Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!


Nickis

Recommended Posts

Γεια σας και Χρόνια Πολλά!

Με λένε Νίκη και είμαι 'σχετικά' καινούρια στην παρέα σας.

Γράφω'σχετικά' γιατί εδώ και 2 μήνες περιπλανιέμαι στο mammyland.com χωρίς να έχω γίνει μέλος.

Πήρα την απόφαση να γίνω μέλος γιατί πολλές φορές με συγκινήσατε με τις δημοσιεύσεις σας και με το πόσο στηρίζει η μία την άλλη χωρίς καλά καλά να γνωρίζεστε μεταξύ σας. Μπράβο σας! Αυτό σημαίνει ότι είσαστε όλες σας ψυχούλες και έχετε μεγαλείο ψυχής. Δίνετε τόσα πολλά χωρίς να περιμένετε αντάλλαγμα. Και πιστέψτε με έχετε βοηθήσει κάποιες κοπέλες πάρα πολύ! Σας αξίζουν πολλά συγχαρητήρια! Εύχομαι να μπορέσω κι εγώ να βοηθήσω κάποια κοπέλα.

Φιλιά

Νίκη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νικη μου καλωσορισες!!!!!:) χαιρομαι που σου αρεσε η παρεα μας,απο τωρα θα εισαι και συ μαζι μας!!!!;):)

Θα χαρω να μιλαμε συχνα!Χρονια πολλα και φιλακια!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nικη,καλως μας ηρθες.Χρονια πολλα κ οτι επιθυμεις να το...παθεις;).Η αληθεια ειναι οτι εδω στο mammy βρηκα κ εγω τις φιλες που δεν ειχα κ οποσδηποτε την στηριξη που μου ειναι απαραιτητη αυτο το διαστημα.Θα χαρω να τα λεμε κ να γνωριστουμε καλυτερα.πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nickis καλως μας ήρθες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειμαι η δημητρα και ενα σου λεω....

θα κολησεις με την παρεα αυτη...!!!

εισαι νιοπαντρη απο οτι βλεπω στο χαρακακι σου ε??

να ζησετεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!:kiss:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis, ζουμπι, σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

MITSI2, ναι είμαι νιόπαντρη και εδώ και ένα μήνα κάνουμε ελεύθερα μήπως μας χτυπήσει και εμάς την πόρτα μας ο περιβόητος πελαργός!!:laugh:

Karamelenia, ήδη έχω φάει κόλλημα και να φανταστείς σας γράφω από τον χώρο εργασίας μου, στο σπίτι δεν έχω υπολογιστή!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1226725200_text_c5dfece1f3f4e520e5f5f4f5f7e9f3ecddedefe9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες κι από μένα Nickis!! Ευχαριστούμε για τα όμορφα σου λόγια!! Εγώ είμαι η Έλενα, 27 χρόνων, στις 24 Μαΐου κλείνω 1 χρόνο παντρεμένη και περιμένω να γεννηθεί ο μπεμπάκος μου μέχρι 6 Αυγούστου!! Εδώ, βρήκα μεγάλη στήριξη και απίθανα κορίτσια!! Να ξέρεις ότι έχουμε ήδη πραγματοποιήσει και συναντήσεις από κοντά! Θα χαρώ να τα λέμε συχνά!! Εγώ δεν κλείνω καν το laptop! Παραμένει όλη μέρα ανοιχτό.. :laugh: ΕΞΑΡΤΗΣΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia, σ'ευχαριστώ!! Από το στόμα σου και στου θεού τ'αυτί!!

dallia, Αχ!! Μακάρι να μπορούσα να παρευρεθώ στις συναντήσεις σας αλλά μένω Ηράκλειο..:( Δεν πειράζει όμως, που ξέρεις; μπορεί να 'πεταχτώ' κάποια στιγμή μέχρι την Αθήνα!! Χειμώνα όμως γιατί καλοκαίρι λόγω της δουλειάς μου δεν προλαβαίνω ούτε να μαυρίσω!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1226725200_text_c5dfece1f3f4e520e5f5f4f5f7e9f3ecddedefe9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη μου καλωςορισες ειμαστε μια τρελη τρελη παρεα ολες μας εδω και παντα χαιρομαστε να ερχεται ενα νεο μελος να γινουμε ακομη πιο πολλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nickis έγραψε:

