Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχω ελπίδες;


maryloo28

Recommended Posts

Καλημέρα ζουζουνίτσες!!!!!

Εδώ και 2-3 μέρες νιώθω χαμηλά στην κοιλιά μου ένα πρήξιμο και ενα μικρό και συνεχόμενο πόνο..... Τώρα βρίσκομαι στην 20η μέρα του κύκλου μου. Υπάρχει περίπτωση να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης ή είναι νωρίς ακόμα; Μήπως όμως είναι η ωορρηξία μου που ίσως να καθυστέρησε λίγο; (κανονικά είχα ωορρηξία στις 21/04).

Λέτε βρε κορίτσια;;; :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ maryloo28. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΜΩΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΡΥΩΛΟΓΙΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ. ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΟΥ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ MARYLOO MOY!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ SITE!ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΟΥ!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΡΑΩ ΣΤΟΥ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΤΟ ΓΑΜΟ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!

Matinap καλωσόρισες στην παρέα του mammy!

Και εγω κατά βάθος πιστεύω οτι είναι κρυωματάκι όπως είπε και η gastroula μας... αχ παναγίτσα μου μακάρι να αποκτήσουμε όλες μας γρήγορα μωράκια....

Καλή επιτυχία κοριτσάρες μου!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...