Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η mpempoula16 γύρισε αγκαλιά με την μπεμπούλα της!


Recommended Posts

mpempoula mou na sou zisei i zouzouna sou...me ekanes k bourkosa..

poli omorfi i istoria sou,,

sigxaritiria kopela mou..na eiste geroi na ti megalosete...

einai mia koukla...

na se rotiso kati..de ponaei frikta otan sou spasane ta nera?i eixes kanei prota piskliridio?????ego trelathika apo to pono..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΩΓΟΥΛΑ ΜΟΥ !!!![/b]:woohoo: :woohoo:

Τραβηξες ταλαιπωρία κοπέλα μου αλλα όλα καλα...δεν πειράζει..θα ειναι ενα μακρινό όνειρο οι πόνοι σου...:dry:

Είναι κουκλίτσα...τί όμορφη....:silly: :lol:

Πολύ χάρηκα για σένα γωγώ μου...να ειστε όλόι καλά, γεροί κ ευτυχισμένοι ΄οπως τώρα...

Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς κ να κοιμάσαι...

Αντε περιμένουμε κ άλλες φωτο, θα αλλάζει συνέχεια τώρα σε χρόνο dt..

Πολλά φιλάκια .....να σας ΖΗΣΕΙ....!!:woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγούλα μου,

εμεις τα λεμε καθημερινα, αλλα δεν πειραζει και μια ευχη παραπανω.Να σου ζησει το κοριτσακι σου, να το χαιρεστε και να ειναι παντα ευτυχισμενο και χαρουμενο.Κ αντε να περασουν οι μερες να τα παμε για κανενα καφε.Η δικια μας δεν κρατιεται.

Πολλα φιλια,κοριτσακι μου.

υ.γ.καλα η μικρη ειναι ολοιδια ο γιωργος...:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμενα πως και πως να εμφανιστεις!!!!!

Να σου ζησει η κορακλα σου!!!!!!!!

Να τη δειτε οπως επιθυμειτε!

Να ειναι γερη και ευτυχισμενη μια ζωη!!

Καλη αναρρωση κοριτσακι και καλα σαραντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NASOU ZHSEIIIIIIIII!!

AI STO KALO BRE KOPELIA STGKINI8IKA POLY DIAVAZONTAS TO POST SOU!! ME PIRANE TA ZOUMIA.PERIMENO KAI GW NA GENISO SE KANENA MINA KAI ANIPOMONO NA DW TIN FATSOULA TIS MPOUMPOUS MOU...

H KOROULA SOY EINAI MIA GLYKA...EYXOMAI NA EXEIS THN PIO AGAPIMENH OIKOGENEIA TOU KOSMOU:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει η κουκλιτσα σου!Να'ναι γερη και ευτυχισμενη!

Η περιγραφη σου ηταν απιστευτη!!!Και παρολη την "ταλαιπωρια" που τραβηξες με εκανες να θελω να γεννησω τωωωωρα!!! Να ειστε καλα κ οι τρεις σας!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα σας ζησει το αγγελουδι σας!!!!!Ειναι κουκλα η μπεμπα σας!!:woohoo:

Να την χαιρεστε!!!Ευχομαι αμετρητες ευτυχισμενες στιγμες στους τρεις σας!!!!!!:woohoo: Συγχαρητηρια!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ!!!!!!!!! ΣΝΙΦ!!! ΣΝΙΦ!!!! ΝΑ ΣΙΥ ΖΗΣΕΙ Η ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΜΕΝΗ ΠΑΝΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ συγκινήθηκα!! (και ψιλοτρόμαξα να πω την αλήθεια γι αυτά που με περιμένουν!) Χαλάλι ομως όταν βλέπεις το αγγελούδι σου, ε;;; Σας εύχομαι να σας ζήσει, να είναι πάντα γερή και να τη δειτε όπως επιθυμείτε!! Φιλιά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ρε κορίτσι και σε περιμέναμε τόσες μέρες!!! Να σου ζήσει η κουκλάρα σου! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο συγκινήθηκα με την περιγραφή σου και συγχρόνως πόναγα μαζί σου...

Να είστε καλά και καλά σαράντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένες μου μπεμπούλες,

Σας έυχομαι και στις δύο Υγεία, Χαρά και Ευτυχία. Καλά σαράντα και στις δυό σας. Μπεμπούλα μεγάλη, είναι κουκλίτσα η μπεμπούλα η μικρή. Η περιγραφή σου με συγκίνησε πολύ. Ακόμα και τις πιο δύσκολες στιγμές που πέρασες, σε λίγο θα τις φυλάς στο μυαλό και την καρδιά σου σαν πολύτιμο θυσαυρό. Είναι το πρώτο πολύ μεγάλο δώρο που έκανες στο μωράκι σου. Φιλάκια πολλά. Περιμένω νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει η ομορφη μπεμπουλα σου κοπελα μου !!Να ειστε και οι δυο γερες και δυνατες!!Υπεροχη η περιγραφη σου ...με πηραν τα ζουμια!!Καλα σαραντα!!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpempoula μου να σου ζήσει η μπεμπούλα σου! Είναι μια κούκλα! Συγκινήθηκα πολύ με την περιγραφή σου (ακόμα κλαίω)! :) ό,τι καλύτερο σου εύχομαι και μια καλή λοχεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩΓΩ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟΚΕΤΟΣ ΚΡΑΤΗΣΕ 9 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΩΡΙΣ ΤΙΣ ΕΞΩΘΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΨΗΛΑ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ.Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΓΙΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ..ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...