθος που ποναει και με φαγουριζει πολλυ(δεν ξερω γιατι),και οταν κουραζομαι η σηκωνω βαρος με πιανει ενας πονος στο πλαι κατω χαμηλα σαν κολικος για λιγο!δωστε μου τα φωτα σας please!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia moy omorfa!!!

eimai stin 8 mera kathisterisis!!! kanena ixnos triskataratis ...kati ygra kolodes exw (sorry an sas aidiasa ) :( ligo laxaniasma k ligo pono sto stithos.. oyte kafe ygra ooyte tpt ..!! ayrio tha parw self care i xoriaki ..

fovame bre koritsakia fovame ti tha antikriso pali!!!

ax.. kala apotelesmata pantos oti k na einai sas filo filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se eyxaristw crazy moy!!! xronia polla k se sena poy giortazeis etsi k allios! k se ola ta koritsakia bourigque moy kai se sena!!! k emeis i ypoloipes koritsia balte ta dinata sas na giortazoyme toy xronoy!!

makari na min apogoiteyto :unsure: sas filw poly glika makia :unsure:

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τετουλινα κοριτσακι μου ευχομαι αυριο το τεστακι ή η χοριακη που θα κανεις να ειναι θετικοτατη!καλα αποτελεσματα σε οσες περιμενουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina έγραψε:

se eyxaristw crazy moy!!! xronia polla k se sena poy giortazeis etsi k allios! k se ola ta koritsakia bourigque moy kai se sena!!! k emeis i ypoloipes koritsia balte ta dinata sas na giortazoyme toy xronoy!!

makari na min apogoiteyto :unsure: sas filw poly glika makia :unsure:

:P

Tetoulina μου, δε γιορτάζω.. δυστυχώς :(

Μάλλον επειδή έγραψα για τα τεστ συμπέρανες ότι έχω παιδάκι, αλλά δεν έχω, οι εγκυμοσύνες μου δεν είχαν ευτυχή κατάληξη.

Αλλά ελπίζω κάποια στιγμή στο μέλλον... :)

Αντε, σε περιμένουμε αύριο να μπεις να μας πεις τα ευχάριστα!!! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετουλινα μου μακαρι να εισαι εγκυουλα κοπελα μου και το ρημαδοτεστ να χει κανει λαθος!!!Στο ευχομαι ολοψυχα..και περιμενουμε με αγωνια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες πολυ πολυ για τις ευχες σας μακαρι ολα να πανε δεξια με την βοηθεια του θεουλη!!! η θετικη σας σκεψη να εισακουστει!

Crazy μου συγνωμη ειμαι λιγο χαζουλα.. χιχιχιχ

δν πειραζει του χρονου θα γιορταζουμε μαζι !! ολα καλα θα πανε θα το δειτε αρκει να συνεχιζουμε να ελπιζουμε!

σας ευχαριστω κ παλι πολλα φιλια

ΥΓ

αν αργησω παει να πει πως δεν θα εχω νεα!! μολις μαθω θα μπω αμεσως να σας πω!! :blink::side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina, είχα μέρες να μπω και μόλις διάβασά το μήνυμά σου για τις 8 μέρες καθυστέρησης, τρελάθηκα και γέμισα ανυπομονησία... εύχομαι σποράκι!!!!!

πες μας νέα όσο πιο γρήγορα μπορείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γειά σας!!!Καλωσορίστε κι εμένα στην γλυκιά παρεούλα σας!Είμαι καινούρια στο forum και ομοιοπαθούσα!Μπήκα τυχαία, διάβασα την ιστορία της Τετουλίνας και αρρώστησα από την αγωνία...!Εμείς προσπαθούμε για μωράκι 5 μήνες και η αλήθεια είναι ότι έχω στεναχωρεθεί τρελά!Αnyway αυτο το σαβ/κο θα ξέρω σίγουρα αν και δεν έχω κανένα σύμπτωμα όχι μόνο εγκυμοσύνης αλλά ούτε καν περιόδου και αυτό φυσικά με βάζει σε περισσότερη αγωνία!είμαι 5 μέρες πριν και το μόνο που νιώθω είναι λίγα τσιμπήματα στην κοιλιά!αν ήμουν έγκυος όλο και κάτι περισσότερο δεν θα ένιωθα???εύχομαι σύντομα θετικά αποτελέσματα σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

strassaki ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ.ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΗΚΩΝΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΩ!!! ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ MAMMYLAND ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ (ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ) ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kalimera kalimera !!!!

korisakia dn sas xexasa ... apla akoyste ti epatha xtes sxolasa 6 apo ti doyleia ... poly ptoma!! to test to eixa parei to proi alla dn to ekana giati emplexa... meta diliasa na to kanw giati dn ixera ti ?? eixa pathei psilo paniko!! simera m eipe o antroylis moy tha moy to kanei me to zori!! toylaxiston eimaste stin 39 mera kikloy exoyn perasei meres k oyte simptomata akatonomastis exw oyte akatanomasti!!

mipos kanei paixnidia o kiklos moy fobame... sas skeftomai poly !!!

molis mathw tha sas pw simera tha to kanw poy tha moy paei ... xi xi filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

srassaki moy egw na deis poso exw arostisei!!! kalos mas irthes k kala apotelesmata!!!

strawberry kalos irhtes k oti epithimis!

bourique moy mn me maloseis giati dn to exw kanei apla fobame to arnitiko k trelenomai~!!

konstantina moy makari na pane ola kala!!

sas filw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε τετουλίνα μας, κάντο επιτέλους!! Μαζί την περιμέναμε την ακατανόμαστη, εμείς τώρα περιμένουμε την επόμενη και εσύ ακόμα δε λες να κάνεις το τεστ??!! Περιμένουμε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το'χω ξαναπεί κι αλλού, ας το πω και σε σένα Tetoulina.

Κάνε το τεστ, κάνε χοριακή, πάντως κάνε κάτι, μην το φοβάσαι!

Στη χειρότερη περίπτωση θα βγει αρνητικό και μάλλον από την αγωνία σου καθυστερείς την περίοδο από το να'ρθει.

Στην καλύτερη όμως περίπτωση, θα βγει θετικό, ότι είσαι εγκυούλα! :)

Και σε αυτήν την περίπτωση, γιατί να στερείς από το σποράκι σου κι από σένα τις βιταμίνες κι ό,τι άλλο θα σου δώσει ο γιατρός;; Τα πρώτα στάδια της εγκυμοσύνης είναι πολύ σημαντικά για το έμβρυο.

Μη φοβάστε να αντιμετωπίζετε την αλήθεια... Είναι προτιμότερο από όλες τις πλευρές να μαθαίνουμε το τι μας συμβαίνει νωρίτερα παρά αργότερα.

Φιλάκια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...