Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάιζει ρόλο η στάση στον έρωτα για τη συλληψη?


anastasia32

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΣΥ ΓΕΝΝΑΣ ΤΩΡΑ Ε? ΑΡΑ ΞΕΡΕΙΣ ΗΔΗ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!:P ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΠΟΙΟ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ... ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν και δεν τα πολυπιστευω αυτα- γιατι αντιθετα πιστευω οτι αν ειναι να έρθει θα ερθει - εχω διαβάσει οτι η καλυτερη στάση για αυξηση των πιθανοτητων σύλληψης ειναι η κλασσική ιεραποστολική (η γυναικα απο κάτω)... γιατί ετσι γινεται μεγαλύτερη διείσδυση.

Επίσης, έχω ακούσει οτι δεν πρέπει να σηκώνεσαι μετα την επαφή για 1 ώρα κ εννοείται οτι για μια ώρα δεν πρεπει να κανεις μπάνιο.....

Αυτά τα ολιγα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα αναστασία!!!!

μέσα απο το μυαλό μου έχεις πάρει τη συγκεκριμένη απορία..

ξέρεις πόσες φορές το έχω αναρωτηθεί??? ιδίως τώρα τελευταία που δεν με ξεχνάει η ακατανόμαστη ούτε για ώρες, λέω τι στο καλό δεν κάνω?????΄

σαν να έχω ακούσει οτι εξυπηρετεί καλύτερα η στάση του να απολαμβάνουμε εμείς κ να ζορίζεται λίγο ο αντρούλης μας απο πάνω!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh:

αλήθεια, ψέματα τώρα δεν ξέρω... τι να σου πω.. κ εγώ κάθε φορά σκέφτομαι κ άλλα ακροβατικά μέχρι να δω ποιο θα πιάσει!!!!!!!!!!:P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θεωρω οτι η σταση παιζει ρολο.....ουτε και αυτο που λενε να μη σηκωνεσαι μετα την επαφη....για το πλησιμο εχω την επιφυλαξη μου........τουλαχιστον εγω ετσι επιασα και σηκωνομουνα και δεν κοιταγα τη σταση......φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula δεν ειμαι εγκυος ακομα....αυτο ψαχνω να βρω.....πως!

elpis νομιζω πως αν ισχυει το ιεραποστολικο τωρα να ξαπλαρω στην κρεβαταρα και να εργαστει κανενας αλλος!!!!αχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oute egw pisteuw pws paizei rolo h stash.Egw pali pandremenh 3 xronia enw de prospathousame gia paidaki alla kaname tis perissoteres fores eleuthera twra emeina egkyos ston teleutaio xrono!kai na fandasteite oti amesws phgaina kai plenomoun!!oute pistoi sthn ierapostolikh eimastan.Ti na peis...opws leei kai h xristina33 otan einai na erthei tha erthei.:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ πιστεύω πως δεν παίζει ρόλο η στάση! Επίσης, όπως και η ΕΛενίτσα .. Μετά από κάθε επαφή ήθελα πιπί... Βρε κορίτσια.. τόση ένταση υπήρχε εκεί κάτω.. μ'έπιανε μετά!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερικοι λενε πως παιζει ρολο η σταση στον ερωτα,οπως επισης να μην πας κατευθειαν να πλυθεις,ουτε για πιπι...:blink: Τωρα τι να σου πω;Θα συμφωνησω με τα κοριτσια και θα σου πω οτι οταν ειναι να ερθει,θα ερθει...:P Και εμεις συνεχεια ελευθερες αγκαλιτσες καναμε και μας ηρθε:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχθες το βραδυ μου ηρθε και εμενα η ιδια απορια!μπηκα στο google και λεγανε ολοι οι γιατροι οτι δεν παιζει κανενα ρολο!! αλλα ειχε καπου και μια σαν δημοσκοπιση με ερωτημα με ποια σταση θυμαστε οτι συλλαβατε και το 70% των γυναικων θυμοντουσταν με την κλασσικη( η γυναικα απο κατω).

εγω παλι μονο στη λαμπα στο ταβανι που δεν εχω κρεμαστει και παλι τζιφος!!!!! μου φαινεται θα παω να κρεμαστω στη λαμπα αποψε!!!!!!χαχχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω νομιζω πως η σταση δεν παιζει ρολο αλλα οτι δεν κανει να πλυθεις μετα την επαφη και να σηκωθεις αμεσως απο το κρεββατι το εχω ακουσει.....μην κολλατε σε αυτα ...αμα ειναι να γινει ουτε σταση ουτε τιποτα δεν το σταματα...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εγω το πιστευω αυτο το να μην σηκονομαστε αμεως και να μην κανουμε ντουζακι μετα. εγω παντα κοιμαμαι μετα ή χαλαρωνω στο κρεβατι χωρις να σηκωθω καθολου. και ντουζακι μολις ξυπνησω το πρωι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

εγω παλι μονο στη λαμπα στο ταβανι που δεν εχω κρεμαστει και παλι τζιφος!!!!! μου φαινεται θα παω να κρεμαστω στη λαμπα αποψε!!!!!!χαχχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quinta00 έγραψε:

sto gyn.gr eho diavasei apo gynaikologo oti i gynaika mporei na sullavei kai orthia!

ΑΛΗΘΕΙΑ; ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΑΥΤΟ...

ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ, ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ..

ΕΙΔΕΣ Η ΦΥΣΗ;; ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ..

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΓΙΑ ΠΙΠΙ, ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ,ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΑΡΜΩΣΑ....

