Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΠΟΛΗ ΜΟΥ!!!!!


Recommended Posts

Ρουχα εγκυμοσυνης ειχε ωραια και στο Mothercare μεσα στα KOYKOY

αλλα εγω βολευτηκα απο το Sprider με κατι φορεματα που δεν ηταν εγκυμοσυνης αλλα τα εκανα εγω...Και ηταν οικονομικα και θα φορεθουνε και ανευ κοιλιας.

Ευτυχως η μοδα μας ωφελει με τα φαρδουλα και τα μπλουζοφορεματα.

Τωρα τι κανουμε που δεν εχουμε την κοιλια και μας εμεινε ο κωλος!!!????:laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 130
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αννιω...χαχαχαχαχαχ...πολυ γελασα με το τελευταιο που ειπες:laugh:

Τωρα θελω να σας ρωτησω βρε κοριτσια μου σχετικα με τον υπολογιστη,οταν σας παρουσιαστει καποιο προβλημα τι κανετε?εχετε τεχνικο που ερχεται στο χωρο σας η πηγαινετε το κουτι εσεις εκει?

Χρειαζομαι καποιον που να ειναι αριστος στην δουλεια του και δυστυχως δεν εχω βρει μεχρι τωρα!Ξερετε καποιον εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη μου δυστυχως δεν εχω λυση να σου δωσω...Εμενα ο αντρας μου τα καταφερνει σε αυτα καλυτερα κ απο τεχνικο κι ας μην εχει καμια σχεση η δουλεια του!Επισης εχω τον ενα κουμπαρο μου που ειναι τεχνικος αλλα δυστυχως δουλευει εδω κοντα οποτε δε θα μπορουσε να ερθει μεχρι την πολη:(

Παντως να ξερεις πως υπαρχουν καποιοι(οι περισσοτεροι)που οταν σου ζητανε να πας εσυ το πσ εκει,κ αν εχεις απλο προβλημα αυτοι το κρατανε 2-3 μερες παραπανω κ σου χρεωνουν αναλογα:woohoo: .Δουλευα παλια για λιγο σε μια εταιρεια.Καλυτερα βρες καποιον να ερθει απ'το σπιτι...Ή καποιον εμπιστο απο γνωστο!

Αννιω εγω το εχω σκεφτει το θεμα!Θα βαζω τα παντελονια εγκυμοσυνης "το μπροστα-πισω" κ εκει που βαζω τωρα την κοιλαρα θα βαζω μετα την κ"λαρα!!! :laugh: :woohoo: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη μου τεχνικό για υπολογιστη πρεπει να βρεις μεσω γνωστών αλλιώς θα σου πιασουν τον κ... Κι αν δεν γνωριζεις το εκμεταλεύονται ... Εμεις εχουμε φιλο που εχει τετοια εταιρια η οποια ομως ασχολείται κυριως με το service μεγαλων εταιριων . Σε μένα ερχονται λογω φιλίας και εκτος ωραριου . Μακαρι να μπορούσα να στους συστήσω αλλα δεν νομιζω να ασχοληθούν . Ποιο ακριβώς ειναι το προβλημά σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου ευχαριστω,εχω τεχνικο αλλα ψαχνομαι για να βρω τον καλυτερο,και παλι σε ευχαριστω!:)

κοριτσια μου σας παρακαλω θελω να μου πειτε,εδω στην πολη μας ποιο μαγαζι με βρεφικα επιπλα,παιδικα επιπλα, θεωρειτε το καλυτερο!!!!!:woohoo:

Δεν εχει σημασια αν ψωνισατε απο κει,ουτε με ενδιαφερεουν οι τιμες,ποιο νομιζετε οτι ειναι το καλυτερο μαγαζι στην Θεσσαλονικη,την γνωμη σας θελω να ακουσω.......:) :) :)

σας ευχαριστω πολυ και σας φιλω:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

Ελενη μου ευχαριστω,εχω τεχνικο αλλα ψαχνομαι για να βρω τον καλυτερο,και παλι σε ευχαριστω!:)

κοριτσια μου σας παρακαλω θελω να μου πειτε,εδω στην πολη μας ποιο μαγαζι με βρεφικα επιπλα,παιδικα επιπλα, θεωρειτε το καλυτερο!!!!!:woohoo:

