Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως σας φαινεται?


MOIRA

Recommended Posts

ΜΟΙΡΑ να χαιρεσαι και τα δυο παιδακια σου!!!

Με το καλο η βαπτιση της κορης σου...!!!

Παρα πολυ μου αρεσαν κι εμενα οι νεραϊδες (για το κινητο) οπως επισης και το πουγγι πανω στις οποιες θα τις δεσεις....

Για παιδικες μου αρεσε η δευτερη (νομιζω:dry: ).... αυτη με τα κυβακια με τους αριθμους.... Ειναι απνεμορφη αλλα και χρησιμη....για να μαθουν τους αριθμους.... για "ημερολογιο".... εστω και για διακοσμητικο...!!!

Παρα πολυ ωραια ολα!!! Και τα παπουτσακια υπεροχα...και το φουστανακι...

Δε μου λες....δε μπορεις να ανακαλυψεις καμια βιοτεχνια που τα παραγει αυτα...(τα παπουτσακια) και να τα "γεμισεις" εσυ??

Αν θες...βαλε μας και τη διευθυνση του site στο οποιο τα βρηκες αυτα...

Νομιζω οτι πολλες μανουλες θα ενδιαφερθουν.... και για να μην το παιζω τοσο αλτρουϊστρια...:P το θελω κι εγω να το βαλω στα "αγαπημενα μου"... για ΟΤΑΝ ερθει εκεινη η ωρα....;) Ευχαριστω.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μου κανε τις νεραιδες με το πουγκι. Τα αλλα ειναι μεν ωραια, αλλα ρε συ ειναι πανακριβα!!!

Παντως μπραβο σου για τη διαθεση να τα φτιαξεις μονη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν βαλετε στο γκουγκλ Μπομπονιερες Βαβτισης ,σου βγαζει όλα αυτα/...αν και μου ειπαν οτι απ το ιντερνετ ειναι όλα πιο ακριβα....:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...