Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΝΕΙΡΟΥ... (gynofen 35 ξερετε κατι??)


Recommended Posts

Αναβολη ονειρου (οπως λεει και ο τιτλος) για 6 μηνες...:S

Σημερα πηγα στον γιατρο και μου εγραψε τα gynofen 35....

Θα τα παρω για ενα 6μηνο.... Αληθεια γνωριζει καποια σχετικα μ'αυτα τα χαπια???

Δεν ειμαι "πεσμενη" ψυχολογικα...

Ηλπιζα βεβαια...μεχρι τελευταια στιγμη....σ'ενα "μαγικο"....

Δεν ηρθε...:(

Νιωθω περιεργα ομως... Δεν εχω ξαναπαρει αντισυλληπτικα και να...που τα παιρνω τωρα... που θελω να κανω ενα "τσουρεκακι" (για να ειμαι και επικαιρη..:P ) Αντιφατικο-ΤΑΤΟ!!!:blink:

Το ειχα στο πισω μερος του μυαλου μου....αλλα μαλλον το ειχα στριμωξει πολυ...πισω-πισω... γιατι μολις εφυγα απο το ιατρειο...ενιωθα πολυ παραξενα...!!!

6 μηνες αναβολη!!! (αυτο σκεφτομουν...) Γιατι ρε γμτ???

Μετα εφαγα κατι (χθεσινα) μηλοπιτακια και μου περασε...:P :laugh:

Γελαω για να ξεχναω...Γελαω για να μην ποναω...

Μ'αυτο το "μοτο" εχω καταφερει και πορευομαι ολον αυτο τον καιρο...

κι ετσι θα συνεχισω...;)

Σκεφτομαι...οτι σε...6 (μηνες) + 9 (μηνες) = 15 (μηνες) απο σημερα ισως κραταω στην αγκαλια μου την αγαπη που μοιραζομαι με τον λατρευτουλη μου....κλεισμενη σ'ενα υπεροχο μοσχομυριστο απαλουτσικο μωρουδιακο κορμακι.... και παρηγοριεμαι...:unsure::)

(Διορθωνω την πρωτη μου φραση....Δεν ημουν πεσμενη ψυχολογικα.... γιατι μολις μου βγηκε ενας βαθυς αναστεναγμος....και ενα δακρυ εβρεξε το spacebar...)

Θα κρατησει η πικρα μου ομως μονο....οσο θα κανει το δακρυ να στεγνωσει... Κι αυτο ειναι υποσχεση!!!!

Υποσχεση σ'εμενα....στον αντρουλη μου....σε σας που ζειτε τις δικες σας χαρες και αγωνιες.... στη ζωη..που καποιος μας χαρισε και πρεπει να ειμαστε ευγνωμονες...!!!

Φιλια μικρες μου cyber-φιλεναδιτσες...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Σκαρλετακι... Η πρωτη μου σκεψη ηταν να σου απαντησω με το κλασσικο χιουμορ,οπως θα απαντουσες κι εσυ...Δεν μπορω ομως... Βουρκωσα μαζι σου...

Δεν ξερω το λογο για τον οποιο πρεπει να συμβει αυτη η αναβολη αλλα ειμαι σιγουρη πως θα'ναι για καλο!

Ελπιζω να το ξερεις πως μεσα απ'την καρδια μου,ευχομαι σε 15 μηνες να βρισκεσαι σε ενα κρεβατι μαιευτηριου και να..... πονας απιστευτα μεχρι να βγει το μπεμπακι σου!!! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκαρλετάκι μου γλυκό.... μη μου στεναχωριέσαι!!!! Αφού έκρινε ο γιατρός οτι πρέπι να πάρεις τα αντισυλληπτικά παει να πει οτι ετσι πρεπει να γινει... για καλο σκοπο... για να ερθουν τα συλληπτικά γρήγορα μετά το 6μηνο...

Δεν τα ξέρω τα gynofen... εγω είχα παρει τα yasmin για ενα μηνα γιατι ειχα μια κυστη στην ωοθήκη....

Σήμερα πήγες στο γυναικολόγο?

Είναι η εβδομάδα των παθών φαίνεται... σηκώνουμε κ εμεις το δικό μας σταυρό... φιλενάδα υπομονη γιατι θα τρελαθούμε... στο λέει μια που πριν απο λιγες ωρες ειχε βαλαντώσει στο κλάμα στο γυναικολόγο και αλλα πολυ χειρότερα που θα στα πω στο τσατ... υπάρχουν κ χειρότερα πάντως!!!! ακου που σου λέω...

υπομονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕΕΕΕΕ SCARLET30...ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΔΑΚΡΥΑ ΕΝΤΑΞΕΙ? ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ,,,

ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ...:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΠΙΚΡΑ.. ΕΝΤΑΞΕΙ, ΔΕ ΛΕΩ, ΟΤΑΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΝΑΒΟΛΗ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΘΑ ΤΡΕΞΕΙ. ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ : ΜΟΛΙΣ ΑΥΤΟ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΟΛΑ. ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ. ΛΙΓΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΖΗΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟΙ. ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet αυτη η αναμονη χωρις την ελπιδα καθε μηνα ειναι οντως πολυ δυσκολη το εχω περασει και ξερω πως ειναι ελα ομως που καποιες φορες δεν γινεται αλλιως,θωρακισου με υπομονη,κανε σχεδια για το καλοκαιρακι και τις διακοπες και γρηγορα θα περασει παλι ο καιρος και θα μπεις στην διαδικασια του μπεμπε,ευχομαι ο θεος να σου δωσει δυναμη και υπομονη και να σου πανε ολα καλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να μην έχουμε μεταξύ μας μιλησει ποτέ , αλλά διαβάζοντας το μήνυμα σου με συγκίνησες με το πώς "πορεύεσαι όλο αυτό τον καιρό"...

Να συνεχίσεις να γελάς , όχι για να μην πονάς αλλά για να ελπίζεις που είναι το μεγαλυτερο εφόδιο που μας χαρίστηκε στη ζωή...

φιλικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια εγραψε:

ευχομαι σε 15 μηνες να βρισκεσαι σε ενα κρεβατι μαιευτηριου και να..... πονας απιστευτα μεχρι να βγει το μπεμπακι σου!!!

:blink: :blink: :blink: :blink: :S :S :S :S (ΞΕΡΟΚΑΤΑΠΙΝΩ)

Ευχη ηταν αυτο????:dry::unsure::P

Κοριτσακι μου ξερω ακριβως ΤΙ εννοεις...και σ'ευχαριστω!!!

Κι εγω σου ευχομαι η "φασολαδοκοιλια" σου να φουσκωσει....και να γινει "γουρουνοπουλοκοιλια"....:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristina33 εγραψε:

για να ερθουν τα συλληπτικά γρήγορα μετά το 6μηνο...

Αυτος ειναι και ο στοχος μας....;)

Τι εγινε στη γυναικολογο???? Στειλε μου ενα π.μ.. γιατι μπορει να μη μπω στο τσατακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinik27 εγραψε:

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ...

Κουκλιτσα μου ΄σ'ευχαριστω!!! Ποσο τρυφερες ειστε ολες!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

Αναστασια εγραψε:

:blink: :blink: :blink: :blink: :S :S :S :S (ΞΕΡΟΚΑΤΑΠΙΝΩ)

Ευχη ηταν αυτο????:dry::unsure::P

Κοριτσακι μου ξερω ακριβως ΤΙ εννοεις...και σ'ευχαριστω!!!

Κι εγω σου ευχομαι η "φασολαδοκοιλια" σου να φουσκωσει....και να γινει "γουρουνοπουλοκοιλια"....:laugh: :laugh: :laugh:[/quote:iw8z6xzb]

Μαλαγαν-ιτσα μου τσιμπησες καρμακι μ'αυτα που κανεις!Οριστε δε χρειαζεται γλυψιμο!Μονο να με κανεις να κλαιω σαν χαζο!!!!!!!!!!!!:) Μην ανησυχεις....μ'αρεσε!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf, anastasoudi, chrysoyla

Σας ευχαριστω παρα πολυ για την ενθαρρυνση σας!!!!

Σας ευχαριστω για τη στηριξη!!!!

Σας ευχαριστω για την αισιοδοξια και τη δυναμη...

Να ειστε παντα καλα και να εχετε στη ζωη σας ο,τι σας κανει ευτυχισμενες!!!!:):kiss: :kiss: :kiss: (ενα για την καθε μια..;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarletακι μου...

Σκεψου οτι σε 6 μηνες θα μπεις παλι στην ιδια διαδικασια,

και ολα θα ερθουν οπως τα θες αυτη τη φορα..:)

Να εχεις υπομονη και πιστη και ολα θα πανε καλα.

Ο καιρος θα περασει πολυ γρηγορα..

Εδω θα εισαι κι εδω θα ειμαστε ολες..

Σου στελνω ενα φιλακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarletaki μου εγω επαιρνα αυτα τα αντισυλληπτικα πριν 10 χρονια οταν ειχα κανει μια λαπαροσκοπηση για συμφησεις στις σαλπιγγες για να φτιαξει ο κυκλος μου.Ειναι απο τα πιο δυνατα αντισυλληπτικα για μενα ηταν τουλαχιστον,με επρηξαν πολυ ειδικα στο στηθος απο το1 πηγα στο 3..Θυμαμαι ομως πως κατα την διαρξεια της χρησης που ειχα παει σο γιατρο να με δει κ μου εκανε υπερηχο μου χε πει ''πω πω αν κ δεν τα επαιρνες σωστα τωρα θα εμενες κατευθειαν εγκυος με την μυρωδια''οποτε μαλλον τοτε μου εκαναν καλο στο θεμα της γονιμοτητας..Αλλα ημουν 21 κ δεν με ενδιεφερε τοτε η εγκυμοσυνη!!

