Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αύριο πάμε για καισαρική.


Recommended Posts

Κορίτσια αυτό ήταν, έφτασε και η δική μου σειρά. Αύριο μπαίνω Ιασώ για καισαρική. Ο μπέμπης με το ζόρι κρατιέται τις τελευταίες μέρες, είναι πολύ χαμηλά, έτοιμος να βγει. Έχω λίγο άγχος είναι η αλήθεια. Κάντε καμιά προσευχούλα και για μας. Η συνέχεια…όταν γυρίσουμε με το καλό. Ότι επιθυμείτε εύχομαι σε όλες σας.

as1cEWmFg2B0020MjcyYmR8MDAwODk5NmR8QmViaSBzZSBwZXJpbWVub3ltZSBzZQ.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκειά μου Lazycat όλα θα πάνε καλά , θυμάμαι κι εγώ τη προηγούμενη μέρα που θα έκανα καισαρική είχα τρομερό άγχος , αλλά κάθε φορά σκεφτόμουν πως σε λίγες ώρες θα σφίξω το μωράκι μου στην αγκαλιά μου και ηρεμούσα. Με το καλό να γεννήσεις και να μας πεις για την εμπειρία σου.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ME TO KAΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!! ΑΝΤΕ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΝΟ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙΣ ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P με το καλο.σου ευχομε ολα να πανε καλα.αυριο θα δεις επιτελους το παιδι σου και θα γινεις ακομα πιο ευτυχισμενη.να πανε ολα καλα.κουραγιο δεν ειναι τιποτα.ολα καλα.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με εναν πονο κοπελα μου....με το καλο σου ευχομαι..περιμενουμε νεα σου...φιλιά πολλά κ μην αγχωνεσαι, οταν θα τον κρατας στην αγκαλια σου δεν θα θυμασαι τιποτα πια..ολα μια ιδεα ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΟΛΑ! ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!! ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΓΧΟΣ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΡΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ! 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΠΟΝΕΣΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΞΕΧΝΑΓΑ ΟΛΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΓΑ ΤΑ ΡΟΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΕΡΝΑΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ! ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙΣ ΑΛΗΘΕΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τις ευχές σας και γενικά για την συμπαράσταση και τις απαντήσεις στις απορίες μου τόσους μήνες τώρα. Σαν όνειρο μου φαίνεται, καλά, καλά δεν το πιστεύω ακόμα.

Θα σας ενημερώσω για όλα μόλις μπορέσω, ή ίσως να μπει και ο άντρας μου για να σας πει τα νέα. eleni83 η γιατρός μου λέγεται Μάχη Τράκα. Πηγενω σε αυτήν τα τελευταία 17 χρόνια και ευτυχώς την εμπιστεύομαι πολύ. Πολλά φιλιά σε όλες σας και σας ευχαριστώ και πάλι. Πάω να ξαπλώσω τώρα αν και για ύπνο...δεν το βλέπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mε τη σειρα μου και γω ευχομαι να πανε ολα καλα και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου τον μπεμπουλη σου... Δεν ειναι τιποτα η καισαρικη να μην σε αγχωνει καθολου.

Φιλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤΕΥΧΗΝ ΚΑΙ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ. Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι η ωρα η καλη αγαπη μου!!!!!Ολα θα πανε καλα,να μην ανησυχεις,ενα σωρο γυναικες γεννανε με καισαρικη καθε μερα,δεν θα καταλαβεις τιποτα και θα εχεις αγκαλιτσα το μωρακι σου αυριο!!!!:woohoo: Με το καλο,με την αγαπη μας και τις ευχες μας!!!Περιμενουμε τα νεα σου και φωτο του μπεμπουλη!!!!Φιλακια πολλα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο αγαπη μου να παρεις το αγορακι σου στην αγκαλια σου ολα να σου πανε καλα σου ευχομαι και περιμενουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό και από μένα. Αυτές οι στιγμές δεν ανταλλάσοντσι με τίποτα στον κόσμο. Να ναι γερό το μπεμπάκι σου..

Κι από μένα ότι καλύτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλ θα πανε και εγω με καισαρικη γεννησα στο ιασω πριν 5 χρονια ειναι όλα πολυ καλα μην ξεχασεις να παρεις νυχτικια η πιτζαμα δεν βοηθαει λογω καθετηρα .Αντε με το καλο και ενημερωσε μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΣΟΥ ! ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.... ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ.... Η ΠΡΩΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΑΓΜΕΝΗ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ! ΣΕ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...