MITSI2, ναι είμαι νιόπαντρη και εδώ και ένα μήνα κάνουμε ελεύθερα μήπως μας χτυπήσει και εμάς την πόρτα μας ο περιβόητος πελαργός!!:laugh:

αντε κοπελα μου σου ευχομαι συντομα ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ, σ'ευχαριστώ! Τέλειος ο μπεμπούλης σου!!

lovie, σ'ευχαριστώ! Η αλήθεια είναι ότι έχω λίγο αγχωθεί γιατί θα κάνω προσπάθειες για ακόμα 2 μήνες και εάν δεν τα καταφέρω , θα ξεκινήσω τον Δεκέμβρη πάλι. Λόγω της δουλειάς μου θα ήθελα να γεννάω χειμώνα αλλά εάν δεν τα καταφέρω δεν θα με πειράξει κιόλας! Απλά, σαν πρώτη φάση θα το προσπαθήσω και ότι γίνει..

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1226725200_text_c5dfece1f3f4e520e5f5f4f5f7e9f3ecddedefe9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νickis καλως ηρθες στην παρεα μας, κ ναι εχεις δικιο οποια κοπελα κολησει εδω δυσκολα ξεκολαει το εχω παθει κ εγω,;) ειμαι εγκυος στον 7 μηνα κ συζηταω με τα κοριτσια τα ερωτηματα κ τους φοβους μου, κ δε σου κρυβω πως βρισκω μεγαλη ανταποκριση κ συμπαρασταση κατι που θα το διαπιστωσεις κ εσυ στην πορεια.καλως ηρθες λοιπον κ συντομα ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα εσύ Αθήνα με το καλό και θα κανονίσει η Ρούλα έκτατη συνάντηση!! Θα τα λέμε όμως κι από δω πολύ συχνά! Και με το καλό να έρθει κι ένα μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νίκη μου καλώς όρισες στην παρεούλα μας!!!!!χρόνια πολλά κιόλας!!!!

εγώ είμαι η θέη σχετικά φρεσκοπαντρεμένη και εγώ και έγκυος 10 εβδομάδων στο πρώτο μου παιδάκι!!!!

όντως το mammy είναι μεγάλη εξάρτηση και όλα τα κορίτσια είναι καταπληκτικά,έτοιμες να προσφέρουν τις συμβουλές τους!!!!

εύχομαι σύντομα να απικτήσεις το παιδάκι που τόσο θες!!!!

θα χαρώ να τα λέμε,φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nικη μου καλως μας ηρθες!Πραγματικα ολες οι κοπελες ειναι ξεχωριστες!Και η παρεα φανταστικη!Σιγουρα θα μας βοηθησεις κι εσυ αρκετα....οπως κι εσυ οτι χρειαστεις εδω θα βρεις μεγαλη αγαπη στηριξη και μια συμβουλη....Να ζησετε με τον αντουλη σου,σας ευχομαι καθε ευτυχια και με το καλο να ρθει στην ζωη σας το θαυματακι!Ειμαι η Κωνσταντινα,χαρηκα!...Φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη καλησπέρα. Χριστός Ανέστη. Καλώς ήρθες. Αυτό το φόρουμ όπως έχω ξαναπεί είναι το καλύτερο. Όντως εδώ θα συγκινηθείς. Κι ύστερα θα ρωτήσεις ότι θέλεις, θα πάρεις γνώμες, εμπειρίες μα περισσότερη συμπαράσταση. Αξίζει που ήρθες στην παρέα μας. Είμαι η Μαρία και έχω δύο κορούλες δίδυμες 2,5 μηνών. Σου εύχομαι κι εσένα να γίνεις μανούλα σύντομα και να μας γράφεις τα νέα σου. Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dalia, sia24, Aristina,SOFOU, σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Ομολογώ πως νιώθω πολύ όμορφα με την υποδοχή που μου κάνατε!!!! Σας ευχαριστώ και πάλι!

ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1226725200_text_c5dfece1f3f4e520e5f5f4f5f7e9f3ecddedefe9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!

ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ 29 ΕΤΩΝ,ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ,ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΚΟΜΑ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΒΟΗΘΗΘΕΙ ΠΟΛΥ.ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ SUPER!!!NA ZHΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΦΙΛΙΑ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...