Δεν εχει σημασια αν ψωνισατε απο κει,ουτε με ενδιαφερεουν οι τιμες,ποιο νομιζετε οτι ειναι το καλυτερο μαγαζι στην Θεσσαλονικη,την γνωμη σας θελω να ακουσω.......:) :) :)

σας ευχαριστω πολυ και σας φιλω:kiss:

κανενα δεν θεωρειτε καλυτερο?.....:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη μου εγω δεν ειμαι σιγουρη ακομα...Δεν εχω σχηματισμενη αποψη..Εχω παει στα

Λητω-πολυ ωραια πραγματακια αλλα περιμενα περισσοτερη ποικιλια,και νομιζω πως στα ιδια προιοντα εχουν΅ακριβοτερες τιμες

Bebe-home(αν δεν κανω λαθος!)-ειχε μεγαλυτερη ποικιλια,πολυ ωραια κρεβατακια και τετοια αλλα σε λιγα πραγματα ειδα τιμες γιατι κανανε μια ανακαινηση στον κατω οροφο και στον πανω δεν υπηρχε ανθρωπος να ρωτησω B) οτι ειδα μονη μου!

Σημερα πηγα σε ενα εξω απ'τα Γιαννιτσα δεν ξερω αν σε ενδιαφερει...

Στοργη λεγεται και ειχε τα πιο τελεια πραγματα απ'τα 3 που ειδα.Μαλιστα στο καροτσακι κ στο κρεβατακι που εκανα συγκριση με τα αλλα ηταν φθηνοτερο.Μονο που δεν ειχε ολες τις εταιρειες...

Δεν ξερω αν σε βοηθησα καθολου!Παντως οταν θα καταληξω πιο ειναι το καλυτερο για μενα θα σου πω!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasaki μου μπραβο!!!αρχισες να τα γυρνας να βρεις το καλυτερο για την μπουμπου σου ε?;) Σε αρκετα πηγες παντως!!!!ευχαριστω που μου απαντησες!!!!

Μια κοπελα στο σςςςςς.. ειχε πει για ενα μαγαζι babyneria η καπως ετσι στην Μητοπολεως,εψαξα και δεν το βρηκα,το ξερεις εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω πως το ξερω... Πρεπει να ειναι ενα στην αρχη(σχετικα) της Μητροπολεως..δεν εχω παει αλλα απο τη βιτρινα εχει φανταστικα επιπλακια!!!!Πρεπει να ειναι πολυ τσιμπιμενες οι τιμουλες του:huh: ,αλλα ετσι κι αλλιως και απο τα αλλα μαγαζια στα πιο ακριβα πεφτει το ματι μου!Και κολλαει βεβαια!Δεν θα το αποφυγω το κ*λ*πιασιμο!!!!

Απο βδομαδα θα παω ομως.Μαλλον κ σε αυτο που ειπες στην Αδριανουπολεως αν και πεφτει λιγο μακρια.

Ενταξει να βρεις τα πιο καλα ποιοτικως αλλα να ειναι και οι τιμες οκ...Μην πληρωσουμε το κρεβατακι παραπανω απ'την κρεβατοκαμαρα!!!!!Θα σου πω απο βδομαδα περισσοτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ενημερωνω οτι θα γινει Ιασω Μακεδονιας στον περφερειακο ,σημερα το ειδα και σας το λεω πληροφοριακα;)

Επισης γινονται 2 ανθοεκθεσεις στην πολη μας,η μια στην κρηνη και η αλλη στην λεωφορο Στρατου στο παρκο απεναντι απο την Ερτ 3....αυτη ειναι και κοντα στο σπιτι μου;):P

Αναστασια μου δικιο εχεις οι τιμες γενικα στα βρεφικα ειδη εχουν ...φυγει πολυ,bebehome εχει και στην περιοχη φιξ αν βολευεσαι καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

Αναστασια μου δικιο εχεις οι τιμες γενικα στα βρεφικα ειδη εχουν ...φυγει πολυ,bebehome εχει και στην περιοχη φιξ αν βολευεσαι καλυτερα

Υβοννακι μου για εκεινο το bebehome ελεγα...δεν ξερω κ αλλο!

