Μετάβαση σε περιεχόμενο

μπλουζάκια mamyland


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.... χτες στο τσατ κάποια κοπέλα (δυστυχώς δεν θυμαμε ποια..) ρώτησε για τα μπλουζάκια mamyland...

Επειδή το βρίσκω καταπληκτική ιδέα ανοίγω αυτό το θέμα ώστε να μαζευτούμε όσες ενδιαφερόμαστε- να δούμε πόσες μαζευόμαστε- και να το οργανώσουμε....

Λοιπόν η λίστα ξεκινάει..... (όπως στο ποτε περιμένεις περίοδο...)

1. xristina33

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristina33 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια.... χτες στο τσατ κάποια κοπέλα (δυστυχώς δεν θυμαμε ποια..) ρώτησε για τα μπλουζάκια mamyland...

Επειδή το βρίσκω καταπληκτική ιδέα ανοίγω αυτό το θέμα ώστε να μαζευτούμε όσες ενδιαφερόμαστε- να δούμε πόσες μαζευόμαστε- και να το οργανώσουμε....

Λοιπόν η λίστα ξεκινάει..... (όπως στο ποτε περιμένεις περίοδο...)

1. xristina33

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Είχαμε μιλήσει για μπλουζάκια και στις συναντήσεις μας!Έτσι λοιπόν πήρα την πρωτοβουλία να ενημερώσω την admin(Λενα) και να την ρωτήσω σχετικά με το θέμα του σήματος. Η απάντηση ήταν θετική και την ευχαριστούμε γι αυτό!H sweetmmammy έχει κάποιον γνωστό και προσφέρθηκε να βοηθήσει, οπότε θα αναλάβει εκείνη να μας δώσει πληροφορίες. Σήμερα που είναι η συνάντηση θα το συζητήσουμε και θα σας ενημερώσουμε!Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το ειπα το ειχα προτεινει και στα κοριτσια σητν προηγουμενη συναντηση και με τα ονοματα μας μπροστα σαν να πηγαινουμε πενταημερη

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω και γώ!!!

ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!

Και να εχουν και έντονα χρώματα...

αλλά αυτό δε ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό, γιατί απ ότι γνωρίζω τα χρωματιστά μπλουζάκια κοστίζουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΘΑ ΤΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΟ ΧΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristina33 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια.... χτες στο τσατ κάποια κοπέλα (δυστυχώς δεν θυμαμε ποια..) ρώτησε για τα μπλουζάκια mamyland...

Επειδή το βρίσκω καταπληκτική ιδέα ανοίγω αυτό το θέμα ώστε να μαζευτούμε όσες ενδιαφερόμαστε- να δούμε πόσες μαζευόμαστε- και να το οργανώσουμε....

Λοιπόν η λίστα ξεκινάει..... (όπως στο ποτε περιμένεις περίοδο...)

1. xristina33

Κ ΓΩ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩ....

2...katerina...

Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΟΛΑ ΟΚ.....ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤ!

ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ Η SWEETMAMMY ΣΥΝΤΟΜΑ!

ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΤΟ ΨΕΥΔΟΝΥΜΟ ΤΗΣ! ΟΥΑΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοριτσια θα παρω να ρωτησω καποια πραγματα για να μαθω περισσοτερες λεπτομερειες, τωρα που τα συζητησαμε και με τα κοριτσια, και θα ανοιξω συντομα νεο θεμα για συμμετοχες... ενα κακο μονο εχει η ιστορια... ειπαμε εμεις απο Αθηνα να φτιαξουμε για εμας γιατι θα ειναι λιγο δυσκολη η αποστολη τους και δεν συμφερει κιολας τα κοριτσια που μενουν π.χ. Θεσσαλονικη να πληρωσουν και μεταφορικα... καλυτερα να οργανωθειτε μεταξυ σας για να σας ερθει και πιο φθηνα... αν εχετε να μου προτεινετε κατι πολυ ευχαριστως να το συζητησουμε... πολλα φιλακια και εις αναμονην...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται οτι θελω κ εγώ .....IRENE KANTE....

πω πω ..μου θυμίζει πενταήμερη...αχ κ οποτε βρισκόμαστε θα τις φοράμε...τελεια θα ειναι....γελιο θα εχει...

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Λοιπον κοριτσια θα παρω να ρωτησω καποια πραγματα για να μαθω περισσοτερες λεπτομερειες, τωρα που τα συζητησαμε και με τα κοριτσια, και θα ανοιξω συντομα νεο θεμα για συμμετοχες... ενα κακο μονο εχει η ιστορια... ειπαμε εμεις απο Αθηνα να φτιαξουμε για εμας γιατι θα ειναι λιγο δυσκολη η αποστολη τους και δεν συμφερει κιολας τα κοριτσια που μενουν π.χ. Θεσσαλονικη να πληρωσουν και μεταφορικα... καλυτερα να οργανωθειτε μεταξυ σας για να σας ερθει και πιο φθηνα... αν εχετε να μου προτεινετε κατι πολυ ευχαριστως να το συζητησουμε... πολλα φιλακια και εις αναμονην...:kiss: :kiss: :kiss:[/quote λοιπον εννοειτε οπως σου ειπα και απο κοντα οτι ενδιαφερομαι και εγω θελω οποσδηποτε .Μαθε λπτομερεις και τα λεμε .
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou thelw ki egw...

Valte me kai mena stin lista...

{{{Wmos kapia tha prepei na mou tin stilei stin kupro...}}}

Tha plirosw osa xreiastei...

Ta filia mou agapes mou...

Kai o theoullis mazi mas pantote...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα θελω κι εγω αλλα μενω στην καβαλα. πως να το κανονισουμε ωστε κι εμεις που δεν μενουμε αθηνα να μπορεσουμε να αποκτησουμε το μπλουζακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον... κοριτσια... επειδη βλεπω οτι ολες θελετε μπλουζακι, κι'επειδη ειναι κριμα να φτιαξουμε εμεις εδω στην Αθηνα μονο για μας, και επειδη σιγουρα θα μπλεχτουμε με τα νουμερα, τα χρωματα (γιατι καποια κοριτσια θελανε χρωματιστα μπλουζακια), την ποιοτητα και με την αποστολη τους σκεφτηκα και εναν αλλο τροπο πιο οικονομικο και πιο σιγουρο... εγω εφτιαξα ειδη ενα μπλουζακι με σιδεροτυπο και το φορεσα και στην συναντηση της Κυριακης (θα το δειτε στο θεμα: 4η συναντηση στην Αθηνα). Αγορασα ενα μπλουζακι της αρεσκειας μου, αγορασα και το σιδεροτυπο απο ενα χαρτοπωλειο, εκτυπωσα το logo στο σιδερωτυπο και μετα το σιδερωσα πανω στο μπλουζακι και... ετοιμο... αν θελετε να το κανουμε ετσι για την εξυπηρετηση ολων μπορουμε να ανεβασουμε στο site το logo, ωστε η καθε κοπελα να μπορει να το εκτυπωσει... οποιες δεν εχουν εκτυπωτη μπορουν απλα να το αντιγραψουν σε ανα cd και να το δωσουν εξω για εκτυπωση... ειναι πολυ απλο και δεν θα χρειαζεται να περιμενετε και πολυ... Σκεφτητε το και πειτε μου...

Δημητρα αν εχεις καμια φωτογραφια που να φαινεται καλα το μπλουζακι μου στη συναντηση βαλ'τη σε παρακαλω να τη δουν και τα κοριτσια... σ'ευχαριστω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...