Μετάβαση σε περιεχόμενο

apotelesma xwriakis!!!


Recommended Posts

Καλησπερα!Δε μας ειπες ποσες μερες ειναι ο κυκλος σου?Σε ποια μερα καθυστερησης εκανες την εξεταση?Δε σου ειπαν κατι στο μικροβιολογικο?

Παντως συνηθως χοριακη πανω απο 10 ειναι....εγκυμοσυνη, οποτε μαλλον Συγχαρητηρια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ πολυ ολες για τις ευχες σας!!!

Αναστασια μου με κυκλο 28 ημερων ειμαι στην 6η ημερα καθυστερησης.Στο μικροβιολογικο δεν μου ειπαν κατι γιατι μου εδωσαν την τιμη τηλεφωνικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ--ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΧΟΡΙΑΚΗ 193 ΜΟΝΑΔΕΣ-ΜΕΧΡΙ 5 ΜΟΝΑΔΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ---ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ-ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ---ΦΙΛΑΚΙΑ---ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ'όσο ξέρω είναι εγκυμοσύνη... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! Εγώ έκανα στις 45 από την τελευταία μου περίοδο και ειχε βγει 18081.25, 6-7 εβδομάδα!

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο καλή μου! Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι! Και καλή σου συνεργασία με τον γυναικολόγο σου! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!

και στους 9 μήνες με το καλό.

Να σου πάνε όλα καλά.Και σε σένα και στο μπεμπάκι σου.

Θετική σκέψη και διάθεση και θα περάσει ο καιρός....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares mou euxaristw polu polu!!!!euxomai kai se sas ta kalutera!!!oses eiste se egkunosini kalo upoloipo k oses perimenete euxomai polu grigora thetiko test!!!to 2009 na mas ferei polla polla mwrakia!!!

filia polla!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...