Μηπως εννοεις πως εκεινο που μου ειχες πει στην Αδριανουπολεως ειναι κ εκεινο bebehome???? (Θυμασαι που μου ειχες πει πως μια πελατισσα σου ειχε πει για ενα μαγαζι Αδριανουπολεως κ πηρε ενα τελειο κρεβατακι 1000 ευρω? :woohoo: )Αν ειναι ετσι τοτε δε χρειαζεται να παω μεχρι εκει!!!!Αχ πες μου ομως γιατι αυριο ισως κατεβαινα μια βολτα στην αγορα!Μην κανω τζαμπα δρομο! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia, Υβοννακι κι εγω στο ψαξιμο είμαι κι επειδή τα φιρματα είναι μεν καλά αλλα ειναι κ*λ*πιασιμο εψαξα αλλού . Αν σας ενδιαφερει αυριο θα πάω σε ένα κατάστημα-αποθηκη με bebe είδη (οχι ρουχα) καπου στην Αγχιαλο (πηγαινοντας για Χαλκηδόνα) ούτε εγώ ξέρω ακομη που ακριβώς, θα με πάει η θεία μου . Ο γιος της (ξαδελφός μου) αγορασε απο εκεί τα πάντα (καροτσάκι, πορτ-μπεμπε, κρεββατακι, προικα, καθισμα αυτ/του κ.τ.λ.) . Αν θέλετε θα σας ενημερωσω σχετικα ... Απο τιμές πάντως μου είπαν ότι ειναι οι μισές απ'οτι κυκλοφορεί στην αγορά . Επίσης και η ποιοτητα είναι καλή, πειράζει αν δεν είναι φιρμάτα ???;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Εγώ όλα τα έπιπλα ( κρεβάτι – καλαθούνα – μπανιεράκι κτλ ) και την προίκα του μωρού και όλα τα αξεσουάρ ( μπιμπερό – βραστήρα – πιπίλα – καλλυντικά κτλ ) τα πείρα από την ΣΤΟΡΓΗ που σου είπε και η Anastacia και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη. Βγήκα όλα γερά και ποιοτικά εδώ και 2 χρόνια, παρόλο που δεν ασχολήθηκα ποτέ μου με μάρκες.

Πιστεύω πως το σημαντικότερο από όλα είναι το κρεβάτι, που το μωράκι θα έχει για κάποια χρόνια και σίγουρα θα ξαναχρησιμοποιηθεί και σε ένα δεύτερο ή τρίτο μωράκι, όλα τα άλλα είναι αναλώσιμα και οικονομικά ευκολοπλησίαστα .

Αγόρασα κρεβατάκι το Γίγας 650 € ( δεν πρέπει να είναι κάποιας μάρκας μεγάλης, θα το δώ και θα σου πω ) με δώρο το καλύτερό τους στρώμα ( αν έτυχε εκείνη την περίοδο δεν το ξέρω, έτσι μας είχαν πεί ) και είναι πραγματικά τεράστιο σε σχέση με τα κλασικά κρεβατάκια, γερό και όμορφο.

Τα Γιαννιτσά είναι κοντά στην Θεσσαλονίκη, κάνε μια βόλτα και από εκεί ……

Βάζω και φωτογραφία του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

Κοριτσια σας ενημερωνω οτι θα γινει Ιασω Μακεδονιας στον περφερειακο ,σημερα το ειδα και σας το λεω πληροφοριακα;)

χαχαχα μαμα Μελινα!

Η ταμπελα που ειδες βρισκεται εκει εδω και 10 χρονια!

Μαλιστα ο προυπολογισμος του εργου ειναι ακομη σε δραχμες...

:blink::blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To αγορακι μου φυσικα να μας ενημερωσεις για το καταστημα που θα πας!ΟΠωσδηποτε!Ασε που η Αγχιαλος ειναι στο δρομο μου καθως πηγαινω Θεσ/νικη!!!Περιμενω!

