Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΒΕΡ Νο2!!!!!!!


lovie

Recommended Posts

Ουτε καταλαβα πως περασε η ωρα σημερα.....

Μαμα Μελινα επρεπε να στην αφησω να μου τη φερεις στην επομενη συναντηση την μπουμπου!!!

:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Κοριτσια μου ειστε πολυ γλυκιες!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑ και μην ξεχνιομαστε Ελλαδα-Σοφια που ησουν οεο??????????

Θουλη απουσια μεγαλη εφαγες σημερα φιλεναδα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kala koritsia eiste oles ma oles omos koukles... kale natassa;;; ti ntarntanomoro eisai esy;;; ftou sou koukla mou... kala esy hbonh de ginetai kate fora k poio omorfh... ti kaneis kale;;;; alla profanos eisai kalos omorfos k ekpempei h omorfia ths psixhs sou..koritsia sas efxomai kales giortes k me to kalo h nea sas synanthsh...filaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες οι θεσσαλονικιες!!!!!!

α ρε τι κοριτσια εχει το mammy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα και τι μωρα!!!!!!!!!!!!κουκλια για ρουφηγμα ειναι υβοννη αντε βρε τι καθεσαι?? σου πανε τα μωρα οπως και της βανιας μας χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia eiste oles glikitates!!!!!!!!!!!!!!!kala ubonitsa gia akoma mia fora exw meinei me to stoma anoixto............ti eisai esi bre paidi mou!!!!!!!!!!!kala ta mwrakia einai glikitata na ta xaireste/.....sia24.....eisai kouklitsa zwgrafisti!!!!!!!!!!koritsakia mprabo!!!!!zileuoume alla ti na kanoume

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια περάσαμε πολύ ωραία!!!!να το επαναλάβουμε σύντομα....η αλήθεια είναι οτι είμαστε όλες μας θεές!!!!χαχαχαχαχα

αλλά πραγματικά τα ζουζουνάκια κλέψανε την παράσταση!!!!τι να πρωτοπώ;;για την μικρή μάγδα με την αδυναμία στη σοκολάτα...κούκλα και πραγματικά ίδια η μαμά της!!!

όσο για τα νινάκια της παρέας ήταν θεϊκά!!!!και τα δύο ήταν για ρούφηγμα!!!!

και πραγματικά αναπτύχθηκε ένα δέσιμο ανάμεσα σε μένα και στον γιό της βενετίας αλλά δεν το λέω στον άντρα μου γιατί θα ζηλέψει!!!!χαχαχαχαχαχα

φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελαρες καλημερα!Χαιρομαι που περασατε τοσο ωραια!!!Και τι μωρα ειναι αυτα????Κουκλακια πραγματικα!Μηπως να κανετε κανα συμπεθεριο με τα δυο μικρα?Φανταζομαι τι θα βγει απ'την "ενωση" :P :P !!!

Περιμενα φωτο απ'το 4ο μωρο της παρεας!!!Την κοιλιτσα της Σιας!!!!:laugh:

Ελπιζω να σας δω κι εγω καποια στιγμη απο κοντα!Θα κανουμε μια συναντηση κεντρικα ή δυτικα και για μας που δεν βολευει εεε??

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κορίτσια... είμαι αδικαιολόγητη. 2η απουσία!!!!

Ελπίζω στην 3η να έρθω...

Είναι που μένω στην άλλη άκρη από το cosmos.

Είστε κουκλάρες και τα μωρά σας μοντελάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasoudi έγραψε:

η μαμα veni με τον γιο εν ωρα εργασιας:P:side: :side: μα πολυ μαλλι λεμεεεε!!!! DSC01393.JPG

veni eisai koukla...krima pou de se gnorisa...ri epomeni fora....xaxax

kala o mikros teleios...glikas milame..kale ti malli einai ayto?????

opos leei k i natassa gia diafimisei gia sampouan eiste...:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasoudi έγραψε:

anastasoudi έγραψε:

