Μετάβαση σε περιεχόμενο

mporeite na vohthisete?


anthy

Recommended Posts

koritsakia kalhmera!

sorry tha ginw ahdiatikh prwi prwi....

tis teleutaies meres meta thn epafh me ton antroulh vlepw dika mou ugra polu aspra kai pixta... lete na nai kanena sumptwma egumosynhs???:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

a na rwthsw kai kati asxeto epidh eimai neo melos autes tis teleies eikonitses sto profil sas apo pou tis katevasate>????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλως όρισες και εγω καινούργια είμαι οπότε δεν ξέρω να σου πω για τις εικόνες. Αλλά ώς αναφορά τα υγρά που λές μήπως είναι από τον άντρα σου λόγο επαφής, γιατί όσο να 'νε μένουν και σε σένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι μου.μηπως εισαι στις γονιμες μερες σου?αν ναι τοτε βουρ στον αντρουλη σου,αν παλι οχι ισως να κοντευεις στις γονιμες...τα υγρα μυριζουν η σε ενοχλουν?οπως φαγουρα και ερεθισμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΗΥ ΜΟΥ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΥΓΡΑ...ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ (ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ) ΤΑ ΠΗΧΤΑ ΔΙΑΦΑΝΑ ΥΓΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΞΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΟΥ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα anthy και καλωσόρισες στην παρέα μας. Για τα υγρά δεν ξέρω να σου απαντήσω γιατί δεν έχω παρόμοια εμπειρία. Όσο για την φωτογραφία του προφίλ μου, την αντέγραψα από το site: http://kartes.cards9.com/cat/4/1

Εκεί θα βρεις τέλειες φωτογραφίες με μωράκια και όχι μόνο. Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...