Εldo αν δεν κανω λαθος το κρεβατακι σας(πολυ ωραιο!) ειναι απο την Pierro.Δεν μπορω να διακρινω αν ειναι αυτο που γινεται κ καναπες!Με αυτο το συγκεκριμενο ξετρελαθηκαν η μανα μου κ η πεθερα μου!Ειχα κανει το λαθος να τις παρω μαζι μου στη Στοργη για να χαρουν αλλα με ψιλοπρηξανε! :woohoo:

Το στρωμα φανταζομαι αυτο απο κοκκοφοινικα εε?Κι εμενα μου ειπανε πως το κανουν δωρο,αλλα κι εκει το ψαχνω ακομα!Σκεφτομαι αυτο που εχει λατεξ απ'τη μια πλευρα.Δεν ξερω αν αξιζουν τα 150Ε σε αντιθεση με το τζαμπα!Θελω το καλυτερο για την κορμαρα της πριγκιπεσσας μου! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastacia επειδη τυχαινει να εχω μαγαζι με ειδη μπεμπε θα σε συμβουλεψω να δεις οτι καλυτερο στο στρωμα . καλυτερα να δωσεις λιγα λεφτα για το κρεβατακι,να παρεις το πιο απλο σχεδιο(βεβαια μιας καλης εταιριας με προδιαγραφες ασφαλειας).το στρωμα ειναι ομως το πιο σημαντικο.εγω εχω βαλει στο κρεβατακι μας latex(ειναι πολυ καλο υλικο αλλα αν θελεις και κοκοφοινικα δες να ειναι σε συνδιασμο με βαμβακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia μου, την μάρκα δεν την θυμάμαι, αλλά θα το δώ και θα σου πω(είμαι στη δουλειά τώρα). Ναι βγαίνουν τα κάγκελα και γίνετε καναπές μετά. Είναι το μεγαλύτερο της στοργή και το στρώμα να μην το φοβάσαι ( το δωρεάν από κοκκοφοίνικα ), όταν ήρθε η παιδίατρος στο σπίτι, της το έδειξα και μου είπε πως ήταν μια χαρά.

Αν αγοράσεις καλαθούνα, να αγοράσεις extra στρώμα ( υπάρχει ) , μου το είπε η παιδίατρος, εγώ είχα αγοράσει 2 γιατί έβαλα και στο καροτσάκι για τους πρώτους μήνες.

Προσοχή στις αγορές σου και εγώ παρασυρόμενη από, το ότι ήθελα το καλύτερο για το μωράκι μου, αγόρασα πολλά χαζά και περιττά ( που μου τα έλεγαν σαν απαραίτητα από το μαγαζί ) που η παιδίατρος μου τα απαγόρευσε μετά ( κυρίως από καλλυντικά )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια καλησπερα! Εννοεις σκετο λατεξ???Προσωπικα θεωρω αυτο το υλικο το καλυτερο απ'οτι κυκλοφορει!Στην κρεβατοκαμαρα εχω τετοιο-φυσικα ειναι ακριβο αλλα απολαμβανεις υπνο..Ουτε γερνεις,ουτε εδω βυθιζεσαι κ εκει ανεβαινεις!Αλλα ειχα ακουσει πως για τα μωρακια ειναι πολυ σκληρο.Βεβαια υπαρχουν βαθμιδες-ποσο σκληρο θα το παραγγειλεις αλλα κ παλι δεν ημουν καθολου σιγουρη!

Γενικως τα ψαχνω πολυ αυτα αλλα καμια φορα απο τις πολλες πληροφοριες μπορει να μπερδευτεις!

Ειχα ανοιξει ενα θεμα στο "νεες αγορες".Αν εχεις χρονο διαβασε λιγακι και ισως μπορεις να μου πεις τη γνωμη σου στις αποριες μου!Εκτος απο θεμα διακοσμισης με ενδιαφερει κ η ποιοτητα κ λειτουργικοτητα.

Αληθεια πως λεγεται κ που ειναι το μαγαζι σου?Αν θελεις στειλε μου με πμ...Μηπως ειναι διαφημιση κ δεν κανει :unsure:

Eldo σ'ευχαριστω για τις συμβουλες σου!Δεν εχω σκοπο να παρω καλαθουνα.Θα παρω λικνο οποτε κ στρωμα για εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aναστασια μου το μαγαζι λεγεται τραμπολινο,ειναι 2 μαγαζια η και 3 δεν θυμαμαι καλα,το ενα βρισκεται στην καλαμαρια στην οδο πασσαλιδη κοντα στον πεζοδρομο και το αλλο στην τουμπα.Συγκεκριμενα σημερα περασα απο εξω και το ειδα γιατι ημουνα στην καλαμαρια για δουλεια,εχει πολυ ωραια πραγματα,πηγαινε να δεις!!!