και παλι η υβοννη με τα μωρααααααα!!!! DSC01403.JPG[/quote:g9isv8a1]

i mikri sou glika einai panemorfi sto ksanaleo..tha tin xaseis nori...xaxa

melinaki de kses poso sou pane ta mora....ase pou k esi eisia koukla...

alitheia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasoudi έγραψε:

απο αριστερα vasomits,mariah kai sia24!!!! DSC01404.JPG

maraki sinilthes me tin gripi...i de thimamai ti itan?:blush: :blush:

vasomits, sia 24, k anastasoudi elpizo tin epomeni fora an sas gnoriso...

de ksexasa kamia e?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα καλε τωρα ανοιξα το pc κι εσεις ηδη γεμισατε 7 σελιδες.:laugh:

μου λειψατε ηδη κοριτσακια!:P

περασαμε ΤΕΛΕΙΑ .δεν ηθελα να φυγω .λιγο ακομη και ο γιος μου θα ειχε ξεκανει τη μαμα μου απο τη γκρινια...εχθες βρηκε να βγαλει δοντι:blink:

λια μας την εκανες εεεεε???????την επομενη φορα δε δικαιολογουνται οι απουσιες απο καμια.στην ιδια ταξη για να μαθετε...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε ρε κοριτσια???:blink:

Πότε προλάβατε και γεμίσατε 7 σελίδες???:ohmy:

Καλά δεν παιζόμαστε...μιλάμε για πολύ τρέλλα!!!!!!:silly:

Περάσαμε καταπληκτικά.Είναι πολυ ωραία η αισθηση που αφήνουν αυτές οι συναντήσεις πάντως... τόσο γλυκιά, τόσο ζεστή, τόσο φωτεινή...:):)

Μου άρεσε παρα πού που γνωριστήκαμε κι αλλες Θεσσαλονικιές;) , όσο για τις παλιες ήταν να συνεχίζαμε το καφεδάκι μας απο εκεί που το αφήσαμε πριν 2 εβδομάδες.

Καλά μιλάμε εχω εξτασιαστει που κάνω καινουριες φίλες...μάλλον χαζεψα λόγω ηλικίας:blink: :silly: :lol: Ελα Σκαρλετ ορμααααααααα :P :laugh:

εννοειται οτι την παρασταση εκλεψαν τα μωρουδέλια!!!!!:kiss: :kiss:

Οσο γι αυτές που θαμπώθηκαν από την ομορφιά της κορης μου, τις ευχαριστώ, αλλά παρακαλούνται στον επόμενο καφέ να κυνηγάνε αυτές τη Μαγδα ως απόδειξη του θαυμασμού τους για να μπορέσει και η καημένη μανούλα να απολαυσει το καφεδάκι της. :whistle:B):lol:

Κοριτσάκια απο την προηγούμενη συναντηση που δεν ήρθατε ειλικρινα μας λείψατε και σας περιμέναμε να σκασετε μύτη...Μη μας το ξανακανετε έτσι??:ohmy:

Φιλάκια πολλά πολλά και ελπίζω να ξαναβρεθούμε οσο γίνεται πιο σύντομα.:)

:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τελειες οι φωτογραφιες..Γυκα η μαγδουλα σου φοβερη..lovie kai veni τα μωρακια σας πολυ ομορφα .Yβοννη σου πανε πολυ τα μωρα ξανασκεψου το .Η SIA24 ειναι εγκυουλα? Μαρια ,Βασω, και Νατασα επισης κουκλες.. Ποσο στενοχωρεθηκα που δεν ηρθα...Την επομενη συναντηση παντως δεν θα τη χασω...Ευχομαι να στε γερες και να χαιρεστε τα παιδακια σας..ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasoudi έγραψε:

και τελοςςςςςςςς απολαυστε!!!!:laugh: B):cheer: :silly: :woohoo: :blink:DSC01426.JPG

Καλε τι ψυχουλα ειναι αυτη; τι ψυχουλακι; τρελλαινομαι...!!!:silly:

Κοριτσια ειστε ολες κουκλες... μπραβο στις Θεσσαλονικες... ;)

Υβοννη γιατι σε ειχα για ξανθια εσενα; :blink:

Αντε κοριτσια την επομενη φορα να κανονισουμε ιδια ωρα συναντηση για να μιλησουμε μεσω msn με καμερα...χιχιχι... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο σε ολες!

