Μετάβαση σε περιεχόμενο

4 mines meta apo apoxesi xana egkuos


Recommended Posts

Geia sas koritsia xana, oses me thymastai. Eixa adeio sako ton Noemvri kai vrika polles symvoules apo sas sti dyskoli apofasi na kano apoxesi i na perimeno mipos do simadia zois. Telika eixe arxisei na aimoragei kai etsi irthe to telos tis istorias ekeinis.

Tora thelo na sas po oti xekinaei mia kainouria istoria isos, elpizo me pio aisia exelixi.Xthes ekana exetaseis aimatos kai eimai xana egkuos!!! den tolmo na xaro akomi. Tin alli Tetarti tha pame na akousoume kardia. Elpizo na eiste oles mazi mou :)

Filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο!!Συγχαρητήρια!!! Μην βάζεις το κακό στο μυαλό σου!!Δεν είναι όλες οι εγκυμοσύνες ίδιες!!Απλώς τυχαίνει καμιά φορά κάτι να πάει στραβά! Να δεις και είμαι 100% σίγουρη ότι όλα θα πάνε τέλεια!!!!:))) βεβαιά τώρα αγχώθηκα λίγο εγώ που είπες ότι είδες άδειο σάκο καθως πήγα εχθές εγώ και έιδαμε μόνο το σάκο επειδή ήταν πολύ μικρό...λες να μην εχω μέσα μωράκι;;;;;;Καινουρια ανησυχία πάλι....:))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι αυτο που υπαρχει μεσα στην κοιλιτσα σου να μεγαλωσει και μετα απο 8,5 μηνες να το κρατας στην αγκαλια σου! Ειλικρινα, μεσα απο την καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΟΛΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!! ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ- ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!! ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ (ΕΤΣΙ ΔΕ ΛΕΝΕ???? ).ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ,ΑΛΛΑ Η ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΗ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟΞΥΣΗ ,ΕΜΕΙΝΕ ΑΜΕΣΩΣ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ (ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΔΕΝ ΤΗΣ ΞΑΝΑΗΡΘΕ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ )ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 4 1/2 ΜΗΝΩΝ !!!!! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ, ΠΩΣ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΥΤΥΧΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΩΡΙΝΗ ΣΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΑΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάολα γεια σου.. συγχαρητήρια!!

Συμμερίζομαι την ανησυχία σου και την αγωνία σου, καθώς είμαι κι εγώ παθούσα. Όταν έχεις μια τέτοια εμπειρία, δυστυχώς την επόμενη φορά στερείσαι την ανεμελειά και τη χαρά της πρώτης φοράς.. αλλά είναι τόσο άδικο για το σποράκι.. Γι'αυτό, όσο μπορείς, προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά και να στέλνεις θετική ενέργεια στο σποράκι που μεγαλώνει μέσα σου.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε μερικούς μήνες να κρατάς το μωρό σου αγκαλιά!

Φιλάκια πολλά! Και καλό Πάσχα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Paola συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!Φυσικα και να χαρεις κοριτσι μου!!!!Το καταλαβαινω πως ειναι φυσικο μετα την πρωτη δυσαρεστη κατασταση να εισαι συγκρατημενη,ομως με αυτο το σκεφτικο δεν θαπρεπε να χαιρομαστε τιποτα μην τυχον και μας συμβει κατι...!Μην κανεις τετοιες σκεψεις,απολαυσε το και ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα!!!Καλο Πασχα και πολλες ευχες!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια γλυκεια μου. Αυτη τη φορα θα πανε ολα καλα... Εσυ φροντισε να χαλαρωσεις για να το απολαυσεις. Εδω ειμασστε ολοι μαζι... Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κουκλα μου καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι να εισαι οσο μπορεις χαλαρη δεν σημαινει επειδη συνεβη την προηγουμενη φορα αυτο το ατυχες συμβαν οτι θα ξανασυμβει.Ολα θα πανε καλα και σε λιγους μηνες θα κρατας αγκαλια το μωρακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείτε κοπέλα μου ότι είμαστε μαζί σου και σου στέλνουμε όληηηη μας την θετική ενέργεια! Θα δεις που αυτή τη φορά θ'ακούσεις την καρδούλα του μωρού σου και θα τρελαθείς από χαρά κι ευτυχία! Είναι ένα πολύ όμορφο συναίσθημα!

Συγχαρητήρια λοιπόν για τα ωραία σου νέα και εύχομαι μέσα από την ψυχή μου όλα να σου πάνε τέλεια! Να έχεις μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη και ν'απολαύσεις όσο μπορείς το μονοπάτι προς την μητρότητα!

Ότι χρειαστείς.. εδώ!! Και εγώ βρήκα απαντήσεις σε πολλές ανησυχίες μου κι άπειρη υποστήριξη από τα κορίτσια εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριαααα!

Να είσαι σίγουρη οτι όλα θα πάνε καλά!!!

Εύχομαι την Τετάρτη να ηρεμήσεις ακούγοντας την καρδούλα της νέας ψυχούλας που υπάρχει μέσα σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κ απο μενα....σου ευχομαι να χεις μια υπεροχη εγλυμοσυνη κ να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου ενα υγιεστατο μωρακι..ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παολα εύχομαι αυτή τη φορά, μέσα στο σακουλάκι σου να βρίσκεται και να αναπτύσσεται ένα εμβρυάκι, που σε 8 μήνες, με τη γέννησή του, να σε κάνει την πιο ευτυχισμένη γυναίκα του κόσμου!

Όλα καλά να πάνε, για ότι θελήσεις, για όποια σκέψη, όποιο συναίσθημα, όποια αγωνία, εμείς είμαστε εδώ! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΑ. ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΑΝΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΙΔΙΑ!!!! ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΟΛΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΜΗ ΒΑΖΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΛΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ... ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙς ΦΕΡΟΥΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΣΧΑ .. ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παολα μου συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου και ευχομαι ολα να πανε τελεια αυτη τη φορα κ να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!!!Και θα πανε θα δεις!!Να σκεφτεσαι θετικα παντα..ξερω ειναι δυσκολο εφοσον ειχες την ατυχια παλεψε το ομως για το μωρακι σου!!

Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι μου!!

ευχομαι αυριο που θα πας στο γιατρο να σε ξεκουφανει η καρδουλα του μωρου σου !!

ολα θα πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα και ειμαστε μαζι σου σου ευχομαι οτι καλυτερο και το σπορακι σου να γινει γιγαντας και να ακουσεις την καρδουλα του και να τρελαθεις απο χαρα ολα θα πανε καλα φιλακια περιμενουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοπέλα μου!!!μην ανησυχείς όλα θα πάνε μια χαρά και αύριο εύχομαι να τρελαθείς από τη χαρά σου όταν ακούσεις την καρδούλα του νινιού σου!!!

είμαστε μαζί σου και περιμένουμε νεότερα από την αυριανή σου επίσκεψη στο γιατρό...

φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου συγχαρητήρια και θετική ενέργεια για την καινούργια ζωή. Παίρνω θάρρος και γώ από σένα τώρα. Το Σεπτέμβρη εγώ έκανα απόξεση. Μακάρι να μου συμβεί και μένα. Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...