Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ?


Recommended Posts

ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΨΩΝΙΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΠΟ ΤΟ MYTOYS ΚΑΙ ΤΟ KIDSCOMFORT ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Η CSIG KAI MOY ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ.ΕΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΑ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑi.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω κάνει πολλές φορές αγορές απ το νετ, αλλά σε άλλα πράγματα, δηλ άσχετα με εγκυμοσύνη.

Συνήθως στους όρους της παραγγελίας αναφέρουν το τρόπο-κόστος και πόσες μέρες κάνει η παραγγελία να σου έρ8ει, κα8ώς αναφέρουν τρόπους πληρωμής και έξοδα μεταφοράς αν είσαι εκτός ή ενός Αθηνών.

Στην ολοκλήρωση της παραγγελίας σου αναφέρουν το ακριβές ποσό και σου στέλνουν και μαιλ με τη παραγγελία σου, κάτι σαν απόδειξη δηλαδή. Η αποστολή συνήθως γίνεται με κούριερ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα να δεις αγορες απο ιντερνετ εχω κανει πολλες αλλα οχι σε βρεφικα ειδη απο οσο ειδα στην τελικη το μαλλι σου πηγαινει πολυ πιο ακριβα σε αυτα τα ειδη και αυτο γιατι φερνουν μονο επωνυμα για να σου δειξουν

Ενω εκανα ερευνα αγορας και απο το ιντερνετ ειδα οτι δεν με συμφερει τελικα γιατι εκτος απο τις τιμες που σε ενα καταστημα βρεφικων μπορεις να ρωτησεις και να δεις και την ποιοτητα εχουν και αλλες μαρκες προιοντων και δεν πληρωνεις τα μαλλια τις κεφαλης σου

Παραδειγμα ο φθηνοτερος μαρσιπος που βρηκα μεσω ιντερνετ αρχιζει απο 50 ευρο και δεν μπορεις να δεις και την ποιοτητα στο καταστημα που πηγα της πολη μου και εκει που μενω ειναι και επαρχια και εχει μονο ενα μαγαζι με παιδικα κρεβατακια και μαρσιπους και καροτσια ειδα μαρσιπο απο 29 και η ποιοτητα ελαχιστα διαφερει απο εναν αλλο που ειδα στα 70 επωνυμο επισης στα καροτσια μπορεις να δεις αν σε βολευει το συστημα για να βγαζεις το μωρο βολτα τι εχτρα εχει αν σου κανει το υφασμα η δεν ξερω και εγω τι αλλο

Οποτε κανε μια βολτα σε ολα τα μαγαζια με βρεφικα ειδη που γνωριζεις και δες τιμες και ποιοτητες πριν αγορασεις κατι απο ιντερνετ να κανεις και την βολτα σου να πιεις τονκαφε σου και να χαλαρωσεις

Σε αλλα προιοντα οπως κινητα τηλεφωνα συμφερει μπορει να βρεις και 20% με 30% πιο χαμηλες τιμες ενα κινητο που απο τον γερμανο θα στο κατσει 300 με μονο αξεσουαρ το σταθερο φορτιστη απο το e-shop παραδειγμα τα βρισκεις 250 και με ακουστικα και φορτιστη αυτοκινητου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula έγραψε:

ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΨΩΝΙΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΠΟ ΤΟ MYTOYS ΚΑΙ ΤΟ KIDSCOMFORT ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Η CSIG KAI MOY ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ.ΕΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΑ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑi.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Λοιπόν έρχονται το πολύ σε 5 ημέρες, όσο για τα έξοδα αποστολής συνήθως όταν φτάσεις στην διαδικασία του τελικού ποσού πληρωμής σου αναγράφουν και το ποσό αυτό.

Ειλικρινά θεωρώ ότι οι οικονομικές διαφορές σε επώνυμα προϊόντα είναι τεράστιες ... όσο για την ποιότητα ... αν πας στα επώνυμα που έχεις ήδη δει σε μαγαζιά ... ξέρεις τι θα παραλάβεις.

Αυτά ... ελπίζω να βοήθησα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula και εγώ έχω κάνει αγορές και θα συμφωνήσω με όσα είπαν μέχρι τώτρα οι φίλες μας. Θα σου πρότεινα όμως για περισσότερη ασφάλεια να πάρεις μια προπληρωμένη κάρτα, την οποία μπορείς να προμηθευτείς από την τράπεζα σου. Καλές Αγορές !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΗ Η ΚΑΡΤΑ?ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ?ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ.ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΩ ΕΞΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΨΑΞΩ.ΓΙΑΥΤΙ ΡΩΤΑΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΝΑ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΧΩ ΕΤΟΙΜΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΒΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗ ΨΑΧΝΟΜΑΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την προπληρωμένη κάρτα την προμηθεύεσαι, όπως σου είπα από την τράπεζα. Καλύτερα να έχεις λογαριασμό γιατί έτσι αποφεύγεις τα διαδικαστικά... Δεν ξέρω να σου πω σε διαφορετική περίπτωση τι πρέπει να κάνεις...

Σε αυτήν την κάρτα, από την στιγμή που θα την χρησιμοποιήσεις στο διαδύκτιο, για ευνόητους λόγους βάζεις κάθε φορά που θέλεις να ψωνίσεις το ποσό της αγοράς σου , ώστε να μην είναι μια κάρτα που κινείται...και πιθανόν να κινδυνεύει από χάκερ ...

Αυτά μου είπαν αυτά σου λέω ... Μπορεί να ξέρει καποια κοπέλα από το φορουμ να σου πει περισσότερα.. Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Maraki85 καλησπέρα!Παρήγγειλα πριν 2 μέρες εγώ 1 καρότσι από το ebaby και το περιμένω μέσα στην εβδομάδα....κι εγω το βρήκα φθηνότερα από όλα τα site!μόλις το παραλάβω θα σου απαντήσω....γενικά από εξυπηρέτηση ήταν άψογη... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αγωραζω απο τα αγγλικα mothercare. Ερχονται σε 1ευδομαδα εχουν τη μιση τιμη με τα ελληνικα και παρα πολυ συχνα προσφορες!!!!

Επισης ασχετος μωρου αγοραζω και καλλυντικα και δικα μου ρουχα απο το ιντερνετ και ειμαι υπερευχαριστιμενη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simera parelava to karotsi pou eixa parageilei apo to ebaby....ola poli kala, se apsogi katastasi....kai tha sinexisw tis agores mou apo to sigekrimeno site...exw sigkrinei times kai pragmati einai se kapoia poli pio fthina... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...