Μετάβαση σε περιεχόμενο

αλλεργιες


pink

Recommended Posts

αχ κοριτσια ελεγα οτι θα τη γλιτωνα φετος απο τις ενοχλητικες αλλεργιες,αλλα τελικα με επιασαν παλι,ωραια τα ανθισμενα δεντρακια αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαγούρα???? :huh: Ουρανίσκος, φάρυγγας, μύτη, αυτιά... μου'ρχεται να γδάρω το κεφάλι μου!

Πέρισυ τέτοια εποχή ήμουν έγκυος και δεν έπαιρνα τίποτα, πέρα από ένα σπρέι για τη μύτη. Ήταν το μόνο μελανό σημείο στην εγκυμοσύνη μου..

xozal, zeda, ξανά xozal, λέιζερ, γ... τα! Δε θα απαλλαγώ ποτέ νομίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καημενούλα , σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εγώ φτερνίζομαι συνέχεια. Xozal & Aerius έπαιρνα παλιά αλλά φέτος τίποτα. Απαγορευτικό από τον γιατρό. Η μύτη μου είναι πρησμένη και κόκκινη. Πολύ ενοχλητικό να φτερνίζεσαι συνέχεια, Κοκκινίζουν και τα μάτια σου;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,δεν ειμαι εγκυος απλα μου τη εχει δωσει το μπουκωμα,η φαγουρα στη μυτη κλπ,ευτυχως με τα ματια ειμαι ακομα οκ,εχω κι εγω ολα τα ειδη χαπιων αλλα τα αποφευγω οσο μπορω γιατι με κανουν σαν κοτοπουλο,χι χι,μονο τα αεριους και ξοζαλ ειναι καπως ελαφρυτερα,φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Φαγούρα???? :huh: Ουρανίσκος, φάρυγγας, μύτη, αυτιά... μου'ρχεται να γδάρω το κεφάλι μου!

Πέρισυ τέτοια εποχή ήμουν έγκυος και δεν έπαιρνα τίποτα, πέρα από ένα σπρέι για τη μύτη. Ήταν το μόνο μελανό σημείο στην εγκυμοσύνη μου..

xozal, zeda, ξανά xozal, λέιζερ, γ... τα! Δε θα απαλλαγώ ποτέ νομίζω!

λες και περιγραφεις τα χαλια μου....αλλα σε μενα προσθεσε και φτερνισμα,μπουκωμα και δακρυσμενα ματια.ασε στην εγκυμοσυνη ηταν το δραμα....:dry: :dry: :dry: (αφου και τωρα φτερνιζομαι γ...το):angry: :angry: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...