Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΞΑΝΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?


ioanna32

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΜΕΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ.Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 26-28ΗΜΕΡΕΣ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ 12/3 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 8/4 ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΤΗΝ 27ΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΔΕΙΞΕ ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΞΑΝΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΖΑΛΑΔΕΣ,ΚΑΟΥΡΕΣ,ΠΡΥΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΥΠΝΗΛΙΑ,ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΕΧΤΕΣ ΗΤΑΝ 37,2 ΕΝΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΕΤΡΗΘΗΚΑ ΗΤΑΝ 36,7,ΜΗΠΟΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι δεν πας να κάνεις μια χοριακή αυριο πρωι- πρωι γιατι με τα τεστ την εχουν πατήσει πολλές και στεναχωριόνται άδικα ενώ είναι έγκυοι.....

Αντε και πες μας τα νεα σου.... που πιστευω να ειναι +. περιμένουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα μου δεν ειμαι γιατρος βεβαια αλαλ τελειως εμπειρικα κ απο αυτα πο συζηταμε εδω με τα κοριτσια κ τις διαφορες περιπτωσεις,μηπως ειταν σαν την περιπτωση της maniamounias;;βιοχημικη αποβολη;;;τι να πω αγαπη μου;;;παρε καλυτερα το γιατρο σου κοριτσακι μου...δεν ξερεις καμια φορα τι μπορει να συμβαινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI ME ΠΡΩΙΝΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΓΥΡΩ ΣΤΗΣ 3 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΥΤΕΡΩ ΥΠΟΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ! ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΥΡΩ ΣΤΗΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ.ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΜΑ ΠΕΦΤΗ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioanna32 έγραψε:

ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ.ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΜΑ ΠΕΦΤΗ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ:(

Ιωαννα μου και να σου ερθει μην απογοητευεσαι καμαρι μου...και εγω την απογοητευση εφαγα παλι κ ειχα τοσα συμπτωματα...μην δινεις σημασια στα συμπτωματα ουτε κ στα τεστ....το μονο που σου δειχνει οτι μπορει να εισαι εγκυος ειναι η καθυστερηση κ η β χοριακη...κανε υπομονη κ πηγαινε την τριτη οπως σου ειπε ο γιατρος σου κ κανε...μακαρι μεσα απο την καρδια μου να ειναι θετικη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ! ΕΩΣ ΤΟΤΕ ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΕΧΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με όλα τα κορίτσια ... κάνε ότι σου είπε ο γιατρός σου ... πήγαινε για εξέταση χοριακής.

Ακόμα και αν το αποτέλεσμα δεν είναι το επιθυμιτό μην το βάλεις κάτω ... είναι μία εμπειρία που ειλικρινά αξίζει όλη την προσπάθεια.

Φιλιά πολλά και ότι θες εμείς είμαστε εδώ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΩΜΑΣΤΗ:( ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ:angry: ΘΑ ΠΑΛΕΨΩ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κρίμα Ιωάννα .. Μην το βάζεις, όμως, κάτω ...κράτα γερά και δεν ξέρεις μπορεί τον επόμενο μήνα να πετύχεις τον στόχο σου!!! Σου έυχομαι καλή επιτυχία !!! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΞΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΘΑΡΗ.ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioanna δεν ειναι κακο η σταγονα! μπορει να ειναι και καλο. συνεχιζεις να εχεις τα συμπτωματα?? ποσο καιρο προσπαθεις για νινακι??? υπομονη,μπορει να εισαι σε καλο δρομο!!! αυτος ο μηνας ηταν καλος για πολλα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑΙ.ΒΑΣΙΚΑ Η ΣΤΑΓΟΝΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΣ ΣΑΝ ΞΕΡΑΜΕΝΟ ΑΙΜΑ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΠΕΡΙΣΗ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΛΗΝΔΡΟΜΗΣΕ ΣΤΟ 3ΜΗΝΑ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 5 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρε συ δεν σιχαινομαστε εμεις μη φοβασαι!!! καλο μου ακουγεται εμενα αυτο!!!! που ειναι μια μαμα να μας πει????? ελα μαμαδες ξυπνηστε να μας δωσετε τα φωτα σας!!!!!!!!! εγω παντως καλο το βρισκω το λιγο αιματακι...!!! τρεχα για χωριακη!!! πηγενε τη δευτερα!!!μη καθεσαι να περιμενεις την τριτη! σε 3 ωριτσες το πολυ θα εχεις το αποτελεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΤΕ.ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΑΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΘΑΡΗ.ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως νοιωθεις εσυ καλυτερα! εγω δεν θα αντεχα..θα πηγενα δευτερα στις 7.30 που ανοιγουν τα μικροβιολογικα για χοριακη!!! μολις πας στο γιατρο και εχεις τα ευχριστα,τρεχα στο μαμμυλαντ να μας τα πεις ε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού σου βγήκε θετικό, έστω και αχνό, πιστεύω πως όντως είναι θετικό, εκτός κι αν είχες προσφάτως κάνει ενεσούλα χοριακής. Σε αυτήν την περίπτωση, πρέπει να περάσει μια εβδομάδα απο απο τη λήψη της χοριακής και μετα να γινει η εξεταση αιματος. Εύχομαι να εισαι μελλουσα μαμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα ευχομαι να εχεις ευχαριστα αποτελεσματα και η σταγονιτσα.... να ειναι απο τις..."καλες"....;)

Ηθελα να ρωτησω κι εγω κατι.... Οταν πεφτει η θερμοκρασια....υποδηλωνεται οτι ερχεται η περιοδος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΩ ΑΣΧΗΜΑ ΝΕΑ.ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΙΜΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.ΜΑΛΛΟΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΑΠΟΒΟΛΛΗ ΕΙΝΑΙ.:( ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΗΧΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΑΤΕ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΜΑΔΕΣ!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...