Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΘΙΟΠΙΣΘΙΑ ΚΛΙΣΗ ΜΗΤΡΑΣ?


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΛΥΚΟΥΛΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ! ΓΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ!! ΕΧΩ ΠΡΟΣΘΙΟΠΙΣΘΙΑ ΚΛΙΣΗ ΜΗΤΡΑΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΑΣΗ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπινουλα μου γλυκια..εχω ακουσει για προσθια ή για οπισθια κλιση..προσθιοπισθια δεν εχω ξανακουσει!!!

αναλυσαν τα κοριτσια κ εγω οτι δεν παιζει ρολο η σταση στη συλληψη..παρολαυτα μερικοι γιατροι προτεινουν στην προσθια μητρα σταση ..κλασσικη..κ στην οπισθια ..μπρουμυτα:blush: :blush:

διαβασε το θεμα αν παιζει ρολο η σταση!

πολλα φιλακια..περιμενω κ γω να δω αποψεις για το προσθιοπισθια γιατι δεν το χω ξανακουσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΛΕΕΙ ΜΗΤΡΙΚΗ ΚΟΙΛΟΤΗΤΑ ΣΕ ΠΡΟΣΘΙΟΠΙΣΘΙΑ ΚΛΙΣΗ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.....ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΦΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ!!!!!! ΧΑ ΧΑ ΧΑ :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΑΥΤΟ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΛΕΕΙ ΜΗΤΡΙΚΗ ΚΟΙΛΟΤΗΤΑ ΣΕ ΠΡΟΣΘΙΟΠΙΣΘΙΑ ΚΛΙΣΗ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.....ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΦΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ!!!!!! ΧΑ ΧΑ ΧΑ :blink:

rubela mou vgazis poli thetiki energia giro sou thelo na pistevo pos kapia stigmi kati tha gini exis tis efxes mou mesa apo tin kardia mou.distixos den ksero kati gia to provlima sou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως ρε παιδια ..πολυ παραξενο ακουγεται..πώς ειναι δυνατον να ειναι και προσθιο- και οπισθιο-..προσπαθω να το φανταστω μα δεν τα καταφερνω.........

Τον γιατρο τον ρωτησες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΛΥΚΟΥΛΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ! ΓΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ!! ΕΧΩ ΠΡΟΣΘΙΟΠΙΣΘΙΑ ΚΛΙΣΗ ΜΗΤΡΑΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΑΣΗ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ? :blink:

RUBELA...κουκλα μου...

Απο οσο ξερω απο οτι μου ειπε η γιατρος μου καλη μου και εγω εχω τετοιο ...αχ! Και απο την μητρα την μονοκερο εχω και μια χαρα παιδακι εβγαλα...(ολα σε μενα ειναι...):laugh: :laugh:

Οσο για την μητρα δεν υπαρχει προβλημα η σταση ειναι μαλλον θεμα...ορεξεων:blush: .Αυτο που ξερω ειναι οτι δεν "κρυωνεις"ευκολα που λεμε και εχεις ευκολο τοκετο.Εγω γεννησα μεσα σε 5 ωρες για πρωταρα κατι που ολοι το σχολιασαν μεσα στην γεννα μου (μαιες κτλ).

Να σου πω την αληθεια ...ο αντρας μου ξερει καλυτερα πως τα καταφερε...ο ατιμος!!!Λες να τον ρωτησω και να σου πω?:P

Α!! Επισης οταν περιμενα περιοδο (ακομα δεν εχω γιατι εχει 40 μερες που γεννησα) ενιωθα πονο στο εντερο και κατα την εγκυμοσυνη το ιδιο...Δεν το συζηταω για το οταν με πιασανε πονοι...το ιδιο ειχα.

Πονοι απο εντερο που κατεληξανε σε οδυνες.

Ειναι κατι απολυτα θεμιτο...ΑΛΗΧΕΙΑΑΑΑ!!!! (που λεω οταν θελω να κανω ναζια!!!) ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΑΥΤΟ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΛΕΕΙ ΜΗΤΡΙΚΗ ΚΟΙΛΟΤΗΤΑ ΣΕ ΠΡΟΣΘΙΟΠΙΣΘΙΑ ΚΛΙΣΗ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.....ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΦΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ!!!!!! ΧΑ ΧΑ ΧΑ :blink:

ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ??????:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΙΩ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΦΑ! ΝΑ ΧΕΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ Η ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ!!!ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ? ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΦΤΑΝΕΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΦΤΑΝΕΤΕ............... :P :P :P ΕΙΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΧΙ ΧΙ ΧΙ ΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΑΝΝΙΩ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΦΑ! ΝΑ ΧΕΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ Η ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ!!!ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ? ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΦΤΑΝΕΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΦΤΑΝΕΤΕ............... :P :P :P ΕΙΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΧΙ ΧΙ ΧΙ ΧΙ

Κοριτσακι εχω και θα την βγαλουμε Αλεξανδρα!!!

Αντε και εσυ οτι επιθυμεις πουλακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ!!:laugh:

Α ΞΕΧΑΣΑ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ?

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.....:P :P :P ΧΙ ΧΙ ΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia sou kouklara.simera piga sto giatro mou kai mou edose vitamines pou efere apo to exoteriko(den kikloforoun edo)kanoun pio pola kai pio gera oaria.thimithika tin kouventa pou kaname kai ipa na se enimeroso kanoun 15€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΚΑΛΕ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΗΝ ΜΕΝΑ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ....ΧΙ ΧΙ ΧΙ

ΤΑ ΕΦΕΡΑ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ ΜΕΣΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΑ 4 ΚΟΥΤΙΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΜΕ 180 ΚΑΨΟΥΛΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 45 ΕΥΡΩ ΟΛΑ ΜΑΖΙ.....ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΩΑ....

(ΠΡΟΩΡΗ ΩΟΘΙΚΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ)Η ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΟΩΡΗ ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ....ΜΠΕΣ ΣΤΟ

WWW.NEOGENESIS.GR NA ΔΕΙΣ! ΕΧΕΙ ΑΡΘΡΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ DHEA...ΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...