θα σου στειλω τις διευθυνσεις μολις βρω την καρτα,μολις γυρισω σπιτι....

Εldo δικιο εχεις τα περισσοτερα μαγαζια σε φορτωνουν με πραγματα που δεν ειναι απαραιτητα,γι αυτο παντα πρεπει να γινεται ερευνα αγορας εκ των προτερων και να ψωνιζουμε βασει λιστας οσων χρειαζομαστε εμεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου πήγα τα είδα και δεν μου άρεσε τίποτα ... Τσάμπα κόπος ... Πρίν 1 χρόνο που πήγε ο ξα είχε πολλά πράγματα ... Τώρα μάλλον υπο διάλυση ήταν ...δεν είχε πολλά σχέδια αλλά αυτά που είχε, ήταν σχετικά φθηνά (Ελληνικής κατασκευής) περίπου στα 300€ . Κι απο σχέδια κλασικά όχι κάτι το ιδιαίτερο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αγορακι μου(πες μου καλη μου το ονομα σου!!) δεν την ειδα την απαντηση σου εδω!

Μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου!Ετσι κι αλλιως στην αρχη θα κοιμαται καπου αλλου ετσι δεν ειναι?Θα παρεις καμια καλαθουνα ή λικνο ή πορτ μπεμπε?

Ή σκεφτεσαι απο την αρχη να τον εχεις στο κρεβατακι?Παλι προλαβαινεις!Σε 2-3 βδ το πολυ θα στο εχουν ετοιμο!

Αν μπορεσεις πηγαινε κ εκει.Αν και δε θελω να σε παρω στο λαιμο μου..Ελπιζω να μην ειναι μεγαλος ο κοπος!

Ελπιζω να μπορεσεις να ερθεις στη συναντηση για να τα πουμε κι απο κοντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια, το όνομά μου είναι Ελένη και θα προσπαθήσω να έρθω στη συνάντηση ... Απ'ότι κατάλαβα θα είμαστε οι μόνες εγκυούλες!!!:P

Θα έχω πορτ-μπεμπε (δανεικο) και θα κοιμάται για 2 μήνες διπλα μου φαντάζομαι ... αλλα χωρίς κρεββατάκι ???:blink::ohmy::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρηκα Ελενη μου!Τα ονοματα μας μου φαινεται πως ειναι τα πιο συνηθισμενα στο μαμμυ!!!

Να ερθεις οπωσδηποτε στη συναντηση!Να τους βγαλουμε μαζι το λαδι!!!Πλακα κανω!

Ωραια αφου θα εχεις την καλαθουνα για την αρχη,δε χρειαζεται να αγχωθεις χρονικα εννοουσα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ειχε βαλει μια κοπελα ενα ποστακι και το επαναφερω τωρα που πλησιαζει ο καιρος για την εκδηλωση που χαριζουν πραγματα και θα γινει στις 9 Μαιου στην Αριστοτελους,δειτε εδω..........

