Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ!!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!Την άλλη εβδομάδα θα ανέβω αθήνα να ψάξω για τα πράγματα του μωρού και να κάνω και μια έρευνα αγοράς..Εχω δει τα έπιπλα της παλι και μου αρέσουν πάρα πολύ αλλα μου φαίνονται λίγο ακριβά..Μένω κορυδαλλο και θα θελα να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο κατάστημα με ποιο χαμηλές τιμές αλλα φυσικά να τηρουν τις προδιογραφες για την ασφάλεια του μωρού μας.Κάποιο μαγαζι στο χαιδάρι που είπατε...έχετε διέυθυνση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Υπάρχει ένα μαγαζί στο Ίλιον (Μπιμπιζα 20) κοντά στο ΙΚΑ που είναι εισαγωγέας των βρεφικών επίπλων της Πάλι.Εγώ απο εκεί πήρα την κούνια της μικρής μου! Έχει οτι θέλεις!Έχει και site που αναγράφονται οι τιμές και τα σχέδια.Αν θέλεις γράψε μου το email σου για να σου δώσω το site γιατί δεν ξέρω αν επιτρέπετε να το γράψω εδώ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"βουσουλιτσα".. έγραψε:

Γεια σας κορίτσια!Την άλλη εβδομάδα θα ανέβω αθήνα να ψάξω για τα πράγματα του μωρού και να κάνω και μια έρευνα αγοράς..Εχω δει τα έπιπλα της παλι και μου αρέσουν πάρα πολύ αλλα μου φαίνονται λίγο ακριβά..Μένω κορυδαλλο και θα θελα να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο κατάστημα με ποιο χαμηλές τιμές αλλα φυσικά να τηρουν τις προδιογραφες για την ασφάλεια του μωρού μας.Κάποιο μαγαζι στο χαιδάρι που είπατε...έχετε διέυθυνση;

Καλησπέρα ,

Δες εδω : http://www.motherbaby.gr/home.htm

Είναι βιοτεχνία στο Περιστέρι και έχει ενδιαφέροντα πράγματα...

Καλή συνέχεα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Koritsia exw akoyse kai egw apo files moy oti exoyn psonisei apo to motherbaby kai exoyn meinei eyxaristhmenes.alla epeidh tote den to syzhtoysa exei kamia to koynisto krevati to exw dei pantoy kai sigoyra eiani kati diaforetiko.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

popaki έγραψε:

κι η συσρταριέρα με το Χρηστάκι πάνω πιο μικρούλη!

CIMG2819.JPG

Ο τοιχος ειναι υπεροχος ,super ,μου αρεσε πολυ τι ειναι ταπετσαρια?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...