Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ ΥΨΗΛΗ


tetoulina

Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια!! εκανα κατι ορμονικές εξετάσεις κ βρεθηκε τεστοστερόνη υψηλη φυσιολογικο <1,06 κ εγω 6,60 τι σημαινει αυτό εκλεισα ραντεβου με τον γυναικολογο και ενδοκρινολόγο αλλα είναι την αλλη εβδομαδα :( μηπως εχει τυχει σε καμιά σας πρεπει να είναι αυτό που εμποδιζει τη συλληψη :( :( :(:unsure: μακια αν ξερετε πειτε μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina κι εγω το ιδιο "θεμα" εχω...

Οντως εμποδιζει τη συλληψη και μενα ο γιατρος μου ειχε πει οτι πρεπει να παρω αντισυλληπτικα για να στρωσουν οι ορμονες...

Εγω βεβαια του ειπα να το αφησω λιγο ετσι....μπας και μου "κατσει"... κι αν οχι (που τελικα δεν....-μεχρι αυτη τη στιγμη που μιλαμε-) να τα ξεκινησω...

Συγκεκριμενα...αυτο τον μηνα αν μου ερθει περιοδος...:S θα τα ξεκινησω απ την 5η μερα του κυκλου...

Μην αγχωνεσαι ομως...δεν ειναι και κατι φοβερο..!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σκαρλετ μου επινα για 6 χρονια αντισυλληπτικα!!! μα γιατι παλι τα ιδια κλαπς! ενας γιατρος στο gyn μου ειπε δεν υπαρχει προβλημα συλληψης αν ειναι μονο αυτο ανεβαζμενο... αχ κ εχω ραντεβου με τον γιατρο μου την τριτη... να δουμε τι θα κανουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω μονο αυτο εχω ανεβασμενο αλλα ο γιατρος μου ειπε..."δεν ειναι απολυτο οτι δε μπορεις να συλλαβεις εξαιτιας της ορμονικης διαταραχης....αλλα ειναι ενας σοβαρα ανασταλτικος παραγοντας"

Τι να σου πω?? Δεν ξερω...Ο,τι μου ειπε σου λεω...

Καλα 6 χρονια αντισυλληψη και δεν εχουν στρωσει τα ορμονολογικα σου?

Μου κανει τρομερη εντυπωση!!!!:blink:

Ελπιζω ολα να πανε καλα!!!;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιοδο εχω κανονικα στισ 28 με 30 μερες κ οταν με ειχε δει ο γυναικολογος πριν 6 μηνες μου ειπε ολα καλα εχεις κ ωορηξια.. τωρα εχω κοψει τα χαπια για 4 χρονια περιπου εκανα εξετασεις κ παλι βγηκε αυτο !!! αμαν ελεος .. εσυ ποσο παραπανω ειχες σκαρλετιτσα πολυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KI ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΥΨΗΛΗ ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ. ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙ, ΤΗΣ ΑΝΕΦΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ. ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ 4 ΜΗΝΩΝ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...