Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΟΡΙΑΚΗ??????????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 69
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑΙ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΗΣΩ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ.ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΙΣΤΕΙ ΟΠΩΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΕΝΙΚΩΣ ΠΡΙΖΟΜΑΙ.ΟΣΕΣ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ + ΡΩΤΑΝΕ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ Η ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...

ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΣΟΥ! ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΙΓΟΥΡΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΜΑΚΑΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΣΑΜΠΑΝΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι κι η χοριακή να εχει τέλεια αποτελέσματα!! Εύχομαι επίσης ν'ανοίξετε σαμπάνια! :) Και να έχεις μια τέλεια κι ήρεμη εγκυμοσύνη!

alice1979 , με το καλό να είσαι εγκυούλα και να μας ανακοινώσεις σύντομα τα καλα νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX NAI VRE KORITSIAAAAAAA!!!!!!!!!

EKEI POY PROSEYXESTE GIA TA NINAKIA SAS...AN MPOREITE- THYMITHITE KAI EMAS...

SE OLES EFXOMAI ENA POLY POLY OMORFO APOGEVMA!!!!!!!

P.S.CONSTANTINA MOY AVRIO POU THA MPO PALI ELPIZO NA DO DHMOSIEVMENH THN ANAKOINOSH GIA TO SPORAKI SOU!!!!!!!!!THA EXO AGONIAAAAAA!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!ΕΧΘΕΣ ΕΖΗΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΕΧΑΣΕ!ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ!ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΑΝΘΟΠΩΛΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΤΙ ΜΑΣ ΕΤΥΧΕ?ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ 200 ΕΥΡΩ..ΧΑΧΑ ΦΩΝΑΖΕ Ο ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΜΠΑΣ!!!

ΜΕΤΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΗΠΙΑΜΕ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΗ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ!

ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΤΡΕΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΞΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ..ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ!!

ΤΩΡΑ ΝΟΙΩΘΩ ΧΑΜΕΝΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΠΗΚΑΝ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑ!!

ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΓ.ΓΙΩΡΓΗΣ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕ ΕΧΘΕΣ!

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΜΕΝΩ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!ΜΩΙΛΙΣ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ...

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!ΜΥΣΤΙΚΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΤΡΕΛΑ!ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ!ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΣΥ83, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ

Μπράβο σου, λοιπόν τώρα προσοχή και ξεκούραση.σου εύχομαι όλα καλά μέχρι το τέλος και να κρατήσεις στην αγγαλιά σου ένα στρουμπουλό μωράκι.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλίτσες!!!!!

Συγχαρητήρια Νανσούλα για το bebe!!!!!!!! Να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και ένα υγειέστατο νινάκι!!!!!! Με το καλό και σε εμάς τις υποψήφιες!!!!!!!! Εύχομαι σε όλες να δουν τα αποτελέσματα που θέλουν!!!

Μια ερώτηση θέλω να κάνω:

Έχω διαβάσει έδω στο forum από αρκετές κοπέλες, πως μετά την σύλληψη και οταν γίνεται πλεον η εμφύτευση του εμβρύου στην μήτρα, βλέπουν λιγάκι αιματακι. Αυτο είναι κανόνας;;; Δεν υπάρχει περίπτωση εμφύτευσης δίχως να εμφανηστεί αίμα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βραβο βρε νανσουλα!!!!! η αντιδραση του αντρα σου οοοοοολα τα λεφτα!!!!!! μας εφτιαξες το κεφι!!!!!!

να ειστε παντα ετσι ευτυχισμενοι και αγαπημενοι !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nansi mou agapi mou kalimera...

Mpravw re agapi mou kai SYGXARITIRIA gia tin egkumwsini sou...

Sou euxwme mia teleia egkumwsini...

Kai euxwme se ola ta upolipa koritsakia mou pou prospathou,,,

SUNTOMA MWRAKIA STIN KILITSA SAS...

Filia...

Kai o theoullis pantote mazi mas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ Η ΜΗΤΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΤΑΙ.Κ ΕΓΩ ΟΛΟ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΕΙΜΑΙ.ΘΕΛΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΤΙ ΚΑΛΑ!ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ- ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΤΗ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΣΥΣΤΗΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?????? ΚΑΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νάνσυ μου συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!!φανταστικά τα νέα σου!!!!

είδες όταν το θές πολύ έρχεται....με το καλό σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!και φυσικά να μας κρατάς ενήμερες για την εξέλιξη της....

να ευχηθώ και στην alice να έχει σύντομα καλά νέα και να μας ανακοινώσει....

φιλάκια πολλά@!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Νάνσυ κορίτσι μου,

εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Alice1979 με το καλό να έρ8ει το μπεμπάκι

και σε σένα σύντομα!!

τα καλύτερα εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΑΝ Η ΣΑΠΙΓΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΛΩΜΕΝΕΣ ΔΙΑΠΕΡΝΑΕΙ ΕΝΑ ΥΓΡΟ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΛΕΓΜΟΝΗ.ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΙ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΜΕΝΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΙΑ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΚΑΙΡΟ ΚΑΝΤΕ ΤΗΝ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΛΩΜΕΝΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!Κ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΗΝ ΚΡΥΩΣΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ.ΒΕΒΕΑΙΑ ΛΓΩ ΦΛΕΓΜΟΝΗΣ ΠΟΝΑΓΑ ΠΟΛΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω ελενιτσα!

κοριτσια σκεφτομαι να ρωτησω το γιατρο μου να την κανω και εγω αυτην την εξεταση....βεβαια λογω του ιστορικου τησ ενδομητριωσης, κανω συχνα αλλες εξετασεις και δεν εχει φανει ποτε κατι στις σαλπιγγες...η μηπως χρειαζεται και η συγκεκριμενη εξεταση...?

εντωμεταξυ, φοβαμαι πως εχουν ξεκινησει τα συμπτωματα περιοδου και αρχιζω να ξενερωνω....παλι καλα δηλ.που εχω και αυτη την ανακατοσουρα απο το πρωι και σκεφτομαι οτι ισως να υπαρχει ακομη ελπιδα.....

για να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ διαβάζω το μήνυμά σου και κλαίω από συγκίνηση!!!

Να είναι γερό, τυχερό και έξυπνο και να σας φέρει πολλές ακόμα χαρές για τις οποίες ο χαζομπαμπάς σας θα μοιράζει νέα και ευρώ σε φίλους και σε γείτονες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Νανσούλα για το μωράκι ελπίζω να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος και σε 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο και πολύ όμορφο μωράκι.Από τώρα και για 3 μήνες να προσέχεις πάρα πολύ , να μην κουράζεσαι καθόλου και όλα θα πάνε καλά.

Εύχομαι και σε σένα alice σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχάριστα.

Για το αίμα έχω ακούσει ότι κάποιες κοπέλες την μέρα που γίνεται η εμφύτευση βλέπουν λίγες σταγόνες .Εγώ δεν είχα δεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...