Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β Επιπέδου


Recommended Posts

Κοριτσάκια μπορείτε να μου πείτε που κάνατε την εξέταση, πόσο κόστισε και εαν σας έδωσαν dvd ? Ενδιαφέρομαι μόνο για αθήνα και θα πάω την άλλη εβδομάδα. Ευχαριστώ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΩΤΑ.ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΕΜΒΡΥΟ.ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΓΙΑΤΡΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΞΗΓΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΥΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΡΙΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΤΑΤΟΙ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ DVD ΣΕ ΚΑΘΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΕ 4D.ΑΝ ΘΕΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΤΗΛ ΣΕ ΠΜ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΗ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ 105 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΔΙΝΟΥΝ DVD!

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΛΗΤΩ LAB ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ Η ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ Η ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙΣ Κ ΤΟ DVD!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΧΑΛΑΤΣΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν είναι εύκολο να μου βάλετε και τα τηλέφωνα.:) Μωρέ το θέλω το dvd!!!!! Να του το κρατήσω και να το βλέπει όταν μεγαλώσει!!!! Και το ΙΑΣΩ:angry: δεν δίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ο αντρας μου ρωτησε χτες για τιμες β' επιπεδου και του ειπαν:ιασω 130, μητερα 105 και λητω 100. δεν ξερω αν ριξανε τις τιμες ή αν ειναι τιμες χωρις ΦΠΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...