Ελπιζω να σε βοηθησα..κ μην ανησυχεις 6 μηνες θα περασουν νερακι οσο κ μακρυα να φαινονται..κ μετα θα ρθει κ το μωρακι κοπελα μου!!Στο ευχομαι ολοψυχα!!

Φιλια

Κατερινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarlet ,σου εύχομαι πραγματικά αυτοί οι έξι μήνες να περάσουν γρήγορα.... Η θεραπεία γίνεται για το καλό !!! Πολλές - πολλές ευχές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου δε θελω να κλαις...και μου στενοχωρεις τη μπεμπουλα...

(τα καρμακια παλι δε με χαλανε....αυτα τα επιτρεπει ο γιατρος....:P :laugh: )

Μαρθουλα... κοριτσακι μου οπως τα λες...Η υγεια πανω απ ολα!!!

Μακαρι να ειναι και οπως τα λες....να περασει ο καιρος....να..... γονιμοποιηθει και ο φτωχος...;)

Φανουλα μου....εγω σου στελνω 1.000.000 φιλια...γιατι εισαι...ΕΔΩ!!

Κατερινακι....μου δινεις πολλες ελπιδες μ'αυτο που λες και μου αναπτερωνεις το ηθικο!!! Σ'ευχαριστω!!!

Οντως ειναι αρκετα "δυνατα" απ ο,τι ειπε και ο γιατρος και ισως εχω λεει πονοκεφαλους...εμετους και πονο στο στομαχι... αλλα δεν υπαρχει αλλη λυση...

Χρυσακι μου.....το ξερω οτι ειναι για καλο....απλως δεν ειναι και το.... καλυτερο!!!:unsure: Το καλυτερο θα ηταν να μην ειχαμε τοσα βασανα....αλλα ισως ολα γινονται για καποιο λογο.... Σ'ευχαριστω πολυ για τις πολλε-πολλες ευχες!!!;)

Μες την δυσκολια μου νιωθω και καπως τυχερη....γιατι ερχεται καλοκαιρακι και δε θα "κλεινομαι" να μοιρολογαω....:P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκαρλετ, κοριτσι μου, εκλεγα διαβαζοντας την ιστορια σου.αλλα υπαρχει λογος μαλλον που σου δινει τα αντισιλιπτικα ο γιατρος... αχ... ελπιζω,οτι αυτοι οι 6 μηνες θα περασουνε γρηγορα για σενα.δυναμη σου δινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarletaki 30 δen ξερω αν εχουμε ξαναμιλησει .Απο οτι καταλαβα φαινεσαι δυνατη στις δυσκολιες..Το χαμογελο και η υπομονη θα σε βοηθησουν αυτους τους εξι μηνες..που ουτε θα καταλαβεις πως θα περασουν..Ευχομαι οτι καλυτερο απο δω και περα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αδερφόνι Scarletoni με το που διάβασα τον τίτλο του θέματος κατάλαβα αμέσως ποια είναι η "συγγραφέας".

Κορίτσι μου τα έχουμε πει αρκετές φορές, έκανες πολύ καλά που τα ξεκίνησες, γιατί το 15μηνο θα γινόταν 16μηνο, 17μηνο και πάει λέγοντας... Πάντα έτσι, να αντιμετωπίζεις τις δυσκολίες σου με χιούμορ μέσα στη λύπη, με χαμόγελο μέσα στο δάκρυ, με σάτιρα μέσα στη στεναχώρια σου! Μπορεί σωματικά να μην είσαι ακόμα έτοιμη να συλλάβεις για να γίνεις μανούλα, αλλά ψυχικά είσαι! Έχεις τόση αγάπη να δώσεις σε ένα παιδάκι, στο παιδάκι σου, που είναι κρίμα να πάει χαμένη! Ο Θεός θα σε ανταμείψει, διπλά και τριπλά!

Καλή επιτυχία στη θεραπεία σου... και για να μην ξεχνιόμαστε...