www.xariseto.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κρεββατακι εκλεισα ενα της Pali, απλο σχεδιακι αλλα πολυ ομορφο ανοιχτοχρωμο (ivoire) . Και στρωμα απο μια βιοτεχνια (γνωστη εταιρια αλλα δεν θυμαμαι ονομα, γιατι θα μου το παρουν δωρο) μονο latex 10cm και καλλυμα αδιαβροχο και αεριζομενο 170 € μαζι . Και ολοι μου ειπαν οτι ειναι οτι καλυτερο για το μωρο ... Να φανταστειτε οτι για διπλο κρεββατι εχει γυρω στα 1000€ :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και εγω Πολυκυστηκες έχω  εκανα 1,5 χρόνο να τα καταφέρω να μεινω εγκυος  στα 33 μου έμεινα εγκυος επαρχία μενω και εγω το θέμα γιατρους και εμένα με δυσκολεύει πολύ να μπορεσω να βρω ακόμα και για τον υπέρηχο που πάω κάνω 3 ώρες πάνε έλα για μια απλη εξέταση σε ένα δρόμο χάλια όλο στροφές  σε καταλαβαίνω και εγω έτσι ήμουν οι φίλες μου είχα παιδάκια και μόνο εγω δεν είχα (από αυτές που θέλαμε παιδί ) ενώ πάνω κάτω είχαμε ξεκινήσει μαζί προσπάθειες εκείνες έμειναν έγκυες γέννησαν και εγω ακόμα πάλευα χωρίς κανένα αποτέλεσμα αλλά καποια στιγμή ήρθε και η δικιά μου η σειρά όπως να ξέρεις πως θα έρθει και η δικιά σου απλά πρέπει να βρεις και την σωστή καθοδήγηση 
    • @Diwniνα χαιρεσαι το αστερακι σου!!!! Ναι αυτο το προβλημα.μου οτι εκω με βλεπει απελπισμενη δεν με ακουει νοιωθω. Εκανα τη χαζομαρα να παω κ σε αλλη μια γιατρο εδω στην επαρχια κ εκεινη με εκανε να νοιωσω τοσο ασχημα π πρωτα μ ζητησε τα λεφτα της επισκεψης κ μετα με υφος μου ειπε δε μπορεις να μεινεις εγκυος θες εξωσωματικη κ μ προτεινε κεντρο δικο της κ γω οταν ειπα θα βρω κ αλλους γιατρους μο ο π δε με εδιωξε. Μ ειπε σκεψου να παω σε ψυχιατρο γτ μ εχει γινει εμμονη. Πηρε τοσα λεφτα απο επιεσκεψεις κ καθε φορα μας ελεγε αντε το  αλλο μηνα π θα ρθεις θα μεινεις εγκυος. Καταλαβαινετε οσες κοπελες ζειτε αθηνα το τι γινεται εδω στην επςρχια???? Της τρελης....
    • Μακάρι κορίτσι μου να έχει φωλιάσει το μικρό σας! Εγώ καλά πάω για την ώρα. Έχω όλα τα φυσιολογικά επακόλουθα των 6 μηνών! Εγώ έβαλα 3 μέσα σε 10 μέρες αλλά μάλλον δε μετράει αφού μεγαλώνει και η μπουμπού! Αυτός ο μαγικός ήχος που μας κάνει να τα ξεχνάμε όλα είναι ανεκτίμητης αξίας! Με το καλό κορίτσι μου να την ακούσετε την καρδούλα του σπόρου σας! Ουουουουου... Τέλεια πάει!!! Μπράβο κορίτσι μου. Πότε θα πάτε για υπέρηχο;
    • @arntalia να μην απελπίζεσαι. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μ πηρε 26 μηνες βα μεινω εγκυος στο 1ο μ παιδακι. Με εξετασεις, γιατρούς, μια σπερματεγχυση π δ πέτυχε, επιτροπη για εξωσωματικη και ηρθε φυσιολογικα ενα μηνα πριν την εξωσωματικη. Βρες τον κατάλληλο γιατρο που θα σε κατευθυνει κατάλληλα. Όταν τον βρεις θα νιώσεις με καθε εξεταση και με καθε προσπαθεια π θα σ προτείνει οτι βρίσκεσαι ενα βημα πιο κοντα στο στοχο σου. Ευτυχώς η επιστήμη εχει προχωρήσει τοσο που σχεδον καμια γυναικα δ μενει χωρίς παιδακι.
    • Βρεθηκα στη θεση σου πριν 4 χρονια καλη μου Ελενη κι ακομα χειροτερη θα ελεγα! Αποκολληση σακου (δραματικου μεγεθους,) με πληρη ακινησια για 2 μηνες φαντασου,το αιμα να μην σταματαει τις πρωτες μερες,το οποιο εγινε μελλοντικα καφε αλλα επισης το εβλεπα καθε φορα και δεν μπορουσα να το διαχειριστω ψυχολογικα! Κι ομως ολα πηγαν καλα! Οποτε αν τα καταφερα εγω που με ειχαν "ξεγραμμενη",να εισαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις κι εσυ! Μην σκυβεις ουτε να πιασεις χαρτοπετσετα! Μονιμη ξεκουραση και καθολου πιεση! Δεν εχεις μεγαλη αποκολληση αλλα προληπτικα το λεω,οσο δεν ταλαιπωρεισαι καλο θα σου κανει! Τα ουτροτζεσταν βοηθανε αρκετα! Επισης οπως μου ελεγε ο γυναικολογος μου,το καφε οσο κι αν τρομαζει σε ποσοτητα,ειναι παλιο αιμα οποτε δεν ανησυχει!🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...