Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 136
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

constantinag, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Εύχομαι να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη!!!

Σου στέλνω την παρακάτω καρτούλα(εύχομαι να εμφανιστεί σωστα!)

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μουυυυ!!!! εγω να δεις καψουρα!!! κξαι με σενα και με τον γιο σου!!!!!! εεεεε.....ξερω οτι εκανε σβουρες στην κοιλιτσα σου μολις εφυγα,μην ανησυχεις,ειναι που με καψουρευτηκε!!!!!!! χιιχχιχιχιχιχιχιχι!!!!! αυτη ηταν μονο η αρχη ετσι νοιωθω...μιας καλης φιλιας!!! αλλα και με ολα τα κοριτσια το ενοιωσα αυτο!!! ηταν ολες τελειες!!!! κωσταντινακι βαλε τικερακι γιατι τωρα που θα μεινουμε οοοολες εγκυουλες θα κολησει η σελιδα με τα τικερακια απο την μεγαλη επισκεψιμοτητα!!!! χιχιχιχιχιχι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα συγχαρητηρια!!!!!!!!!

Πολλες γλυκες ευχουλες για μια εγκυμοσυνη χωρις αγχος και ενα μπεμπακι υπεροχο που θα σας αλλαξει τη ζωη!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντίνα μου συγχαρητήρια!!!! Χαλάρωσε και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!!! Τώρα αρχίζει η ωραιότερη περίοδος της ζωής σου!!! φιλάκιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον τόσο καιρό έβλεπα το θέμα κ δεν έμπαινα. Σήμερα είπα να το διαβάσω από περιέργια..διαβαζα μια μια τις σελίδες και η αγωνία μου αυξανοταν!Χαιρομαι πάρα πολύ για σενα!!Συγχαρητηρια!!ΣΟυ εύχομαι να πανε όλα καλά με το μωράκι σου!!Συγκινηθηκα πολυ!!:) Αντε βρε κοριτσια κ εσεις που προσπαθειτε...βάλτε τα δυνατά σας, αναλάβετε δράση περισσότερη την ώρα του [παιχνιδιου(μπορεί γι αυτό να καθυστερει το άτιμο!!!) και σας εύχομαι με το καλό όλες σας να γίνετε σύντομα μανούλες!!!!ΑΝ και εγώ είμαι πάντα αισιόδοξη και ξέρω ότι αργά η γ΄ρήγορα το όνειρο σας θα γίνει πραγματικότητα!!!!!Μεσα από την καρδιά μου ιτις καλύτερες ευχε΄ς για όλες σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Λοιπον τόσο καιρό έβλεπα το θέμα κ δεν έμπαινα. Σήμερα είπα να το διαβάσω από περιέργια..διαβαζα μια μια τις σελίδες και η αγωνία μου αυξανοταν!!

Το ιδιο κ εγω!

Κωνσταντινα σου ευχομαι ολα να πανε καλα κ να εχεις μια καλη κ ηρεμη εγκυμοσυνη. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μπράβο Μπράβο!!!!!!Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!!!

Ούτε που θα καταλάβεις πως θα περάσει ο καιρός και θα έχεις το μωρο σου στην αγκαλιτσα σου! Να προσέχεις τον εαυτό σου και το σποράκι σου!

Εύχομαι την ίδια ευτυχισμένη κατάληξη να έχουν όλες οι κοπέλες!

Πολλα φιλια..... :kiss:

dev208pb___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και από μενα!!!

συγχαρητηρια!! να προσέχεις πολύ και να μην έχεις καθολου άγχος!!

είναι δεδομένο ότι όλα θα πάνε καλά!!

πολλές πολλές ευχές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Κωνσταντίνα μου, πολύ με συγκίνησες!!!

Συγχαρητήρια!!!

Εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια!!!

Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και να καμαρώνεις την κοιλίτσα σου που θα μεγαλώνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω να σου ευχηθω κι εγω με τη σειρα μου πολλα συγχαρητηρια!!! Χαλαρωσε και απολαυσε καθε τριμηνο της εγκυμοσυνης σου, θα ξετρελαθεις με τις αλλαγες που θα εχει το σωμα σου. Οταν θ' αρχισουν και οι πρωτες κλωτσιες ειναι σαν να εχετε μια μικρη "συζητηση" με το μωρακι:P Μακαρι να εχω κι εγω καλα νεα να σας πω το Μαιο:) Φιλακια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντίνα μου, μόλις τώρα είδα τα νέα ευχάριστα!!! :) :)

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, μόνο ευχάριστα από δω και πέρα, να'χεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και με το καλό!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα!

Συγχαρητήρια και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Να χαρείς την κάθε στιγμή και να προσέχεις!

Κορίτσια και στα δικά μας!!! Πάντα τέτοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axx ημουν σιγουρη!!! Τωρα εισαι κ συ!!! με το καλο!!!!

ενα βημα τη φορα!!! εκανες το μεγαλυτερο......!! με το καλο κι η συνεχεια!!! αντε μετα περιμενουμε καρδουλα:)

τελεια !!! ναχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη οπως την ονειρευτηκες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κι από εμένα κοριτσάκι μου!!!!

Να σας πάνε όλα κατ'ευχήν και να έχεις ΤΕΛΕΙΑ εγκυμοσυνούλα!!!

Πολύ πολύ χάρηκα!!! Να μας κρατάς ενήμερες ε? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες που ολα πηγαν καλα?εγω ημουν σιγουρη!!!!!!αυτο το νινι ηρθε για να μεινει!!!!!!να το απολαυσεις οσο περισσοτερο μπορεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες ... και σας εύχομαι να έχετε ό,τι επιθυμείτε!!

Η συμπαράστασή σας ήταν και είναι πολύτιμη!!!

Για κάθεμια ξεχωριστά, για κάθε ιστορία που διαβάζω, στέλνω και μια μεγάλη ευχή!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΧ ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ????ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!!!!!! ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙΙΙΙΙ!!!!! ΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΔΕΞΙΑ!!!!!

και μην ξεχασεις να δωσεις ευχουλα!!!! ειπαμε ειναι γουρλιδικο απο εγκυουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ποποοοοοοοοοοοοοοο χτες ημασταν στο δεν ξερω και σημερα πεταμε στα συννεφα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...