Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ...ΕΠΕΙΓΟΝ


natalia80

Recommended Posts

Κοριτσια μου εχω ενα μωρακι 7 μηνων και το Σεπτεμβρη θα κανω τη βαφτιση του μαζι με τα γεννεθλια του.Εχω τρελλαθει δεν εχω κλεισει ακομα εκκλησια δεν ξερω τι μου γινεται.Καταρχην θα ηθελα να μου πειτε μερικα θεματα για τη βαφτιση,εχω αγορακι.Για μπουμπουνιερες σκεφτηα φαναρακια με κορδελες σε λαχανι και γαλαζιο.Δεν ξερω τι να βαλω στην κολυμπηθρα,τι σχεδιακια μπορω να βρω.Αχ τα χω παιξει γιατι δεν εχω και φαντασια και θα ηθελα κατι ομορφο και ρομαντικο.Υπαρχει πιθανοτητα να την κανω σε ενα ξωκκλησι στην Σαλαμινα και να κανουμε τραπεζι στον κηπο μας.Καμια ιδεα για στολισμο και χρωματα?Ειμαι σιγουρη οτι θα με βοηθησετε.Σας ευχαριστω προκαταβολικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω μια ιδεα για θεμα για να συνδυασεις και το λαχανι που θελεις. Να εχεις θεμα τον βατραχο. Εγω αγορασα στολη για τις αποκριες για τον βαφτιστικο μου και τον εντυσα βατραχακι και ηταν πολυ χαριτωμενος. Επιπλεον οταν εψαχνα για βαφτιστικα θυμαμαι αρξετα πραγματα να κυκλοφορουν με θεμα τον βατραχο, απο μπομπονιερες και διαφορα.

Σου ευχομαι να καταληξεις γρηγορα και να βρεις αυτο που ψαχνεις. Νο στρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφόσον υπάρχει 8άλασσα μπορείς να βάλεις θέμα τους πειρατές.

μπορείς να παίξεις με το μπεζ το γαλάζιο το πράσινο το έντονο κόκκινο όλα τα χρώματα εφόσον είναι εξοχή. μη φοβηθείς να παίξεις με τους συνδιασμούς.

για σκέψου το λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natalia80, πληκτρολόγησε στο google .gr βαφτιση και θα σπυ κατεβασει πολλές σελίδες σχετικές.

θα εκπλαγεις με το υλικό.

καλό τρέξιμο!

εδεικτικα σου αναφέρω

www.happyevents.gr

www.whiteidea.gr

www.mytree.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...