Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΣΕΙΣ..ΟΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ MAMMYLAND..


matakiaefh

Recommended Posts

...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥLAD

ΣΑΣ ΦΙΛΑΩ ΓΛΥΚΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....

ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ......

post-5738-13873934659451_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

matakiaefh ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΠΕΛΑ,,,ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΕΝΑ ...ΔΥΝΑΤΕΣ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ....:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφακι μου.... γλυκο μου κοριτσακι εσυ....!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Ειμαστε και μερικες χιλιαδες μελη εδω μεσα.... αν αρχισουμε να ευχαριστουμε η μια την αλλη...:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εγω παλι σ'ευχαριστω για τη δυναμη και την αισιοδοξια που εκπεμπεις και μας στελενεις κι εμας...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσες φίλες και γνωστες και αν έχουμε, με όσες γυναικες έχουμε την ευκαιρία να μιλησουμε καθημερινα..

το mammyland πραγματικά είναι κάτι διαφορετικό γιατί στηρίζεται σε αυτο που υπογραμμισε η Έφη στο post που έβαλε...

στις ξεχωριστες προσωπικοτητες............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑ!ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ ΣΑΣ,ΔΙΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΓΟΥΡΙ ΜΟΥ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΕΙ ΤΟ ΓΟΥΡΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΓΛΥΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΕΦΑΚΙ.... ολες πρεπει να λεμε ευχαριστω η μια στην αλλη καθε μερα....και παλι δεν θα φτασει για οοοολη αυτη την ευγνομοσυνη που νοιωθουμε η μια για την αλλη..... εγω με τη σειρα μου οφειλω να σας πω οτι βρηκα φιλες στα προσωπα σας....βρηκα ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!!! ειχα ξεχασει οτι υπαρχουν ανθρωποι...και μου αρεσει που το ενοιωσα μαζι σας....ενοιωσα γυναικες που τα δινουν ολα η μια για την αλλη...εκει που κλαιμε,παντα υπαρχει καποια που θα μας κανει να ριξουμε ενα τρελο χαμογελο...και τελικα να πετυχουμε..σε ολα..οχι μονο στην εγκυμοσυνη..ΣΕ ΟΛΑ... ας το καλο,συγκινηθηκα τα σκεφτηκα ολα αυτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...