Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΚΤΑΚΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ || 21-4-09


Crazy

Recommended Posts

Αστα ρουλα μου το Μεγαλο Σαββατο τρελλαθηκαμε το παιδι ειχε αγιο .Κατω απο το σπιτι στο κηπο εχουμε φτοιαξει ενα συντριβανι και εκει που επαιζε εγω ειχα παει για δουλεια τον προσεχε ο αντρας μου ηταν απο πανω στο μπαλκονι του γειτονα και τον κοιταγε επαιζε ο μικρος και βρηκε το παππουτσι του στο τοιχακι απο το συντριβαμι και επεσε μεσα .Τρελλαθηκε ο αντρας μου κατεβηκε αμεσως κατω ειχε βγει μονο του εξω σε κατασταση σοκ απο πισω ηταν η διπλανη μου το παιδι ευτυχως επεσε απο τη πιο βαθια μερια και για κλαη μας τυχη δεν το ειχαμε σε λειτουργια ξερεις εχει ρευμα .Αστα να πανε πως δεν μου πνιγηκε τρελαθηκα οταν γυρισα και μου το ειπαν το κακκομοιρο αο το σοκ δεν θυμοταν ποιος το ανεβασε πανω ουτε οτι τον εκανε μπανιο η φιλη μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α..μεγαλη λαχταρα περασες Βανια!Ευτυχως ολα καλα!!!!

crazy μου τι ωραια που θα βρεθειτε με την Γλυκα:woohoo:πιστευω να καταφερουμε και μαζι μια φορα!!!! να μου την προσεχετε την Γλυκουλα:P

ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνια

βρε κοριτσακι μεγαλη λαχταρα περασατε!:dry:

Αχ μωρε 1000 ματια να έχουμε και πάλι δεν ειναι αρκετα...:ohmy:

Αντε αφου ολα πηγαν καλα, τι να πω...ευτυχως :)

Κρίμα που δε θα τα πουμε απο κοντα,την άλλη φορά ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :)

Ειρήνη μου δεν ξέρω να σου πω με σιγουριά, κάποια κορίτσια έχουν δηλώσει συμμετοχή αλλά δεν ξέρω αν θα έρθουν σίγουρα. Αλλά έτσι κι αλλιώς η όλη οργάνωση έγινε τελευταία στιγμή, οπότε δεν είναι κι εύκολο...

Οι σίγουρες είμαστε οι συνήθεις ύποπτες! :P Δημητρούλα, Μαριάντα κι εγώ!

Εσύ θα έρθεις τελικά;; Τι έγινε με τον παιδίατρο;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια με εβαλε τελικά 5,30 γαμώτο...δεν ειχε καθολου κενο..τι να πω? αν προλαβω..ειμαι κ μακρια...ψιλοτσαντίστηκα να σας πω την αλήθεια,..κ σε λίγο εχω επισκέψεις...ακομα ερχονται για τον μπεμπη...τι να πω ρε γαμώτο...:(:angry: :angry: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

Καλα ρε Δημητρα οπου πας βγαζεις λαπτοπ και μπαινεις ιντερνετ δεν παιζεσαι κοπελα μου καλα σε λεω σουργελο χαχαχα!!!!!!!!:lol:

marianda χαχαχαχα!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνάκι μου, μη μου στεναχωριέσαι! Θα'χουμε κι άλλες συναντήσεις στο μέλλον!

Για σήμερα, αν έχεις όρεξη και προλαβαίνεις, έλα αργότερα!

Πάρε με τηλ. να σου πω που θα έχουμε καθήσει, για να έρθεις να μας βρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα να σας γραψω πριν ετοιμαστω για την συναντηση, κριμα ειρηνακι που δεν θα ερθεις και ηθελα να σε γνωρισω, τελοσπαντων ελπιζω να μην βρεχει γιατι μια συννεφια την βλεπω, παω να ετοιμαστω σιγα σιγα και για νεωτερα και εντυπωσεις τα λεμε το βραδακυ, φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η συνάντησή μας έγινε!

Κι ήταν μια "γλύκα"... :) :laugh:

Για πολλούς λόγους!

Καταρχήν είχαμε τη Γλύκα στην παρέα μας! Όνομα και πράγμα! Μια σκέτη γλύκα η Γλύκα! :) Κοριτσάκι μου πολύ χάρηκα που σε γνώρισα κι από κοντά!! :woohoo:

Κατά δεύτερον, είχαμε ένα νέο μέλος στην παρέα! Το πιτσιρικάκι μας, την Φανή (clay)! H οποία είναι πολύ γλυκό κορίτσι κι εύχομαι να της πάνε όλα καλά στη ζωή της! :)

Από κει και πέρα.. οι συνήθεις ύποπτες! Η γλυκιά μας εγκυούλα, το Μαριαντάκι μας! Η Δημητρούλα η γλυκούλα κι εγώ!

Οπως καταλαβαίνετε.. ήμασταν μια παρέα σκέτη γλύκα!!!! :laugh: :woohoo: :P :laugh:

Θα ακολουθήσει και το σχετικό φωτογραφικό υλικό, μόλις αναλάβει δράση ο παπαράτσι της παρέας, η Δήμητρα!

Φιλάκια πολλά σε όλες! Κι ελπίζω σύντομα να ξαναβρεθούμε! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσακια καλα κανατε μακαρι να μπορουσαμε και εμεις να ειμασταν παρουσες αλλα εχουμε όλο το καιρο μπροστα μας να κανονισουμε να συναντηθουμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασαμε ωραια κατσαμε σε μια μικρη καφετερια και ειπιαμε το καφεδακι μας χαλαρα με κουβεντουλα, επιτελους γνωρισαμε και μια θεσσαλονικια την Γλυκα που βαζει κατω 10 εικοσαρες γιαυτο να μην ξαναπαραπονεθει για την ηλικια της παρακαλω, χαχα και γνωρισαμε και ενα μπουμπουκακι την clay ,οσο γιατις υπολοιπες γνωστες και μη εξαιρετεες η ρουλα η γλυκια που με προσεχε στο μετρο και γενικα ,, και το γνωστο σουργελο την δημητρα που κανει αισθητη την παρουσια της οπου και αν παμε, φιλια πολλα κοριτσαρες!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σας κοριτσια!Πολύ χαίρομαι που περάσατε ωραία!

Είδατε τι κορίτσι έχουμε;Η Γλύκα μας είναι σκέτη γλύκα...Το Μαγδούλι δεν ήταν μαζί;;;Δεν είδα να αναφέρεται το μικρό μας...

Περιμένουμε φωτό σας!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το Μαγδουλινι δεν ηταν μαζι γιαυτο πηρε ολη την δοξα η γλυκα χαχα δυστιχως την κουκλαρα δεν την ειδαμε απο κοντα την επομενη φορα!!!

Α να ενημερωσω την ΓΛΥΚΑ και την clay οτι δεν με ειδαν στα καλυτερα μου, δεν μιλουσα πολυ εφταιγε η νυστα δεν κοιμηθηκα για μεσημερι και κοιμομουν ορθια:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...