Σου εύχομαι σε 6 μήνες από τώρα, να αρχίσει η περίοδος ζαλάδων, ναυτίων (όχι εμετών.. δεν είμαι τόσο κακιά), πρηξιμάτων, να ανεβαίνεις νούμερο σουτιέν κάθε εβδομάδα, συχνοουρίας (να κυκλοφορείς με μία πάπια παραμάσχαλα), καούρων (άουτς, αυτές είναι απαίσιες, αλλά δε με νοιάζει εγώ είχα από την πρώτη μέχρι την τελευταία μέρα, ήπιες, να έχεις κι εσύ.. συμπαράσταση στην αδερφούλα...χαχαχα) και σε 15 μήνες από τώρα να γεννήσεις με πολλούς πολλούς πόνους αλλά και πολλά χαμόγελα! Γιατί αν δεν το πονέσεις δε θα το αγαπήσεις! χαχαχαχα... Όχι για να δεις τι τραβάει μια γυναίκα για να γίνει μάνα!:lol:

(το τελευταίο είναι μία μπούρδα και μισή.. κάτι τέτοια μου λέγανε στο μαιευτήριο οι μανάδες των αλλων γυναικών που γεννούσαμε μαζί, οι οποίες δεν καταλαβαίνανε τίποτα, ενώ εγώ σφάδαζα κι έσκουζα από τον πόνο... όχι δεν τις έβρισα, θυμήθηκα την ανωτερότητά μου :P )

Φιλάκια φιλεναδίτσα μου!

Υ.Γ. Ελπίζω αν όντως έχεις τα δυσάρεστα αυτά συμπτώματα όταν μείνεις έγκυος, από την πολλή σου τη χαρά, να ξεχάσεις το συγκεκριμένο ποστ μου! χαχαχαχα...:woohoo:

Κι άλλο Υ.Γ. Κάνω χιούμορ σε ένα τόσο ευαίσθητο θέμα γιατί ξέρω ότι δε θα το παρεξηγήσεις ε? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet κοριτσάκι μου έτσι μπράβο μην το βάλεις τώρα κάτω.

Διατήρησε το χιούμορ σου, είναι το καλύτερο όπλο.

Όσο για τα χάπια και γω χρειάστηκε να πάρω για κανα δυό μήνες για κύστες

την εποχή που προσπαθούσα να μείνω έγκυος.Καθε μέρα που τα έπερνα σκεφτόμουν "δεν μπορεί κάποιος μου κάνει πλάκα".

Υπομονή το όνειρο σου απέχει μόλις έξι μήνες !!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

Σκεφτομαι...οτι σε...6 (μηνες) + 9 (μηνες) = 15 (μηνες) απο σημερα ισως κραταω στην αγκαλια μου την αγαπη που μοιραζομαι με τον λατρευτουλη μου....κλεισμενη σ'ενα υπεροχο μοσχομυριστο απαλουτσικο μωρουδιακο κορμακι.... και παρηγοριεμαι...:unsure::)

scarlet moy ....... ayth th skepsh na kratas sto myalo soy! Etsi akribws tha ginei! Perimenw pws kai pws th stigmh poy - se 6 akribws mhnes apo twra - tha mas anakoinwseis me to monadiko soy tropo ... poy oles latreyoyme ... oti ena mikro treloscarletaki (e, ligh trela ap'th mamascarlet sigoyra tha parei ;) ) erxetai ston kosmo!

Ta gynofen, den ta kserw....Egw epairna gia kana xrono ta yasmin. Fantazomai ola ta antisyllhptika to idio einai panw katw...Pera apo ena prhksimataki kyriws se koilia kai sththos poy eixa ton prwto mhna poy ta phra de thymamai na me enoxlhse kati allo. De thymamai an kapnizeis, alla thelei ligo prosoxh me to tsigaro...fantazomai ayto tha sto eipe ki o giatros soy.

Se filw :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ...........6 mhnes emeinan mono :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ το βλεπω να ερχεται στο εξαμηνο!!!

Οχι τιποτ'αλλο,εταξα να ερθω και μπουσουλωντας να σε βρω!!!!!

Μην ανησυχεις Αρτζουλα μου γλυκεια!!!

Αφου ετσι πρεπει να γινει θα γινει!!!!!!

Το μπεμπε θελει να βγει καλοκαιρακι!!!!

Ακομη να το καταλαβεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarlet πότε θα περάσουν οι μήνες χαμπάρι δεν θα πάρεις...Σκέψου και το άλλο ρε...έρχεται το καλοκαιράκι , θα κάνουμε τα μπάνια μας...τί την θες καλοκαιριάτικα την κοιλία; Γι' αυτό σου λέω καλύτερα έτσι...απο Οκτώβρη που θα πιάσει σιγά σιγά να δροσίζει θα είναι καλύτερα!!!Έτσι δεν ειναι;:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ!ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!ΖΗΣΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ!ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΣΜΟΝΗ ΕΧΕΙ ΤΗ ΓΛΥΚΑ ΤΗΣ...ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΤΥΧΙΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.ΟΜΩΣ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΞΙΖΕ!ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΑΝΑΒΟΛΗ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...