Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εσεις που γεννησατε Φεβρουαριο-Μαρτιο...για πειτε.


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΑΣ.

ΑΝΝΙΩ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ. ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ. ΤΟ MAX ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΡΑ-ΝΥΧΤΑ ΕΙΝΑΙ 3-3,5 ΩΡΕΣ.ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΘΕ 2-3 ΩΡΕΣ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΑΥΠΝΗ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΓΑΛΑ.ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΜΗΤΡΙΚΟ ΚΑΙ FRISOLAC.ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΡΥΘΜΟ.ΤΟΥ ΔΙΝΩ 120 GR ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.ΑΛΛΕ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΟΛΟ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΓΧΩΜΕΝΗ.ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΜΑΛΛΟΝ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου να μη το ματιασω!!!

Εχτες εκανε μπανακι στις 11, εφαγε στις 11.30 και κοιμηθηκε γυρω στις 12.30.

Ξυπνησε στις 5.30 αλλα δεν εδειχνε να πειναει...Της εδωσα την πιπιλα της και ξανακοιμηθηκε πιπιλωντας μεχρι τις 7 παρα!!!!!Χαρηκα παρα πολυ!!! Λετε να μπαινει σε προγραμμα?Η αληθεια ειναι οτι εχτες την πηγαμε βολτα και την ψιλοκουρασαμε.

Μακαρι και σημερα να κοιμηθει ετσι!!!!

Επισης εχτες συνεβη και κατι αλλο:

Την αφησα στην γιαγια της για 2 ωρες περιπου για να παω για φωνια και χαλασε τον κοσμο με τα κλαμματα της αφου εφαγε το μισο της φαγητο...(80 γραμμαρια περιπου).

Με το που γυρισα και την πηρα στην αγκαλια μου ΗΡΕΜΗΣΕ ως δια μαγειας!!!

Απο τη μια χαρηκα που με αναγνωριζει απο την αλλη αν ειναι να φευγω και να την αφηνω στην μανα μου και να κανει ετσι .....ΤΗΝ ΒΑΨΑΜΕ!!!!

Πιστευω ωστοσο οτι ειναι μικρουλα...

KPAP υπομονη θα κανουμε μονο αυτο μπορουμε...

Σε αυτο που λες για την συμπεριφορα εχεις δικιο.

Εγω τσακωθηκα με ολο τον κοσμο σχεδον γιατι πολυ απλα δεν καταλαβαινουνε!!!

Μια παρεξηγουνται γιατι δεν θελω να ερχονται την ωρα που προσπαθω να κοιμηθω, μια γιατι μου επιβαλουν αποψεις και δεν τις ακολουθω, μια γιατι θελω να της φτιαξω ωραριο...ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝΕ ΑΠΟΨΗ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΟΙ ΝΕΕΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ!!!!!!

Παντως ρε κοριτσια και τα δικα σας που δεν ξυπνανε απο τοοοσο μικρα μηπως ειναι ανησυχητικο?

Παιρνουν τα γραμμαρια που πρεπει?

Τελικα ειναι στο παιδι...το ξερω αλλα μου κανει εντυπωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mhn anxoneste etsi einai tha mpenei se programma gia liges meres kai meta palu tha bgenei kai meta ksana ....roda einai girizei shnexia .emeis tora bgikame apo to programma perimenw pote tha tou perasei gia na ksanampoume .edw kai 5 meres kimate mono sthn agalia mou kai klaiei goera an ton afisw .thilazei kai shnexia .pou tha paei tha perasei .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Αννιώ !!! Να δεις που σιγά σιγά θα στρώσει!! Όσο για τα γραμμάρια που λες εμάς η δικιά μας όχι απλως παίρνει αλλά είναι πολύ πάνω και από το μέσο όρο!:laugh: Έτσι και στην πρώτη μου κόρη, ο ύπνος ύπνος αλλά και τα μαγουλάκια μαγουλάκια:P

Έκλαιγε όταν έλειπες ε???:( Ωχ....

Εγώ Δευτέρα μετά την Πρωτομαγιά θα δοκιμάσω να πάω για δουλειά... Για να δούμε:dry: Βλέπω τη μάνα μου να τρελαίνεται:woohoo: :woohoo: :woohoo: με τη μπέμπα και την Ιωάννα μαζί να την κυνηγάει μέσα στο σπίτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...