Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ.... ΣΕ ΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ?


Recommended Posts

Kalimera koritsia mou...

Ax re koritsia mou kai egw eixa dwsei ston kwnstantino mou fresko gala apo 10 minwn,,,

Wmos den itan swsto auto pou ekana...

Tou diousa mia fora to vradu prin paei gia upno...

Wmos koritsia,,,

Den ekane kala ta kaka tou ki etsi stamatisa na tou dinw...

E twra pou einai 13 minwn mallon tha ton ksana dwkimasw me fresko gala...

Kai makari na pane ola kala...

Sas euxwme se oles sas ta kalitera...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμεις μολις κλεισαμε χρονο αρχισαμε το φρεσκο.κι επειδη δεν επεινε αλλο σκονη πριν το χρονο,την εδωσα πρωτα εβαπορε και μετα φρεσκο.απο οσο ξερω πριν κλεισει χρονο δεν κανει το φρεσκο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η κορουλα μου ειναι τωρα 5 ετων. Μεχρι τον 8ο επινε σκονη. Μετα εδωσα το Νeslac μεχρι και τον 17ο μηνα. και μια μερα επειδη ετυχε να μην εχω Νeslac δοκιμασα φρεσκο. Ξετρελαθηκε! ηταν και καλοκαιρι, της το εδωσα λιγο δροσερο και το καταευχαριστηθηκε το μωρο! τωρα απο περυσι της δινω φρεσκο 1.5% για να διατηρει τη σιλουετα της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ ΦΡΕΣΚΟ ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΕΙ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ. ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΤΣΙΚΙΣΙΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ... ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ? ΔΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ανάλογα τον παιδιάτρο κ το παιδάκι.

Εμείς μόλις έγινε ενός έτους ξεκινήσαμε το φρέσκο γάλα, ξεκινήσαμε με Δελτα Advance αλλά τώρα πίνουμε το κανονικό φρέσκο που πίνουμε όλοι μας.

Μάλλον θα πρέπει καλύτερα από όλους να σου πει ο/η παιδίατρός σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweety έγραψε:

ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ ΦΡΕΣΚΟ ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΕΙ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ. ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΤΣΙΚΙΣΙΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ... ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ? ΔΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ?

Exv diabasei οτι το κατσικισιο γαλα μοιαζει περισσοτερο με το ανθρωπινο και ετσι τα συστατικα του αποροφονται καλυτερα απο τον ανθρωπο σε αντιθεση με της αγελαδας

Αλλα ρε παιδια ειναι λιγο μπλιαξ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...