Αυτο ειναι εξοδος για ματιασμα!

Τι να πω? Τα μωρα ολα τελεια-οι μαμαδες κουκλες...

Η εγκυουλα της παρεας κουκλιτσα!

Η Θεσσαλονικη πηρε bonus χαρας!!!!

Νατασσα η γλυκα σου ειναι πολυ καλη!!!

Μου θυμιζει την Αλεξανδρα μου!!!!

Ο αντρας της παρεας ε?

Μαλλι οχι αστεια!!!!

Ειδα τις φωτογραφιες με πολυ προσοχη!!!!

Αντε και ....τον αλλο μηνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι να πρωτοπω???

Θα σχολιαζω μια μια τις φωτο οπως εμφανιζονται...:P

σελ 4:

συνεχιζουμε η γλυκα με την κορακλα της,ειναι ολοιδιεςςςς!!!!!

Μολις το ακουσε αυτο....η ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Μαγδα....εκρυψε το παιδακι το προσωπακι του με απογνωση...!!!:blink::S:P :laugh:

η μαμα veni με τον γιο εν ωρα εργασιας :side: μα πολυ μαλλι λεμεεεε!!!!

Ηθικο διδαγμα...."Η δουλεια της μανας δε σταματαει ποτε"!!!:dry::lol:

Μαμα Veni=κουκλα!!! Γιος Veni's= super κουκλος!!!! Με τους ρυθμους που παει το μαλλι του...τον βλεπω στα 5 του (νηπιαγωγειο) να ακουει το "χαρωπα τα δυο μου χερια τα χτυπω" και να το χορευει με headbacking style...:laugh: (τρελοροκας λεμεεεεε...χαχαχαχα)

μαμα veni με τον γιο και μαμα lovie με την κορη!!!!!!!τρελλα :woohoo:

Κουκλες μαμαδες....με πανεμορφα μωρα!!!

εγω με την μικρη μαγδουλα και η υβοννη με τα μπουμπουκια!!!τα ξεζουμισε σας λεωωωωω!!!!!

Ειδες που το παιδι (Η Μαγδουλα τωρα ποζαρει χαρουμενη??? Μονο εγω το προσεξα θελετε να μου πειτε???:unsure: :laugh: )

anastasoudi εισαι κι εσυ μια ξανθουλα κουκλιτσα!!!!!:woohoo:

Καλα η Υβοννη ειναι χαμενη στον κοσμο....του "Προδερμ"...:laugh:

Καλα ρε Υβοννακι...θα μας τρελλανεις???? Τι στο καλο.... Ολες πανε ενα κομμωτηριο πριν ερθουν.... εσυ πας σε πλαστικο???:silly: :P

Πως γινεται καθε φορα να "μικραινεις"?????? (Κοριτσια να δειτε που απειλει οτι ή θα της κανουν Photoshop στις δικες της φωτο ή θα τον κλεισει τον..."καφενε"....χαχαχαχαχχα)

απο αριστερα vasomits,mariah kai sia24!!!!

Κουκλες και πολυ γλυκες και οι τρεις!!!!:woohoo:

και ξανα η υβοννη με τα ακροβατικα

Ασε κατω το ξενο παιδι καλεεεεε Αμα θες να κανεις "αεροπλανικα".... καντα στον αντρα σου να κανεις δικο σου....:P :laugh: :laugh: :laugh:

σελ 5:

λοιπον αυτη η φωτο ειναι αφιερωμενη απο την γλυκα για την scarlet30!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Α!! την ΜΠΑΜΠΕΣΑ!!!!:ohmy: Το ηξερα οτι ειναι εξυπνη αλλα δεν περιμενα οτι θα σκεφτοταν κατι τετοιο....

