Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχω ελπίδες;


maryloo28

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!! Είμαι καινούρια στο site και "υποψήφια μανούλα" και έχω κάποιες ανησυχίες που θα ήθελα οι πιο έμπειρες να με βοηθήσετε.

Έχω σταθερό κύκλο 28-29 ημερών. Αδιαθέτησα στις 07/04/09 οπότε:

1) οι γόνιμες μέρες μου είναι .... χθες και σήμερα (20+21);;;

2)από τις 16/04/09 έως και 20/04/09 κάναμε καθημερινα ελεύθερο. Σήμερα (21/04) έχω κάτι πονάκια χαμηλά και υπολογίζω πως είναι η ωορρηξία. Εάν δεν κάνω σήμερα, υπάρχει παρόλα αυτά περίπτωση εγκυμοσύνης;

3)... αλλά μετά από κάθε επαφή, πήγαινα σχεδόν αμέσως για μπάνιο...υπάρχει περίπτωση να μην μείνω έγκυος γι' αυτό το λόγο; ή επειδή δεν μένω ξαπλωμένη για κάποια ώρα;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maryloo28 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Είμαι καινούρια στο site και "υποψήφια μανούλα" και έχω κάποιες ανησυχίες που θα ήθελα οι πιο έμπειρες να με βοηθήσετε.

Έχω σταθερό κύκλο 28-29 ημερών. Αδιαθέτησα στις 07/04/09 οπότε:

1) οι γόνιμες μέρες μου είναι .... χθες και σήμερα (20+21);;;

2)από τις 16/04/09 έως και 20/04/09 κάναμε καθημερινα ελεύθερο. Σήμερα (21/04) έχω κάτι πονάκια χαμηλά και υπολογίζω πως είναι η ωορρηξία. Εάν δεν κάνω σήμερα, υπάρχει παρόλα αυτά περίπτωση εγκυμοσύνης;

3)... αλλά μετά από κάθε επαφή, πήγαινα σχεδόν αμέσως για μπάνιο...υπάρχει περίπτωση να μην μείνω έγκυος γι' αυτό το λόγο; ή επειδή δεν μένω ξαπλωμένη για κάποια ώρα;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων...!

Αυτο με το μπανιο μετα την επαφη δε νομιζω οτι παιζει ρολο

οπως και αυτο με την ξαπλα

Για τα υπολοιπα θα σου απαντησουν οι ειδικες περι ωορηξιας:silly:

Οσο για την ελπιδα χι χι πεθαινει τελευταια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω οτι αυτά είναι βλακείες.... αν είναι να συμβεί- θα συμβεί είτε μπάνιοο κάνεις αμέσως είτε σηκωθείς αμέσως...

Κασι εγω τα πίστευα αυτά... μέχρι που έκανα σαλπιγγογραφία και είδα ότι το υγρό πέρασε σε δευτερόλεπτα απο τις σάλπιγγες... άρα κάπου τόσο κάνει και το σπέρμα φαντάζομαι..

Βέβαια δεν έχεις να χάσεις και τίποτα αν περιμενεις καμια ωριτσα μεχρι να πληθείς ή αν μεινεις λίγο ξαπλωμένη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελα μου!!!

καλως ηρθες στην παρεα μας και ευχομαι σύντομα να εχεις ενα σπορακι στν κοιλιτσα σου!!

αν αδιαθετησες στις 07/04 οι γόνιμες μερες σου είναι απο 18/04 εως και 22/04 σε σταθερό κύκλο...αλλα αυτο δεν ειναι κανονας..η ωορηξια μπορει να γινει οποιαδήποτε αλλη μερα του κυκλου, επηρεαζεται απο πολους παραγοντες οπως ενα κρυωμα, απο το αγχος κλπ...αυτό που εχω εγω να σου πω ειναι να κανεις όσο πιο συχνα μπορεις ελευθερα με τον αντρουλη σου..οχι μονο τις γονιμες..εγω τον ειχα ξεζουμισει το κακομοιρη(χι χι) και στους 2 μηνες προσπαθειας εμεινα,ασχετα απο την ασχημη καταληξη..

υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης τις μερς που εκανες ελευθερα αλλα οπως σου ειπα κ πιο πανω μην κανεις μονο αυτες τις μερες γιατι μπορει η ωορηξια σου να γινεται αλλη μερα!! αλλα φυσικα και μπορει και να εγινε το θαυμα!!

κ εγω δεν νομιζω πως παιζει ιδιαιτερο λογο το μπανιο , αλλα δεν θα σου κρυψω οτι και εγω δεν εκανα αμεσως μπανιο, ουτε πηγαινα αμαεσως τουαλετα καθομουν λιγακι ..γιατι και μενα ετσι μου ειχαν πει και το εκανα..οχι σε υπερβολικο βαθμο βεβαια..

