Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΙΑΜΟΥΝΙΑΣ??????


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΣΙ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΤΗ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΣ ΜΑΝΙΑΜΟΥΝΙΑΣ!!

ΕΚΑΝΕ ΑΡΑΓΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΕΤΑ ΤΑ ΛΙΤΡΑ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΟΜΩ ΚΡΕΜΜΥΔΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ???

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ. ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΤΗΣ!! ΠΑΛΙ ΞΥΛΟ ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΗΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΡΩΤΟΜΠΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!! ΧΑΧΧΑ:) ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα ολες εχουμε αγωνια!!! αντε μανιαμουνια με το καλο που !!! μαλλον θα εχει παρει τα αποτελεσματα κ θα ειναι καλα κ δν θα εχει μυαλο να μπεινα μας πει!!! χιχιχ ελπιζουμε ολα καλαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε κορίτσια κι εγώ την σκέφτομαι συνέχεια! Υπομονή μέχρι το απόγευμα, αν και πιστεύω πως θα ακούσουμε τα ευχάριστα!

Καλή επιτυχία Δημητρούλα .. Όλες εδώ είμαστε μαζί σου!! Πολλά φιλάκια!!

gastroula, εγώ το έλυσα το πρόβλημα με το σύζυγο! Ο καθένας έχει το δικό του laptop και έχουμε και έναν στταθερό υπολογιστή! Επομένως .. δεν σφαζόμαστε.. γιατί θα'χαμε πρόβλημα! Ο δικός μου στην κυριολεξία.. ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΛΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ PC!! Έχει πάθει ψύχωση!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με κάνατε και έκλαψα βρε κοριτσάρες μου!Πολύ γλυκό αυτό που κάνατε για μένα,ειλικρινά ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ.

Αλλά ΔΕΝ είμαι έγκυος.Όλα αρνητικά...

Περιττό να πω ότι είμαι χάλια.

Και είστε οι πρώτες που το μαθαίνουν.Στον άντρα μου το έπαιξα άνετη,ότι και καλά δε πειράζει που (για άλλη μια φορά) δεν είμαι έγκυος.

Ο γιατρός είπε ότι είναι λίγο απίθανο να έχει γίνει λάθος.

Αλλά τεστ αρνητικό και 11 μέρες καθυστέρηση...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...