Εκανε αφιερωση για να μου "κλεισει" το στομα....Σου λεει "θα την ριξω στο φιλοτιμο....ασε που δε θα σχολιασει γιατι ειναι και οι αλλες μαζι στη φωτο...." Απαπαπα!!! Τελικα Γλυκα εισαι ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Δε θα ελεγα ομως κατι κακο ετσι κι αλλιως.... Ακομα κι ΕΣΥ δειχνεις κουκλα σ'αυτη τη φωτο!!!!! (ειναι απ αυτες τις Υβοννης που ειχε απειλησει για επεξεργασια....και μαζι με τον βασιλικο ποτιστηκε και η γλαστρα??? :P :P :P :P )

mama lovie με την κορακλααααα!!!!!!

Νατασουλι εισαι ΤΡΕΛΑ!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: Καλε εισαι μικρουλακι πολυ!!!! Ενα μωρο...που εκανε μωρο....

Καλα η μπουμπουκιτσα σου ειναι ΥΠΕΡΟΧΗ!!! Τρελλαινομαι με τα γαντακια (μποξ..:P ) Ειναι ΚΟΥΚΛΑ η ροζουλα σου!!! Να την χαιρεσαι!!

Και να σας χαιρεται και τις δυο ο...μπαμπας...;)

sia24 με τον γιο της veni αγκαλιτσα!!!!

siaki(24) μοιαζεις...με την Μονικα Μπελουτσι...!!!!!:woohoo:

Κοιταξτε που εχει "καρφωθει" ο μικρος της Veni....:blush: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ο γιος της veni μετα την αγκαλιτσα με την sia24:silly: :silly:

E! βεβαια το παιδι!!!! Μολις εζησε τον πρωτο του...οργασμο...:blink: :silly: :blush::P;) :laugh: :laugh: :laugh:

και τελοςςςςςςςς απολαυστε!!!!

ΨΥΧΗ ΜΟΥ!!!!! Μετα απο τοσες κακιες που ειπα για Υβοννη και Γλυκα... καλα κανατε και με κανατε λιωμα... Μου αξιζε!!:laugh:

Καρδουλα μου γλυκια.... :laugh: Νατασουλα μου εισαι ΠΟΛΥ τυχερη!!;)

Κοριτσακια μου....ευχαριστουμε για τις φωτο... Να ειστε παντα καλα να βρισκεστε.... να μας δινετε "τροφη" για δηλητηριωδη σχολια...

:evil: :evil::laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Υ.Γ: Μαρθουλα....ποια Αθηνα?? Τωρα???? Εδω και 1,5 χρονο εγινα Κορφιατισσα.... ψυχη τσι ψυχης μου ;) :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζηηηηηηηηηηηηηηηηη να σε δω και θα αρχισω τις κωλοτουμπες!!!!!!

Δεν παιρνεις το καραβακι λεω εγω και μετα το κτελ (λεμε τωρα)

και να ερθεις κατα δω μερια!!!!!

Τι ειναι βρε η Θεσσαλονικη απο την Κερκυρα 2 τσιγαρα (αντε βαρια βαρια 3 ) δρομος....

Να οργανωσουμε και μεις την επομενη συναντηση και να εχουμε guest εμφανιση.........

Ε?Ε?Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασακι....

εσυ εχεις υποσχεθει κατι.... μπουσουλωντας ειπες θα ερθεις Κερκυρα-απο Εγνατια-....

(αν κανω μπεμπεκι...) οποτε.... στο ετοιμαζω....για να κανεις κι εσυ διακοπουλες στο νησι...:P :laugh: :laugh:

Το καλοκαιρι ισως και να σας κανω καμια εκπληξη...;)

Αληθεια ρε μικρουλα...ποσο χρ εισαι????:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααχχχχχχ τωρα ειδα την απαντηση σου scarletoni....

Ειμαι 83.....

Βαθια γεραματα....

Εχω και αυτα τα αρθροιτικα μου...

Τι να την κανεις τετοια ζωη????

23 ειμαι!Τα εκλεισα τον Ιανουαριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariah έγραψε:

λια μας την εκανες εεεεε???????την επομενη φορα δε δικαιολογουνται οι απουσιες απο καμια.στην ιδια ταξη για να μαθετε...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...