ευχομαι να εχεις ηδη ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!! αν οχι ακομη..μην στεναχωρηθεις θα ερθει συντομα!!! φιλακια....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!Δεν νομιζω οτι παιζει ρολο το μπανιο η το να μεινεις ξαπλωμενη μετα την επαφη.Επισης μπορεις να συλλαβεις ακομα και αν δεν εχεις ερθει ακριβως την ημερα της ωορηξιας σε επαφη αλλα μια η δυο η και περισσοτερες μερες πριν.

Συντομα να εχεις ενα θετικο τεστ εγκυμοσυνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου γεια σου κ απο μενα κ καλως μας ηρθες...Απο προσωπικη εμπειρια κ μετα απο συζητηση με γιατρους θα θελα να σου πω οτι δεν παιζει κ μεγαλο ρολο αν μεινεις ξαπλωμενη μετα την επαφη,αρκει να μην πλυθεις αμεσως... Η συλληψη μπορει να συμβει εστω κ αν σηκωθεις αμεσως η εστω κ αν τρεξει το σπερμα...Οσο για αυτον τον μηνα καλυτερα να περιμενεις την καθυστερηση...Πολλα φιλια κ σου ευχομαι συντομα να ρθει το μωρακι σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

maryloo28 ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Η ΠΙΟ ΑΡΜΟΔΙΑ ΝΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΩ, ΚΑΘΩΣ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗ ΣΗΚΩΝΟΣΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ (ΜΕΙΝΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ)...ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕΙ- ΔΗΛ. ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ.. ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ- ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΕΤΡΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ - ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΙΜΑΙ,ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Α Π Ο Λ Υ Τ Α ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ (ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ) ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ + !!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera Maryloo...

1)Gonimes einai..... oles oi meres toy mina

dioti ...pote DEN ksereis pote tha erthei to sporaki...

Kai egw ((me idio kyklo, ektos gonimwn emeina eggyow!!!))

2)NAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panta yparxei periptwsi...!

Synexizete tis agkalitses opote thelete kai oso thelete...

3)OXI!!!!!!!!!!!!!!!

Einai aplws mythos! Kanenas giatros den ypostirizei autin tin aidia...

Sikw, kane mpanio (alimono dil!), kane oti theleis...

To sporaki den epireazetai apo tetoia pragmata...!

Kali epityxia kai ...KALWS IRTHES sto mammy!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, αυτό που λές ότι πηγαίνεις αμέσως μετά στην τουαλέτα και δεν κάθεσαι στο κρεβάτι ξεπλωμένη ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ. Και εγώ το έκανα, πήγαινα αμέσως μετά τουαλέτα και έκανα ντους. Έμεινα αμέσως έγκυος χωρίς να το προγραμματίσω. Όσο μπορείς να μην ανχώνεσαι και να μην υπολογίζεις τις γόνιμες μέρες ώστε να έρθεις σε επαφή με τον σύζυγό σου και να έχεται το επιθυμητό αποτέλεσμα. Αφέσου ελεύθερη και όλα θα έρθουν στην ώρα τους....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITΣΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΠΟΣΟΙ ΜΥΘΟΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΙΟ ΠΕΡΙΠΛΟΚΑ...

ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΝΑ ΜΗ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ ΜΕΤΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΣΕ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΟ ΔΙΑΨΕΥΔΟΥΝ! MARILOO ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΕΑΝ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω κι εγώ την προσωπική μου εμπειρία;

Και τις δυο φορές που έμεινα έγκυος, ήταν με μία επαφή, 2-3 μέρες πριν την ωορρηξία. Το κοινό στις δύο φορές ήταν ότι δεν είχα σηκωθεί καθόλου από το κρεβάτι. Είχαμε ξεραθεί στον ύπνο κατευθείαν.. :P :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις συμβουλές και τις γνώμες σας!!!!!

Ελπίζω σε 2-3 εβδομάδες να επιβεβαιώσουμε το ευχάριστο γεγονός!!!

Με την σειρά μου εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που περιμένουν και έχουν την ίδια αγωνία με εμένα, τον επόμενο μήνα να έχουν καλά αποτελέσματα!!! Όσο για εκείνες που έχουν ήδη τον καρπό του έρωτά τους στην κοιλίτσα τους, εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη!!!!