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΑΣ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quinta τι να κανω αν δεν το διακομοδησουμε λιγο θα μας παρει απο κατω!!!! τελικα υοπαρχει καποιος να μας πει πως να μεινουμε εγκυουλες?????? λαμπα-ξελαμπα να το δοκιμασω τι να κανω?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω να προτείνω ΤΗ στασάρα όμως,ε;

Εσύ,με λαμέ εσώρουχα και την ανάλογη τρύπα από κάτω,κι αυτός γυμνός με τα χέρια στις τσέπες.Κοιτιέστε σαν τα γατιά κάνα τέταρτο και μετά αρχίζετε να μυρίζεστε καμιά ώρα.Αφού φτιαχτείτε μ'αυτόν τον ανεπανάληπτο τρόπο,πέφτετε για ύπνο.

Το πρωί,αυτός ανεβαίνει στην ντουλάπα φορώντας τη σωβρακοφανέλα του παππού του και συ από κάτω περιμένεις να πέσει στην αγκαλιά σου.

Όταν πέσει,κάντε σεξ όπως σας έρθει.

Ε,που θα πάει,θα'ρθει και το μωρό...

Εγώ πάντως ένα ξέρω: Για να γίνει το παιδί θέλει έναν άντρα και μια γυναίκα.Τ'ανάσκελο,το ξαπλωτό,το πάνω,το κάτω,δεν το ξέρω.Εγώ είμαι από χωριό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαια μου καλημερα!!!!!Ωραιο το θεματακι μας......

Εγω θα ερθω και θα συμφωνησω με την maniamounias!!!!Το μωρακι για να ερθει...δεν θεκει τεχνικη...οταν ολα ειναι καλα...

Χρειαζεται ενας αντρας,μια γυναικα πολυ αγαπη,πολυς ερωτας,παθος τρελο κ οσον αφορα το σκηνικο κ τον τροπο;;;;

Ε,αυτο ειναο στην αρεσκεια του καθενος...παντως ολα παιζουνε κ ανασκελα κ μπρουμητα κ ορθια κ στο κρεβατι κ στο τραπεζι κ στο πλυντηριο κ στο πατωμα κ......οπου μπορει η φαντασια να φτασει....!!!!

Το μωρο για να ερθει θελει σεξ,πολυ σεξ..για αυτο ορμηστε στους αντρες σας,μην τους αφηνετε λεπτο κ θα σας πω εγω για ποτε θα ερθει...

Οι μαναδες μας γιατι καναν πιο ευκολα παιδια;;;το εχετε σκεφτει;;;αυτο που λεμε οτι καποτε που δεν υπηρχε τηλεοραση ο κοσμος εκανε παιδια νομιζετε πως δεν εχει βαση;;εχει κ παραεχει!!!

Για αυτο επιστρατευστε ολο σας το σεξ'απιλ κ ορμηστε.....!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τις χάλασα τις τηλεοράσεις στο σπίτι και οσονούπω θα χαλάσω και τα υδραυλικά και τα ηλεκτολογικά.Δε θ'αφήσω κολυμπυθρόξυλο.

Μετά θα φωνάξω τον άντρα μου να έρθει να τα φτιάξει (ξέρετε τώρα... "πωπω...τι μεγάλα εργαλεία που έχεις μάστορα..." ) και κάπου εκεί ανάμεσα σε σωλήνες και καλωσδιώσεις,θα τον στριμώξω και θα'ρθει και το μωρό... (που αν το πιάσω πάνω σε κανα ηλεκτρολογικό πίνακα,μετά θα το βγάλω Φρανκεσταϊνούλη) *

*ο Χριστός κι η μάνα του πρωί πρωί,όρεξη που την έχω το ζωντανό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ το μόνο που έχω ακούσει κοριτσάκια μου είναι να αποφεύγουμε να πλενόμαστε μετά την επαφή! Και το εφαρμόζω κατά γράμμα! Όχι όμως επειδή έτσι έχω ακούσει, αλλά επειδή θέλω να "νιώθω" ακόμη τον άντρα μου! Πρωϊ-πρωϊ, ούτε τον καφέ μου δεν έχω πιει ακόμη... τρομάρα μου!!! Anyway, δεν έχει καμμιά σημασία κάποια συγκεκριμένη στάση! Αυτό με το πιπί... πάντως... είναι γεγονός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maniamounias έγραψε:

Εγώ τις χάλασα τις τηλεοράσεις στο σπίτι και οσονούπω θα χαλάσω και τα υδραυλικά και τα ηλεκτολογικά.Δε θ'αφήσω κολυμπυθρόξυλο.

Μετά θα φωνάξω τον άντρα μου να έρθει να τα φτιάξει (ξέρετε τώρα... "πωπω...τι μεγάλα εργαλεία που έχεις μάστορα..." ) και κάπου εκεί ανάμεσα σε σωλήνες και καλωσδιώσεις,θα τον στριμώξω και θα'ρθει και το μωρό... (που αν το πιάσω πάνω σε κανα ηλεκτρολογικό πίνακα,μετά θα το βγάλω Φρανκεσταϊνούλη) *

*ο Χριστός κι η μάνα του πρωί πρωί,όρεξη που την έχω το ζωντανό...

Ε!!!Ενταξει...τι ναπω;;;;;δεν παιζεσε με τιποτα!!!!!μου εφτιαξες τη μερα!!!!!να εισαι παντα καλα βρε Δημητρα!!!!!:lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia.

otan rotisa to giatro mou to sugkekrimeno pragma, eskase sta gelia.

ap'oti mou eipe den uparxei sygkekrimeni stasi pou na voitha sti sullipsi.

ta sustatika einai 4 sugkekrimena :

1)polu sex

2)oxi agxos

3)oxi plusimo olo to vradu

4)i magiki stagona:P

elpizo na voithisa!!!

kalimera sas koritsakia mou !!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...