Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΕΝΤΡΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ "ΕΥΓΟΝΙΑ"


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσάκια μου, μετά από 2 αποτυχημένες σπερματεγχύσεις πάμε για εξωσωματική, (το σπέρμα μας κάνει νούμερα και κόλπα).

έχω κανονίσει ραντεβού στο κέντρο ¨ευγονία", η γυναικολόγος μου δηλαδή τα κανόνισε όλα. θα ήθελα πληροφορίες από όποια κοπέλα ξέρει κάτι για το συγκεκριμένο κέντρο. σας ευχαριστώ, περιμένω με αγωνία...

φιλάκια, μου έχετε γίνει απαραίτητες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Χελονιτσα, δεν εχω παει δυστυχως σε αυτο το κεντρο.αλλα εχω διεβασει πολυ,οτι ειναι πολυ καλη αυτη η κλινικη.τωρα,αν ειναι απλα η διαφιμηση , δεν ξερω αυτο.ειναι κοντα στο "Χιλτον" ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia soy XELONITSA :)

Sto "EYGONIA" ekanan perisy ton Ioylio ekswswmatikh o aderfos moy me th nyfh moy kai twra exoyn dyo yperoxes zoyzoynitses poy mas exoyn ksetrelanei oloys :woohoo:

Thn ekanan me ton Laina - den kserw an einai ki allos giatros ekei - kai htan h prwth toys prospatheia ;) . Emeinan genikws poly eyxaristhmenoi kai pistepse me h nyfh moy einai ligo...dyskolos anthrwpos :P :laugh:

An exeis kapoia sygkekrimenh aporia pes moy na toys rwthsw :)

Kalh epityxia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snowgirl kai jurgita σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας. κι εγώ με το Λαϊνά θα κάνω. μου δίνετε κουράγιο, ειδικά εσύ snowgirl αν μπορείς στείλε μου μήνυμα για το πόσο τους στοίχησε η όλη διαδικασία.

Κοριτσάκια σας ευχαριστώ και πάλι. μακάρι να πάνε καλά τα πράγματα και για εμάς...

φιλάκια είστε πολύ καλές.

ναι jurgita πίσω από το χίλτον είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...