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω γλυκεια μου θα σου ευχηθω γρηγορα να αποκτησεις ενα μωρακι(κ ενα κ δυο κ τρια...χα.χα,χα).Το κυριοπτερο κ αν θελεις ακουσε με ειναι να μην εχεις αγχος...μην μετρας ουτε μερες,ουτε ωρες,ουτε τιποτα..απολαυσε τον ερωτα με τον αντρουλη σου,καντε πολλες,πολλες αγκαλιτσες,οποτε εχετε τη διαθεση κ το μωρακι θα ερθει εκει που δεν θα το περιμενεις.Αυτα στα λεω απο πειρα.Μην κανεις το λαθος που κανουμε ολες μας κ αρχισεις κ μετρας μερεςκ γονομες κ τετοια...αστο...ξεχνα το ...κ θα σου ερθει....πολλα φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maryloo28 καλως ηρθες στην παρεουλα μας!!!Ευχομαι ολοψυχα το σπορακι να κανει δουλιτσα στην κοιλιτσα σου!!!!!οι μερες που εκανες ειναι μια χαρα!Αν δεν εκανες και την 21 δεν πειραζει...εκανες ολες τις αλλες και την προηγουμενη...οπως λενε και τα κοριτσια ομως ολα ειναι σχετικα οσον αναφορα τις γονιμες!Οπως επισης και το αν θα μεινεις ξαπλωμενη η θα πλυθεις αμεσως...ειναι επιλογη σου τι θα κανεις...σιγουρα κακο δεν θα κανεις αν τα κανεις αυτα...απο κει και περα οτι νομιζεις....γιατι κι εγω παντα ετσι εκανα(οχι δεν εχω μωρακι)αλλα οταν το πηρα αποφαση δεν πλενομουν αμεσως ουτε σηκωνομουν....οπως ειπα οχι οτι παιζει ρολο αλλα οσο να ναι επηρεαζεσαι απο αυτα που ακους...

Σου ευχομαι καλη επιτυχια και συντομα να ακουσεις τα καλα νεα!!!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina μου, καλή σου μέρα και σ'ευχαριστώ για το καλωσόρισμα όπως ευχαριστώ και τα υπόλοιπα κορίτσια!

Με χαρά βλέπω πως τελικά συμβαδίζουν οι απόψεις όλων, όπως είπε και η καλή μας Ζούμπι, δηλαδή οτι αν είναι να έρθει το bebe θα έρθει και δεν παίζει τόσο σημασία το να είμαι στην αγωνία για τις γόνιμες μέρες, για το αν πρέπει ή οχι να πάω για μπάνιο μετά την επαφή, κλπ.

Εύχομαι κοριτσάρα μου και σ' εσένα καλά αποτελέσματα και σύντομα όλες μας με πολλά παιδάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera maryloo mou...

Kai kalos mas vrikes,,,

Egw pisteuw pws gonimes meres einai oles oi meres...

Egw pantos emeina egkuws,,,oxi stis gonimes meres...

pantos sou euxwme ta kalitera agapi mou...

Kai o theoullis mazi sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοανάκι μου σ'ευχαριστώ πολύ!

Είστε όλες σκέτη γλύκα!!!! Μακάρι το σποράκι μου να κάνει δουλειά!

Απ' ότι βλέπω έχεις ήδη ένα παιδάκι και περιμένεις σύντομα και το δεύτερο ε? Να σου ζήσουν γλυκιά μου και καλή λευτεριά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα! η παρεα σας με κανει να χαμογελαω σχεδον καθημερινα, αν και δεν προλαβαινω να σας γραφω και συχνά...

μετά από μια αυτόματη αποβολή όπως είπε ο γιατρός στην 5η εβδομάδα (λίγο πριν το πάσχα), προσπαθούμε και πάλι,και η αλήθεια είναι ότι ήμαστε πολύ αισιόδοξοι. Κάναμε ελεύθερα 12η και 15η μέρα, αλλά σήμερα και χθες που θα "έπρεπε" να ξανακανουμε για να έχουμε περισσότερες πιθανότητες (18η και 19η μέρα) ήμασταν και οι δύο "κομμάτια" από κούραση. Σήμερα πάλι θα μένουμε στης αδερφής μου οπότε και πάλι δεν μας ΄"κάθεται" να μείνουμε οι δυο μας για αγκαλίτσες.

Η αλήθεια είναι ότι νιώθω πολλές ενοχές που δεν κατάφερα να συνεχίσω την προσπάθεια και αυτές τις μέρες και το σκέφτομαι συνέχεια αν και δεν πρέπει. Από την άλλη δεν θέλω να καταπιέζομαι και να καταπιέζω και τον κακόμοιρο τον άντρα μου να κάνουμε συγκεκριμένες μέρες..νιώθω όμως πως αν δεν προκύψει εγκυμοσύνη τον μήνα αυτό, θα φταίμε εμείς που δεν προσπαθήσαμε αρκετά!

λέτε όμως να έχουμε ελπίδες έστω και με 2 φορές; (χιχι έμεινα και στο κρεβάτι ένα μισάωρο και δεν έκανα ντουζ όλο το βράδυ). Αχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κακό είναι πως επειδή δουλευω Αθήνα και το σπίτι μας είναι Χαλκίδα, σχεδόν καθημερινά μένουμε στο πατρικό μου στην Αθήνα-μέχρι να κάνουμε την μετακόμιση στο δικό μας σπίτι το καλοκαίρι-. Έτσι στις γόνιμες μέρες πάμε Χαλκίδα για να΄μείνουμε μόνοι μας, και στις υπόλοιπες δεν μπόρούμε να κάνουμε αγκαλίτσες για να μην μας ακούσουν οι άλλοι..αφήστε, δράμα... εμένα οι γόνιμες μέρες είναι ταξίδι, βαλίτσες και πολύ πρωινό ξύπνημα το άλλο πρωί για να πάω Αθήνα για δουλειά..που το βρίσκω το κουράγιο δεν ξέρω, καμιά φορά που το συζηταμε με τον αντρα μου ξεκαρδιζόμαστε στα γέλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariloo θα σου πω κι εγω την εμπειρια μου και αυτα που ξερω και ακουσα απο γιατρους . Εγω παρολο που δεν εχω σταθερο κυκλο και δεν ηξερα τις γονιμες μερες, καναμε όποτε ειχαμε ορεξη και εμεινα τρεις φορες (ειχα δυο αποβολες και τωρα κλείνω τον 7ο ήδη). Αν δεν υπαρχει αλλο προβλημα, δεν υπαρχει προβλημα να σηκωθεις αμεσως ή να πλυθεις ... το σπερματακι που ειναι να κανει δουλεια θα την κανει ούτως ή αλλως .;) Επίσης ξερω ότι υπαρχουν δύο ειδων σπερματοζωαρια τα "αρσενικα" και τα "θηλυκα" ... Τα πρωτα ειναι γρηγοροι "κολυμβητες" αλλα ζουν λίγες ώρες, δηλαδή φτάνουν γρήγορα στον "στόχο" τους αλλα πιάνουν μόνο στη μερα της ωορρηξίας και έτσι γινονται τα αγόρια . Και τα δεύτερα τα "θηλυκά", ειναι αργοί "κολυμβητές" αλλα ζούν μεχρι και τρεις μέρες, δηλαδη αν ερθεις σε επαφή πριν τις γονιμες μέρες υπαρχει πιθανότητα να μείνεις εγκυος ακόμα κι ετσι . Με το δευτερο τρόπο γινονται τα κορίτσια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!!!!

Μου δίνεται θάρρος να πιστεύω οτι σύντομα θα έχω και εγώ ενα νινάκι!!!!!

Σας ευχαριστώ και πάλι!!!!!

Να ρωτήσω κάτι άλλο.....

Η κολλητή μου (ανύπαντρη) παίρνει αντισυλληπτικά χάπια. Αδιαθέτησε στις 17/4. έχει όμως συμπτώματα εγκυμοσύνης.... ζαλάδα, τάση για εμετο, υπνηλία, κούραση και τσιμπιματάκια χαμηλα. Υπάρχει περίπτωση να είναι έγκυος και να έχει περίοδο? Της είπα βέβαια να πάει για χοριακή το συντομότερο. Τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι γεγονος οτι τα χαπια ειναι η καλυτερη μεθοδος αντισυλληψης

Ομως ακομα και εκει υπαρχει μια ελαχιστη πιθανοτητα λαθους

Οσον αφορα το αιμα στην εγκυμοσυνη ειναι πολυ συχνη κατασταση

Νομιζα οτι ειχα περιοδο και ημουν 4ων μηνω εγκυος!!!

Ας κανει μια χοριακη να ειναι σιγουρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου apis!!!

Σ'ευχαριστώ για την πληροφορία! είχα ακούσει οτι τον 1 μήνα εγκυμοσύνης υπάρχει μια μικρή περίπτωση να έχεις περίοδο.... αλλά 4 μηνών???? :)

Θα πάει αύριο πρωι πρωι να κάνει την χοριακή.....

Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου maryloo28 κι από εμένα και καλώς όρισες!! Σου εύχομαι γρήγορα με ένα μωράκι :-)! Μήπως την φίλη σου την πείραξαν τα αντισυλληπτικά; Αυτά βέβαια που περιέγραψες είναι και συμπτώματα εγκυμοσύνης.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα κορίτσια!!!!!

Δεν νομίζω nickis μου να την πείραξαν τα χάπια.... τα παίρνει εδώ και 1 χρόνο.... θα δείξει αύριο τι γίνεται.... :)

Εύχομαι να είναι όπως εύχομαι και εγώ σε 2 βδομάδες να δώ το πολυπόθητο + !!!! Το ίδιο βέβαια και σε όσα κορίτσια το περιμένουν!!!!!!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...